Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » съб окт 27, 2012 7:50 am

Благодаря Верче :) ,
сягам с второто си ароматно и горчиво :coffee:
в твоята компания :)


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб окт 27, 2012 8:04 am

Добро утро момичета Хайде и аз да се присъединя към вас с кафенцето
Усмихнат ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб окт 27, 2012 8:53 am

Здравейте!
Благодаря от името на мама на всички ви за поздравите :winkiss: !
Снощи поседяхме доста до късно на имения ден и детето остана да спи там. Малко ми е криво, защото не съм свикнала да не е край нас, но съм спокойна, защото е при майка ми. Какво ли ще ми е като почне да остава у приятелки или замине в друг град а учи :wink: .
Сега се възползвам от възможността да имам малко време за себе си и на спокойствие си пия кафето с вас! Ивка, Вяра, rusowelka, здравейте!
Днес времето е малко мрачно, но да се надяваме, че поне няма да завали.
Желая ви много слънце в сърцата и приятни почивни дни!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб окт 27, 2012 8:54 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/654Jb3lOfaY[/youtube]

Добро утро, мили момичета :)

Толкова сте ранобудни в събота сутрин :wink: Ивка, Верче, rusowelka51, благодаря ви за кафенцата :coffee: И аз вече съм на линия и ще забъркам второто кафе - първото не го усетих :roll:
Хайде днес да го изпием все още на летен фон, макар че тук при нас Слънчо се усмихва през мъглица. Но след утре сигурно картинката ще е вече друга :tongue:

Миленка, с малко закъснение - да е жива и здрава мама и името й, да ви помага и напътства дълги и щастливи години :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Рали, радвам се че крачето е по-добре :) Дано днес да няма и следа от болките :thumup: Аз също като Дианка гледам да вървя - опитвам се през обедната почивка да се разхождам. В къщи имам велоегрометър - и него въртя от време на време. Хайде наистина да започнем заедно някакво начинание за раздвижването - да имаме стимул и съмишленици - АЗ СЪМ ЗА :dancing: :clap:

Сега се втурвам в домашните задачки, а на вас желая хубав и спокоен съботен ден и мнооого усмивки и добро настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб окт 27, 2012 8:57 am

Бони, привет! Явно тази сутрин ще си пием заедно кафето :D !

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб окт 27, 2012 9:08 am

Миленка, :hug: С удоволствие :coffee:

[youtube]http://youtu.be/NJfVxoi64Z0[/youtube]
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб окт 27, 2012 11:32 am

Привет,мили момичета,благодаря ви за сърдечните пожелания към съпруга ми, да сте живи и здрави вие и вашите семейства.Днес е подходящ ден за релакс - малко мрачно, но не пречи на настроението.Весел и спокоен ден,момичета. :hug: :giflo1: :hug: :flow1: :flow2: :flow1:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб окт 27, 2012 11:56 am

......................................

Добро утро, мили момичета! :)


Привет и благодарности за пожеланията, за кафето и за чудесната музика! Тоника, мммммм, наслада за душата! Два валса изтанцувах с песента, че и пях с тях! Благодарение на вашите положтелни емоции няма и следа от болката в крака ми, само като поседя по-дълго права усещам леко опъване :thumup:
Да ви се оплача друго обаче, то като тръгне на терсене, че не се спира май :roll: Снощи около 19 часа решавам, че дето бездействах няколко дни трябва и още една дреболия да свърша. Отивам на тавана да търся едни украси с есенни листа, знаех, че са в кашон и взех да дърпам кашони от лавиците. Уж внимавах, ама ми беше студено, та бързах по-бързо да го открия. И как дръпнах, не знам, но съборих отгоре си всички натрупани кашони! Изпотроших чинии и декорации, обаче дето се опитвах да ги спра да падат, един ме удари доста доста зле в ръката, т.е. в китката и горната част на ръката, точно след пръстите. Ужас, такава адска болка беше, че не можех дори да извикам, едва се завляках до долу, направо сълзи ми напряха в очите! Айде веднага в болницата, още по пътя ръката ми стана лилава и се поду доста. Ама се оказа, че няма счупено, само е натъртено и поожулено. Сложиха ми един компрес, един бандаж отгоре и айде обратно. Днес почти не ме боли, само дето синини още има, ама мога да я ползвам де, слава Богу! И така мина петъчната вечер, да не останем по-назад от другите, и ние екшън да си имаме :wink: :D Патрик се шегува, казва "Я мама как хубаво декорира тавана!" :D :roll: Ама то направо беше хаос станал, стъкла и натурии изсипани :D :D Днес ще ходя да си купя нови декорации, тъкмо сега има повод за нови покупки :wink:

Гимнастика тази сутрин не правих, намерих си извинение, че ми е бинтована ръката, защото то с бинтована ръка не можеш да си мърдаш краката, нали така :wink: Обаче ей сега се захващам, не ми е много ясно какво точно да правя, но се сещам за упражненията от училище, всяка сутрин в училищния двор - за врата, за раменете, за гръба и кръста, за ръцете и най-накрая за краката. Смятам с тях да започна. Бони, Дианка, да разкажете освен вървене какво друго може да се прави за начинаещи!

Катето пак ще каже, каква съм сладкодумна :D Надявам се не е намек, че само ви занимавам с моите глупости :whistle: Кате, аз съм на моменти. Някога ми се говори, а друг път искам само да се отдръпна и да наблюдавам и да слушам.

Миленка, напълно те разбирам мила! Аз също винаги съм неспокойна, когато Патрик не е при мен, макар че е на 17 догини вече. А от съвсем малък трябваше да го оставям и да работя, не за по няколко часа, а по цял ден. Неговата гледачка имаха стопнаски двор с над 300 крави, шир, свобода, кучета, котки, кокошки и твари всякакви, тя беше изучена възпитателка, имаше цял етаж в къщата, обазаведен като детска градина, и гледаше 7-8 деца. И все пак! По цял ден мислите ми все в детето... А Патрик се чувстваше там толкова добре, дете на село и на свобода, какво повече можем да пожелаем за децата си на днешно време...? Но майките страдат повече от децата си :roll:

Желая ви хубав ден! Тук е слънчево и студено, снощи паднаха температурите под нулата, въздухът е ясен и чист, всичко е облято в светлина! Пожелавам ви също такъв красив ден, с мили хора и много, много настроение! :love:

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб окт 27, 2012 3:54 pm

:winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :coffee: :hug: Мила Рали, разбира се, че в добрия смисъл на думата - сладкодумна,притежаваш превъзходен изказ,невероятен разказвач си - бих те посъветвала да пишеш,виждам те като потенционален автор на книги,много си добра, наистина,повярвай ми.На фона на красивия есенен пейзаж, изглеждаш прекрасно.Съчувствам ти за случилото се на тавана,но ти мирна май не стоиш,дано всичко мине и отново да си ОК.Дано, скоро да не се отдръпнеш, като наблюдател,бих искала да те виждам тук - интересна личност си и научавам много от теб.Прекрасен следобед, мила Рали, на теб и семейството ти.

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб окт 27, 2012 5:32 pm

Е, мило Кате, този път направо ме поласка страшно много :love: , това на снимката не съм аз, мила, избрах снимката като пасваща на настроението ми! :ooppss: Момичето е много чаровно, благодаря, че си помислила, че съм аз, направо знаеш ли как ми погъделична егото :D :love: :love: :love:

А за писането.... То и време трябва, и ясна идея, и постоянство.... Аз имам един започнат роман на български и един почти завършен на немски, ама те са си за мен, местата, на които си изкарвам настроенията :D :tongue: Не са за пред хора :roll:

Аз сега се върнах от пазар, тръгнах за декорация, а се върнах с ботуши за мен, яке и пуловер са сина, козметика и тонове храна. Бяхме гладни, много гладни и в магазина това си казва думата определено.

Тиква на резени купих и ей сега ще я сложа да се пече, без нищо.

После ще ида да видя жената на брат ми и децата, че те утре тръгват на гости на моите приятели винарите, ако си спомняте пътеписа ми.

Приятен следобед!
www.facebook.com/artandhobby


Заключена