Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '09

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » съб сеп 05, 2009 9:50 am

Здравче,от сърце ти благодаря за хубавото кафенце и настроение. :love: Според синоптиците днес наистина щял да бъде последния топъл ден.Затова съм захванала едно пране,не ти е майката разплакала.Иначе,всичко си е по-старому - чакаме бебето.Лек и спокоенден.Хабете по-малко нерви! :flow1:


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » съб сеп 05, 2009 10:34 am

Здравейте, за днес имам да пека чушки за фризера, и сега отивам да ги изтърбушвам.
Лек ден!

Потребителски аватар
kqmrosen
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 133
Регистриран на: съб ное 15, 2008 5:22 pm
:: 73 рецепти от kqmrosen
:: 54 снимки от kqmrosen
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Мнение от kqmrosen » съб сеп 05, 2009 11:46 am

:D Изображение Ето и един хубав обяд от мен.Да ви е сладко!!!
Това е пилешко филе с гъба-кладница и винен сос.
Изображение

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » съб сеп 05, 2009 12:42 pm

Здравче мерси за кафето и разбирасе за стихчето... :hug: Винаги ме ободряваш с тези стихчета.Аз и днес няма да се занимавам с нищо в къщи.Вече чакам да доиде другата седмица да си идва синчето ми че ми е много мъчно без него.... :cry: :cry: :cry: Другата седмица имам един свободен ден и ще направя едно основно чистене най вече на неговата стая..друго интересно няма.Весели забавен уикенд от мен ... :)
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб сеп 05, 2009 8:08 pm

Здравейте!


Засега мина първата половина на първото полувреме. Честно да ви кажа - или аз съм остаряла, или младежта е мноооого назад :/

Уж искат да са като възрастни - обаче нещо не им достига.

Което най-много ме сепна - аз съм най-ниска от всички, сина ми е наравно с мен. Останалите - и момичетата и момчетата, стърчат над мен, като най-високото момче е 1,91м. Всички са 14 годишни! :shock:

Насядаха тук, надигнаха бутилките (никой не посегна към чаша), подбраха наслаганите хруп-хруп, сладки, бисквити и т.н. и ги ометоха за отрицателно време. Питах преди това: гладни ли сте? Да сложа да ядете? Отговор: ньоооо! Сега се дигнаха да отидат да един клуб тук наблизо, само музика, без алкохол. Щели да си дойдат в 22 часа, тогава щели да ядат.

Аз се озъртам тук и незнам къде да я подхвана - няма посуда, но всичко е хаос...Момичетата пиха и кафе, поне техните чаши вдигнах...

Сега първо аз ще си направя кафенце, а после ще видя!

Приятна вечер на всички вас!


Ралица
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
eni33
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 130
Регистриран на: вт мар 24, 2009 11:07 am
:: 9 рецепти от eni33
:: 2 снимки от eni33

Мнение от eni33 » съб сеп 05, 2009 9:50 pm

Добър вечер на всички!Днес се разходихме с една приятелка по магазините и си купих някои нещица сред които и едно парфюмче.Сега се ровя из нета,а мъжът ми зяпа мач.

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » нед сеп 06, 2009 7:40 am

Добро утро :) днес пак ми се обадиха да отида в 8 и сега имам 1 час в който аз не знам какво да правя :? много е кофти така като си свикнал да бързаш вечно и изведнъж....хоп и някакъв час в който стоиш и гледаш тъпо :D но реших да си изпия кафето с вас :thumup:
Рали нима не си била на 14 :) знаеш как е ....иска ти се целия свят да знае за теб,но и страхът от реакцията на околните е голям.Така че нито ти си остаряла :thumup: нито пък те са назад :wink: поне това си е лично мое мнение де :wink: а що се отнася до ръста нали знаеш че всяко следващо ново поколение се "издължава"така да се каже.Аз също съм заставала до такива 14 годишни момчета по 2 метра и с обувки като плавници......направо се чувстваш нищожество :lol: но аз все пак съм свикнала защото и мъжа ми е 2м(бивш баскетболист)
Чакам с нетърпение да разкажеш за развръзката на събитията :thumup:
Лек и весел ден на всички и целувки от мен!

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » нед сеп 06, 2009 9:13 am

Добро утро!!!
Аз днес ще ви сервирам кафенцето вИзображение
Слънчев ден изпълнен с много приятни емоций!!!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед сеп 06, 2009 9:34 am

Здравейте и добро утро!

Криси, благодаря за кафенцето! :)


Даааа, права си, изобщо не съм забравила какви бяхме, просто имам чувството, че ние бяхме много по-готини, по-големи бунтари и можехме по-добре да правим купони!

Сега е 8,20 часа. Никой от нас не е спал цялата нощ, ето сега задрямаха няколко деца, точно след като си вдигнаха спалните чували и смятаха да закусват. Четирима спят, ама кой където намери. Аз има се любувам. :love:

В 6,30 часа излизаха да се разхождат за последно, през нощта не ме питайте какво правиха - колкото пъти да влезех при тях - все накакъв хаос беше, не можах да определя дали точно музика се сменяше, дали се караха или флиртуваха :? Много странно парти, по мое мнение, но на тях им хареса.

В 7,00 просто по неволя тръгнах с метлата, нямаше вече къде да се стъпи, на тях самите им пречеше :P

Сега будните решиха да закусват, така че ви оставям.


Приятен ден!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » нед сеп 06, 2009 10:45 am

Аз вече си изпих кафенцето и пак запрятам ръкави.
Вчера прах килими,пердета, бърсах прозорци и т.н. и днес продължавам.


Заключена