Разделно хранене

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Потребителски аватар
veselinka
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 34
Регистриран на: нед окт 25, 2009 10:25 am
:: 2 снимки от veselinka
Местоположение: гр.Шумен

Пиер Дюкан

Мнение от veselinka » нед фев 20, 2011 2:49 pm

http://www.evropea.com/pierre_dukan_diet.html.Стига да обичаш месо ,сигурна съм че ще ти свърши работа. :D Първият път я спазвах стриктно обаче вече се изтарикатих и пак съм много доволна :clap: !!!Пиши за резултатите,ако мога да помогна с нещо на драго сърце - стига да се навиеш да я спазваш :thumup: !


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср фев 23, 2011 6:14 pm

flexy благодаря за Програмата на Данон Активиа, която открих чрез подписа ти :)
Регистрирах се в нея и всеки ден намирам интересни и полезни съвети, статии и меню. Опитвам се да спазвам режима й на хранене, който почти съвпада с изградения от самата мен режим на хранене у дома. Но винаги човек има какво ново да научи. А гимнастиката е СУПЕР :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

007chef
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: нед апр 02, 2017 1:26 am

Мнение от 007chef » нед апр 02, 2017 1:47 am

Опитай с кето-диета,възможно най-добрия вариянт или НВД поне

zlare
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 70
Регистриран на: пон апр 07, 2008 2:43 am
:: 45 рецепти от zlare
:: 135 снимки от zlare

Мнение от zlare » пон апр 03, 2017 2:16 pm

Аз от години съм на разделно хранене. В началото е трудно ,но после се свиква. В началото гледах в книгата кое се смесва кое не,но после се свиква. Благодарение на разделното хранене свалих 20кг. и ги поддържам и не съм ги върнала. Какъвто ефект имат повечето диети. И може всичко да си хапваш. Книгата,която аз имам е Сила за живот.


Magic885
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: ср авг 01, 2018 9:03 am

Мнение от Magic885 » ср авг 01, 2018 9:32 am

zlare написа:Аз от години съм на разделно хранене. В началото е трудно ,но после се свиква. В началото гледах в книгата кое се смесва кое не,но после се свиква. Благодарение на разделното хранене свалих 20кг. и ги поддържам и не съм ги върнала. Какъвто ефект имат повечето диети. И може всичко да си хапваш. Книгата,която аз имам е Сила за живот.
Съгласна. Дори и да се пази малко по-строга диета никога не трябва да са гладува напълно. Има си храни, които могат да се ядат по време на гладуване и така периода на диета минава много по-леко.

zlare
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 70
Регистриран на: пон апр 07, 2008 2:43 am
:: 45 рецепти от zlare
:: 135 снимки от zlare

Мнение от zlare » ср авг 01, 2018 6:09 pm

Аз съм много доволна от този режим на хранене,защото диети не мога да спазвам. Пробвала съм какви ли не и един път дори ми падна толкова кръвното,че дори докторите се уплашиха. Признавам не спазвам изцяло,позволявам си сладко...но си хапвам всичко. Чувствам се добре и не качвам килограми.

Magic885
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: ср авг 01, 2018 9:03 am

Мнение от Magic885 » вт сеп 18, 2018 9:22 am

zlare написа:Аз съм много доволна от този режим на хранене,защото диети не мога да спазвам. Пробвала съм какви ли не и един път дори ми падна толкова кръвното,че дори докторите се уплашиха. Признавам не спазвам изцяло,позволявам си сладко...но си хапвам всичко. Чувствам се добре и не качвам килограми.
И на мен ми се е случвало. Отделно при гладуване ставам много изнервена, почва главоболие и работоспособността е равна на 0.


Отговори