Бъркани яйца със зеленчуци и кренвирш
Необходими продукти
- • 1 бр. червена чушка
- • 1 бр. бяла чушка
- • 3 бр. яйца
- • домати
- • 1 глава лук
- • 1 бр. кренвирш
Начин на приготвяне
Чушките и доматите се нарязват на шайби заедно с лука. Яйцата се счупват в тигана и към тях се добавят останалите продукти, като кренвирша също се нарязва на ситно. Ястието се пържи за известно време и след това се слага за 15 минути в силна фурна.
Рецептата е добавена от ivelina78 на 2 Април 2015 г.
Още рецепти за:
Подобни рецепти
Коментари
Трябва да сте влезли с акаунта си за да може да пишете коментари, добавяте рецепти и снимки и организирате рецептите, които харесвате в Любими.
Регистрирай се сега!
или

Регистрирай се сега!
или

(не изисква регистрация)
# 4 Lirinka ![]() | Посмях се от сърце относно правописа, а и от забележката написана с правописни грешки! ![]() ![]() ![]() ![]() | 2 Апр 2015 |
# 3 sonita1 ![]() | Скъпа, Ивелина. Първо относно правописа... Второ, не знам дали изобщо си опитвала някога истинска paella или просто си чувала от някаде, че такова ястие съществува. Това повече ми прилича на пържени чушки с крОмиД, чушки, яйца и кремвирши. | 2 Апр 2015 |
# 2 ivelina78 ![]() [Автор на рецептата] | Първо яйцата. | 2 Апр 2015 |
# 1 Migi_82 ![]() | Първо яйцата ли пържим или от зеленчуците? | 2 Апр 2015 |
© Информацията в този сайт или части от нея не могат да бъдат използвани без изричното съгласие на авторите.