Бърза гозба с кренвирши
Необходими продукти
  • • 1 глава лук
  • • 1/2 стрък праз
  • • 1 бр. червена чушка
  • • 1 бр. морков
  • • 1 бр. домат
  • • 1 с.л. брашно
  • • 2 бр. кренвирши
  • • 1 бр. яйце
  • • червен пипер
  • • черен пипер
  • • сол
  • • магданоз
Начин на приготвяне
Зеленчуците, без доматите се нарязват и запържват заедно с нарязаните кренвирши. Слага се червен пипер, добавя се нарязаният домат. Оставя се да поври и ако е нужно се долива още вода. Когато ястието е готово, се счупва яйцето и се разбърква добре. Слагат се сол и подправки.

Рецептата е добавена от bubi на 1 Април 2009 г.
Още рецепти за:
Подобни рецепти
Коментари
Трябва да сте влезли с акаунта си за да може да пишете коментари, добавяте рецепти и снимки и организирате рецептите, които харесвате в Любими.
Регистрирай се сега!
или
вход с Facebook
(не изисква регистрация)
Няма коментари

Сподели рецептата

Във форума
Нови снимки
от Lirinkaот Lirinkaот Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Elinor73от Black_Beretот Black_Beretот Lirinkaот ma_rri_naот ma_rri_naот ma_rri_naот lu4aот lu4aот lu4aот Lirinkaот Vorac
Рецепти на деня


© Информацията в този сайт или части от нея не могат да бъдат използвани без изричното съгласие на авторите.