Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » ср дек 12, 2012 10:59 pm

Пр ивет,и от мен! Сравнително добри са новините ,ще чакаме биопсия и ще лекуваме възпаление ....Но сме в добро настроение и това е от важност за мен.Днес ,прави гастроскопия ,в очакване е и колоноскопия ......неприятни изследвания ,но трябва да се направят ."Страх лозе пази " е казал нашия народ.Голямо невидение и очакване ,и същевременно и голямо напрежение .Днес ,на обяд хапна 2 сухара и смеейки се ,сподели ,че вкуса им подобавал на гръцка мусака.... :eek: Тая вечер супа от малко фиде ,и съвсем малко като порция с лимон,да се надявам ,че утре ще пие вода и няма да спрат захранването....защото всичко мога да очаквам.Иначе много внимание от страна на персонала лекари,сестри и помощния персонал.Прави ми впечатление ,че има в това отделение много мъже,медицински сестри ,понеже в БГ. не съм виждала и ме учуди доста.РАЛИ ,радвам се че все пак е намерен изход ,защото това е проблем,а който го има ......и то всекидневно си е жив психологически тормоз.Да са ти здрави племенниците ,сладурчета ! БОНИ,чак сега обърнах внимание ,че имаш проблем с ухото ,а зная ,че ухо боли много .Прегледай се и не тръгвай на път с болка!БЛАГОДАРЯ отново на всички за съпричастието и както е писала и РАЛИ,дано всички да сте здрави и без проблеми и да не се налага да успокояваме никого.Не крия,че ми вдъхнахте кураж и сили ,в един момент след като замина линейката бях направо готова да се срутя и аз на пода ,нищо не бях в състояние да върша и из главата ми не спираха да се въртят едни и същи мисли ,добре,че имаме приятели :love: Оставям ви с пожелание за спокойна нощ ,защото съм гроги .... :heart: :heart: :heart:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср дек 12, 2012 11:13 pm

ДИАНКА,всичко ще се оправи,не се притеснявай,дръж се,бъди силна.Почини си добре,лека и спокойна нощ.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср дек 12, 2012 11:23 pm

Здравейте момичета
Сега се връщам от работа а утре съм първа смяна
Дианка радвам се че мъжът ти се оправя Щом е почнал да се храни значи върви на добре
Рали имаш страхотни племенници ,а колкото до проблема щом сте почнали по този начин предполагам че ще завърши благополучно
Дано и да е скоро
Колкото до съня ми почнах едни хапчета на билкова основа днес ще е третото
Ако до един месец не ми мини ще ми дадеш тогава
Трябва да лягам До утре и лека нощ :night: :night: :night: :hug: :hug: :hug:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср дек 12, 2012 11:33 pm

Привет момичета :)
и аз като Танчето сега се прибирам от работа,
налях си едно питие и сядам да ви видя как сте :)
Бони,оправяй се за неделя да си във форма,че после ще искаме да ни разказвате :thumup:
Рали,дано намерите изход от ситуацията и всичко да се нареди.
Дианка,добри новини и все по-добри да стават :clap:
Наталка, отивай на лекар не се дръж може да е сериозно.
Днес се чухме с Дидка,явно и Миленчето го е направила,
добре е и Зарко е добре,липсваме и ,имаме всички много целувки :winkiss: :winkiss: :winkiss:
Утре пак съм втора смяна,но по-къса защото сме на банкет от фирмата :zwyncheta:
незнам кога ще влезна имам ангажимент,моето малко голямо момиче,
ме е записало за козметик,че даже ми е и платила процедурите,
просълзих се милото събирало си парички да зарадва мама :)
Желая ви приказен четвъртък!!!!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет дек 13, 2012 7:24 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/tjYPOBwPGpQ[/youtube]

Добро утро, мили момичета :)

Дианка, радвам се, че лека полека нещата се подобряват - дано днес да е още по-добре и резултатите да са добри :love: Ти си силно момиче и успяваш да предадеш това и на хората около теб. Нека Бог ви закриля и помага и ви дари с много здраве :heart:

Наталка, и моя съвет е да отидеш на лекар - аз няколко пъти съм го правила това упражнение с вратата на кола, а веднъж и на джип. Много е болезнено, а и опасно, защото е възможно счупване. Единия път опитен лекар ми проби нокъта с нагорещен кламер и освободи напрежението. После нокъта си израстна и нямаше последствия. Дано те боли по-малко :hug:

Рали, дано всичко се развие във ваша полза и да ви олекне от тормоза. Ума ми не може да побере нещата, които описваш. При всичко това разбирам каква опора си ти за Филип, така че според мен и дума не може да става да се разделяте макар и временно. Бъдете силни и дано всичко е ОК :hug: Зимата ви си я бива - и тук вече не ви отстъпваме :roll: А дечицата са разкошни - да са ви живи и здрави и вие да им се радвате :thumup:

Таничка, дано с хапченцата се подобри съня ти. Аз да си призная също съм пила Кантарион, Мента и Глог, но съм много доволна и от Шведската горчивка - за мен е като Панацея, ползвам я за всичко :)

Ивка, браво на детето - това е да си имаш дъщеричка :wink: Желая ти весело и приятно тържество :dancing:

За мен - няма проблем с ухото, всичко е ОК :)

Хубав леден ден на всички Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 13, 2012 7:43 am

Добро утро, мили момичета,хайде на :coffee: и отново да ни грабне ежедневието.Ивка,много ме трогна твоята дъщеричка, :clap: на нея,погрижила се за мама,сладурче мило,толкова е хубаво да усетиш как децата се стараят,да ни поднесат жест на внимание и обич.Рали, много чаровни дечица имате,да са живи и здрави,брат ти сигурно е щастлив с тия юначета.Днес при нас отново е свирепо - духа силен,студен вятър,но рекорда е за Русе,Бони,обличай се и се пази много.Танче, отново ще ти кажа - не залагай на хомеопатични препарати, един чай от липа с мед и лимон или чаша горещо мляко с мед върши чудеса,опитай, не налагам мнение,просто съм го минала всичко това,от позицията на потърпевш те съветвам.Сега,пожелавам на всички един прекрасен и успешен ден. :winkiss: :music: :winkiss: :hug: :zwyncheta: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет дек 13, 2012 8:09 am

Добро утро :D
Пръстът ми оцеля, няма счупване само голямо натъртване, може и нокътя да падне, ама това е нищо като си представя какво можеше да стане. Сега правя компреси с риванол и чакам да си върна усещанията, че съм като изтръпнала, добре че и така мога да работя, а и колежките помагат.
Бони, как са ушите? Знам какви са болките и как трудно е лечението, пази ги от течение и вятър.
Ивка, браво на девойчето, щом подаръка е от сърце е безценен, тя докато е събирала парички е мислела за теб и как ще те зарадва :clap:
Дианка, оставяй си време за почивка, не си от желязо, всичко ще е на ред.
Кате, ти си една блага душичка.
Ето го и кафето
Изображение
Време е да почвам да се трудя, пак ще идвам да ви виждам :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 13, 2012 9:27 am

НАТАЛИ,добре,че с това се размина - то не,че е безобидно,напротив,знам,че е доста болезнено,важното в случая е,че няма счупване,сега прави компреси и дано скоро отзвучи болката,успех :thumbsup: Хубав и успешен ден,мила Натали,благодаря за милите думи. :winkiss: :sun: :winkiss: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет дек 13, 2012 9:38 am

Здравейте!
Рали, страхотен сняг си имате, но радостта на детските личица е още по-завладяваща!
Дианка, явно ви очаква труден период, трябва ти много търпение и сили, дай си малко почивка, за да издържиш.
Бони, дано времето да ви даде възможност да дойдете на банкета, че като гледам какво става при вас, май е доста страшно.
Кате, на топло вкъщи на новия диван :) студът сигурно не се усеща.
Ивка, напълно те разбирам как се чувстваш. Тези жестове от страна на дъщеричката са най-скъпите :thumup: . Браво на момичето!
Наталка, лекувай пръста, че празниците и голямото готвене наближават, кухнята теб чака :wink: . Шегата настрана, надявам се да не те боли много, защото знам колко чувствително е мястото.
Сега отивам да се трудя, а на вас в този толкова студен ден ви пожелавам много усмивки!
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет дек 13, 2012 11:59 am

Добро утро, мили момичета :)


Благодаря на всички ви за утешителните думи, подкрепата и оказаното внимание :giflo2:

Бони, нали щеше да ходиш на лекар за ухото, какво стана, ходи ли? :heart:

Наталка, радвам се, че няма счупено. Пази си пръста въпреки всичко. Особено щом е безчувствен, опасността например от измръзване е голяма, защото човек не усеща границата. Опаковай си го топло, когато излизаш навън. На мен ми е падал нокът, като бях съвсем малка, още го помня, знам какво ти е, мило! :love:

Танче, надявам се да ти подействат таблетките. На всеки човек нещо различно му помага, начин на мислене, начин на хранене, предубеждения, манталитет и култура, всичко играе роля, когато става въпрос за такива неосезаеми неща като съня например, или тъга, страхове и т.н. В случай на нужда ми се обади. :heart:

Ивка, много мил жест от страна на щерка ти! Браво на душичката! Опитай се да се насладиш на времето за себе си, ти си толкова активна, дай си релакс с козметичните процедури :giflo1:

Дианка... какво да ти кажа, скъпа? Толкова ми е приятно, че нещата се оправят полека-лека! Надявам се, докато си вървят изследванията, съпругът ти да се оправя с всеки изминал час! И дори и да не успее по празниците да си е в къщи например, вие си доказахте такава привързаност и любов, по-голям подарък от този няма! :love:

Миленка, ти както винаги успяваш за всеки дума да намериш :) Надявам се денят ти да е добър и спорен, с малко стрес и много настроение :flow2:

Кате, скъпичка, само като те видя, че си писала, и ми става топло на сърцето! Кога ще се полюбуваме на снимки от Гърция? :winkiss:

Ани, точно такава си те представям, открита, гостоприемна, ведра! :flow1: :flow1: :flow1:


Аз имам уговорка днес с две жени - на брат ми жената и на Филип на брат му. Ще печем коледни сладки, бисквити и лакомии всякакви! Предполагам, че няма да успея повече да ви видя днес, но утре ще ви "черпя" с домашни лакомства :wink:

Пожелавам ви приятен ден, да сте усмихнати и ведри :love:
www.facebook.com/artandhobby


Заключена