Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет авг 21, 2015 8:19 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Да пийнем по :coffee: ! Ани,разбирам тъгата ти,дано се върне кучеченцето и да се успокоиш. Йоанка, скорошно оздравяване мила! :thumbsup: Влади, дано ремонта приключи навреме, права си, налудувахме се с Тони и не сме приключили, през ден ходя да го гледам,само мен искал,доста ми е трудничко да оставям Митака,но какво да се прави,само да сме живи и здрави всички,останалото са бели кахъри,благодаря ти за магнитчетата предварително, ненапразно се изразих така - обиколиха света,много благороден жест оттвоя страна и на Нели,благодаря ви,прекрасни сте! :clap: :clap: :love: Дидка, не се притеснявай, малко остана и децата ще си отидат в групите, на нашия не му пука от нищо свързано с градината, много е оправен и не се оставя да го наранят, обидят или ударят, веднага предприема мерки. :thumbsup: Отново потънахме във вода,но природа.Прекрасен ден на всички! :heart:
Прикачени файлове
images.jpg
images.jpg (12.31 KиБ) Видяна 1587 пъти
image-0AA9_4C2AF3FD.jpg


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 21, 2015 8:42 am

Да,Наталка и покрай мен има учудени от тези наши отношения,но важното е че на мен ми е приятно тук с вас!
Прикачени файлове
2828458.jpg
2828458.jpg (35.17 KиБ) Видяна 1581 пъти

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 21, 2015 3:38 pm

Кога на шега ,кога на истина съм казвала,че искам да си сменя жилището...ама взе да става сериозно..Тухла ,юг и..дотук...Легнах да спя и в три часа ама зверски шум/пак ремонти/ и разни други малки подробности...След новогодишните празници почвам да търся варианти за размяна.Ядосана съм много.
Да пийнем по кафе :coffee:
Прикачени файлове
sarditi-kotki-3.jpg
sarditi-kotki-3.jpg (51.17 KиБ) Видяна 1514 пъти
Good-night--1-kafa--gm1_large.jpg
Good-night--1-kafa--gm1_large.jpg (44.69 KиБ) Видяна 1514 пъти

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » пет авг 21, 2015 4:42 pm

Здравейте!Дианка,и ние така се ядосвахме и преди 3 години си направихме къща.Е още има какво да се прави,но друго си е с дворче. :)


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 21, 2015 4:49 pm

Гинче,знаеш тогава за какво точно става дума..Рано или късно ще се махнем...Вие как сте днес?

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » пет авг 21, 2015 5:01 pm

Диди,вчерашната буря беше за 30 минути,а какви поразии е направила!Ние не я усетихме толкова,но няколко булеварда имаше наводнени.Днес видяхме че имаше и паднали жици(тролейбусни).

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пет авг 21, 2015 5:03 pm

Здравейте, :clap:
Прочетох по диагонала. Виждам добре сте. Честито на празнувалите, бъдете живи и здрави!
Дидка давай, сменяй, ама то във всеки вход има по един, двама луди да ти вгорчат живота.
Най-добре като Гиги- къща, иначе другото е "шкаф за хора".
При мен нищо ново, гледам внуци докато съм ваканция. Вече взех и да се подготвям за училище. На 01.09 съм на работа , не остана :(
Целувки и прегръдки за всички! :love: :love:

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » пет авг 21, 2015 5:08 pm

Мигленче,събирай сили че 15 септември наближава. :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет авг 21, 2015 6:15 pm

Добър следобяд ,момичета ......
не знам откъде да започна мноооого новини и мнооооого активност ,макар че е лято и времето предполага да не сме много ,много в къщи .... :)
НЕЛИ не мога да не започна отново с теб ...... видях ,че съм те развълнувала и са се овлажнили красивите ти очички ,но споделих интуитивно това ,което мен също ме развълнува и всичко е колкото искрено ,толкова и спонтанно ...... сега забелязах ,че имах намерение да пиша и други неща ,но явно вълнението ми е било толкова голямо ,че съм спряла и коментирала само теб ..... здрава да си и щастлива !!!!
ВЛАДИ , наистина е голяма жега тук не се диша ,днес се опитва да подухне и разхлади малко ..... по други причини не съм влизала тая седмица .
В началото на седмицата почина вуйчото на съпруга ми и все още имаме гости ,така да се каже ,свекърва ми и тя е тук и съм в бойна крачка готвене ,чистене ,обслужване и внимание ..... свекърва ми не съм я виждала една година и половина ,утре всички ще пътуват и ще си поема въздух ,колкото и да да наши хора и близки семейството излиза от обичайните навици ,готвенето е в повече ,но здраве да е само ,радвам се ,че ги посрещаме и че са радостни сред нас .... това за мен ,отделно остават броени дни да пътуваме ,трябжа да се поприготвя и да се справя със задълженията ми тук ..... за да съм спокойна ,все лпак малкия остава тук ,свекърва ми отново ще пристигне и искам да е всичко о.к
ВЛАДИ ,радвам се много за теб ,за вас и за новия ви дом !!!
Искам единствено да ви пожелая да сте здрави и щастливи ,независимо ,ч ще имате задължения такъв е живота ,важното е здравето и да сте всички здружни и щастливи ..... след това ,което видях в Бг въобще не се учудвам какъв уют и удобства те очакват !!! Освен това преди няколко дни говорих и аз с братовчедка ми в САЩ и ми разправя точно това ,което описваш по процедурите . Те продадоха тяхното жилище и отново чрез кредит този път построиха това толкова мечтано тяхно жилище ,близко до работата им .... обясни ми така тук живееш ,където е работатата ти ,а не където имаш жилище и сигурно има право . :thumbsup:
ЙОАНКА да ти е жив и здрав съпруга !!!
Да сте щастливи ,да ви слуша и да ви глези !!!!
Желая му много и красиви семейни мигове с обичаните хора ..... няколко пъти си мисля за теб ,девера ти при вас ли е ?! Не знам как ми хрумна ,но няколко пъти ми мина през ума ?! Но те виждам спокойна и сигурно всичко е под контрол ... :)
Видях ,че и Ники от Дания е писала ..... драсвай по някой ред ,да знаем ,че си добре ,мило момиче !!! Поздрави !!!
Ани вече е тук и е със заредени батерии
Добре дошла и на новата веселушка !!! :)
Всички останали сте добре ,АНИ дано да се прибере кученцето ти и да се успокоиш !!!
Надявам се всички да сте поотпочинали и очакващи за още по-голяма почивка почивните дни !!!
НЕЛИ със сигурност зная ,че на отиване няма да мина през София и съжалявам наистина много ..... след границата заминаваме към Велико Търново директно . :(

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет авг 21, 2015 6:21 pm

Здравейте, момичета:):):)
Миглена, много ми хареса това-"шкаф за хора"Аз кутийки казвам, но този израз ме развесели:) D :D :D :D :D
С Бъгата се бутаме в момента за клавиатурата, но все пак аз съм поне малко по-тежка от него, въпреки опитите му да ме настигне в това отношение. :D
Влади,, моето магнитче от Чикаго съм си го сложила на видно място и му се радвам, много ти благодаря.:) Спомен ми е от двете хубави срещи, които ми се сториха много кратки:)
Ани, мила, искренно се надявам кученцето да се върне, кое от двете е изчезнало?
Гинче, аз билети за концерта в Пловдив не запазих , много натоварен септември откъм събития и е точно около сватбата на кумата, така че ще пропуснем най-вероятно, предполагам че и самите билети са свършили, защото си наближава събитието.
Дианка, тези снимки във фейсбук са изключителни, много си красива и нежна, гледах ги няколко пъти.
За приятелството ни тук, не знам кой се учудва кой не, на мен ми се струва най-естественото нещо на света. Чисто и искрено без злоба и клюкарене:):):) Ценя всяка една от вас и има защо.


Заключена