Сладкиш Сюрприз
Рейтинг: Сложност: Изпробвана: 1 Любима на 5 готвача |
Снимката е добавена от renito
Необходими продукти
- • 100 г сметана
- • 400 г безсолна извара
- • 2 с.л. пудра захар
- • 8 половинки от кайсии от компот
- • щипка канела
Начин на приготвяне
Изварата се разбива със сметаната и захарта и се разпределя в чинийки, като повърхността се заглажда добре. В средата на всяка чинийка се слагат по две половинки кайсии, обърнати с вътрешната част надолу, и се наръсват с канела.
Рецептата е добавена от zuzkoto на 8 Февруари 2009 г.
Още рецепти за:
Извара и рикота ⋅ Кремове, парфета и желета ⋅ Кремове с кайсии и праскови ⋅ Кремове с извара и сирена ⋅ Десерти с компот
Подобни рецепти
Коментари
Трябва да сте влезли с акаунта си за да може да пишете коментари, добавяте рецепти и снимки и организирате рецептите, които харесвате в Любими.
Регистрирай се сега!
или
Регистрирай се сега!
или
(не изисква регистрация)
# 1 renito [Изпробвал рецептата] | Чудесен десерт! У дома се приготвя често, но слагам повече заквасена сметана, предпочитаме го по-кремообразен. Кайсиите нарязах на малки парченца и добавих в десерта. Този път подсладих с мед. [Изпробвана] | 4 Апр 2021 |
снимки от renito [Изпробвал рецептата] |
4 Апр 2021 |
© Информацията в този сайт или части от нея не могат да бъдат използвани без изричното съгласие на авторите.