Харесваш "Веселият Готвач"?
Регистрирай се тук или използвай за да получиш пълен достъп до всички екстри:
  • Любими рецепти - запази рецептите, които харесваш в удобни списъци
  • Публикуване на рецепти, снимки, статии - сподели какво знаеш, покажи как готвиш
  • Писане на коментари - участвай в разговорите с въпроси, отговори и твоето мнение
  • и още много други...
Вече имаш регистрация? Влез с име и парола
Кнакер в халат
Необходими продукти
  • • 4 бр. кнакери или друг вид пушена наденица
  • • 4 бр. мариновани чушки
  • • 4 бр. кисели краставички
  • • 200 г кашкавал
  • • 1 кг бутер тесто
  • • 4 бр. жълтъци
  • • 4 ч.л. сирене Гауда (или друго подобно)
Начин на приготвяне
Набождаме надениците на няколко места с вилица, нарязваме чушките на лентички, краставичките - надълго (всяка на четири парчета) и кашкавала - на ивички. Подреждаме ги върху бутер тестото и завиваме. Намазваме отгоре с жълтък и поръсваме с настърганото сирене. Поставяме завитите наденички в тавичка и печем около 20 минути на около 200 С.
Рецептата е добавена от germanimbiss на 29 Март 2010 г.
Още рецепти за:
Подобни рецепти
Коментари
Трябва да сте влезли с акаунта си за да може да пишете коментари, добавяте рецепти и снимки и организирате рецептите, които харесвате в Любими.
Регистрирай се сега!
или
вход с Facebook
(не изисква регистрация)
Няма коментари

Сподели рецептата

Във форума
Нови снимки
от Lirinkaот Lirinkaот Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Black_Beretот Black_Beretот Lirinkaот ma_rri_naот ma_rri_naот ma_rri_naот lu4aот lu4aот lu4aот Lirinkaот Vorac
Рецепти на деня


© Информацията в този сайт или части от нея не могат да бъдат използвани без изричното съгласие на авторите.