Супа с кисело зеле
Рейтинг: 7
Сложност: Лесна
Любима на 15 готвача Любима
Разпечатай
виж снимката
Снимката е добавена от neli1100
Необходими продукти
  • • 5-6 листа кисело зеле
  • • 150 г спанак
  • • 1-2 бр. моркови
  • • праз лук
  • • 1 кубче телешки бульон
  • • 1 скилидка чесън
  • • сол
  • Вариант с месо:
  • • 350 г пилешко месо
Начин на приготвяне
Всички продукти се нарязват на ситно и заедно с подправките се заливат с около 2 л вода. Вари се до омекване на зелето.
За вариант с месо: Месото се вари предварително, обезкостява се, ако е нужно и се накъсва. Месото и останалите нарязани продукти се прибавят към пилешкия бульон. Вари се до омекване на зелето.
Рецептата е добавена от neli1100 на 4 Март 2010 г.
Още рецепти за:
Подобни рецепти
Коментари
Трябва да сте влезли с акаунта си за да може да пишете коментари, добавяте рецепти и снимки и организирате рецептите, които харесвате в Любими.
Регистрирай се сега!
или
вход с Facebook
(не изисква регистрация)
снимки от
neli1100
магьосник в кухнята
[Автор на рецептата]
Снимка 1 6 Мар 2010

Сподели рецептата

Във форума
Нови снимки
от Lirinkaот Lirinkaот Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Black_Beretот Black_Beretот Lirinkaот ma_rri_naот ma_rri_naот ma_rri_naот lu4aот lu4aот lu4aот Lirinkaот Vorac
Рецепти на деня
> <


© Информацията в този сайт или части от нея не могат да бъдат използвани без изричното съгласие на авторите.