Имам проблем със рекламите

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Meri_Popins
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 56
Регистриран на: ср апр 09, 2014 12:44 pm
:: 188 рецепти от Meri_Popins
:: 327 снимки от Meri_Popins

Имам проблем със рекламите

Мнение от Meri_Popins » вт окт 01, 2019 1:46 pm

Здравейте уважаеми модератори. Напоследък рекламите ми закриват всичко. Онзи ден се опитах да публикувам нова рецепта, но бяха закрити полетата за името и съставките. Не мога и да си изчистя съобшенията и коментарите. Искам да знам дали могат тези реклами да се намалят? Вече започват да ми писват. Особено тоя олх, на всяка крачка. :thinking:
Добре дошли във моята страничка!
Обичам да готвя, да правя нови интересни рецепти. Обожавам българска, италианска, китайска и особено френската, Един по-здрав от мен за всички идиоти които ме изхвърлиха!


Ra-Di
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 10
Регистриран на: ср мар 19, 2014 7:13 pm
:: 5 рецепти от Ra-Di
:: 29 снимки от Ra-Di

Мнение от Ra-Di » вт окт 01, 2019 5:49 pm

И при мен е така от известно време. На всяко зареждане на страница изскачат и ги затварям с няколко клика,че трябва да обяснявам на гугъл защо не ги искам :? :eek: :thumdown:

Slavina
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 58
Регистриран на: съб фев 27, 2010 5:01 pm
:: 55 рецепти от Slavina
:: 47 снимки от Slavina

Мнение от Slavina » вт окт 01, 2019 8:50 pm

Мери, сложи си програма против реклами и няма да имаш никакъв проблем.

Slavina
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 58
Регистриран на: съб фев 27, 2010 5:01 pm
:: 55 рецепти от Slavina
:: 47 снимки от Slavina

Мнение от Slavina » вт окт 01, 2019 8:55 pm

Ето ти една и няма да имаш никави реклами. Adblock Plus


Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » съб окт 05, 2019 6:42 pm

Meri Popins явно влизаш в сайта през телефон. Ако ще си качваш програма тя трябва например да е за Android. Иначе в горния десен ъгъл има падащо меню от което да избереш decktop version/site. Така рекламите няма да закриват прозореца. А ..... явно доста често посещаваш олх, защото реклами се показват на последния посетен сайт, който качва бисквитки на устройството ти, така че да се рекламира. :tongue:

Meri_Popins
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 56
Регистриран на: ср апр 09, 2014 12:44 pm
:: 188 рецепти от Meri_Popins
:: 327 снимки от Meri_Popins

Мнение от Meri_Popins » пон окт 28, 2019 11:49 am

Мерси. Нямам място за такива програми против реклами. Но ще кликна горе. Понеже правя няколко неща от телефона, като карикатури и шаржове и имам тежки програми. Не искам да се налага да качвам нови. Благодаря за отговорите ви. Хубав ден!
Добре дошли във моята страничка!
Обичам да готвя, да правя нови интересни рецепти. Обожавам българска, италианска, китайска и особено френската, Един по-здрав от мен за всички идиоти които ме изхвърлиха!

Потребителски аватар
Black_Beret
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 136
Регистриран на: нед апр 10, 2016 3:13 pm

Мнение от Black_Beret » нед ное 17, 2019 10:29 pm

Хм, интересно - а това решение, някой видя ли го? Елегантно и просто, а и ако администрацията на сайта все още го поддържа, аз лично бих се включил моментално. :)

Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » пон ное 25, 2019 9:18 am

Да, елегантно решение, но за съжаление поне през ePay.bg онлайн не работи. След вход в ePay.bg с име и парола препраща не където трябва е , т.е не създава документ за плащане - разписка, а към данни на потребител. Нещо не е донагласено. Плащам онлайн не само битови сметки, но и куп други плащания, така че ...
Явно това още не е валидно. Но предполагам, че Black_Bеret, след като пуска линк и препоръчва, го е пробвал. Да напише по какъв начин.

Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Мнение от vg » чет ное 28, 2019 10:24 am

Поради промяна на условията в ePay.bg тази опция временно не работи. За момента можете да използвате другите вараианти - PayPal и банков трансфер, а когато ePay.bg е отново достъпен ще пиша в тази тема.
Екипът на "Веселият Готвач"

Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Мнение от vg » съб дек 07, 2019 10:09 am

Готово, плащанията през ePay отново работят нормално. Заповядайте на обновената страничка Подкрепете "Веселият Готвач"
:thumup:
Екипът на "Веселият Готвач"


Отговори