Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от gigi » чет авг 13, 2015 2:12 pm

Наталка благодаря ти за пожеланията! :thumbsup:
Върнахме се от плажа,хапнахме и сега ще си починем малко :wink: .То това море и то изморява. :wink:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 13, 2015 3:51 pm

Здравейте!
Тук съм момичета.Сутринта направих няколко опита да пиша,но не се получаваше.Писах на Илинка да ,,предаде,,на администраторите...
Гинче,здрава и щастлива да ви е рожденичката!Благодаря за жеста!Живота тече и на кой каквото поднесе,вие не сте причина да сме там...Здрави да сме всички!Страхотна отпуска пожелавам на цялото семейство!
Огромно благодаря за позвъняванията,смс-те и поздравите тук!Не сте ми притеснили дори за миг..Дори вчера се чух с почти всичкиот вас и си викам колко е ,,зареждащо,, и приятно :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 13, 2015 3:58 pm

отделно и няколко приятелки извън форума..Имаше години съм се чувствала сама в целия свят..(доста отдавно това)
Зарко е на моменти,палува обаче пак се залежаво.Дано е все още от това.Има назначен антибиотик за пет дни.Дано се възстанови .Винаги е бил хала и се тревожим какво става :thinking: .
От понеделник почваме да търсим хирург.Поне две мнения искаме.Ще мине ,ама си е притеснение...
Ани,ако има любов тя не изчезва туко-така!Убедена съм.И много се радвам щом са щастливи!
Кате,Нели ако ще идвам септември,трябва поне 20дни по-рано да запиша час.Така че скоро ще трябва да реша това.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 13, 2015 4:06 pm

Момичета изчетох всичко,но може нещо да пропускам...не се сърдете.
Вчера минаваме първо през свекърва ми ,да види малкия,че я чувствах много притеснена.Идвам си уморена и изнервена от всякъде и ми подава две купи със сготвена ,топла храна и в другата приготвила месо.Качих се в колата и си викам как малките неща са всъщност много големи.Имах възможност да почина малко...
Хубав ден милички!


gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » чет авг 13, 2015 4:10 pm

Диди,благодаря за пожеланията! :thumbsup:
Надявам се при вас нещата бързо да се оправят. :thumup:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет авг 13, 2015 4:27 pm

Благодаря,Гинче!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 13, 2015 6:52 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Лека и приятна вечер! :heart:
Прикачени файлове
030547610.jpg
030547610.jpg (44.06 KиБ) Видяна 1788 пъти

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет авг 13, 2015 8:04 pm

Хубава вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет авг 13, 2015 8:34 pm

Добър вечер !!! :) :) :)
Днес никой не искаше да ходи на плаж и аз се отдадох на хигиена ..... не че я свърших ,но поне съм удовлетворена от свършеното !!!
ДИДКА ,радвам се ,че сте по-добре и дано както и другите дружки са ти пожелали да намерите подходящия лекар и да се успокои Зарко ,за да си е отново "хала " миличкият ..... какво искат децата да са здрави и палуват ....Бързо му го пожелавам ....
ВЛАДИ покрай имунизациите при теб ,реших да отворя и аз книжките на децата и да видя каква е при нас обстановката и добре ,че спомена твоя проблем ние също трябва да направим 1 на Виви и 2 на Стелиос пропуснати ....пораснаха и спряхме редовните и преди да започнат училище трябва да се постарая да са в крак ....менингит правихме и ние не са задължителни ,но лекарят ни посъветва да я платим и да не я пропускаме .
Искам дате попитам дали имаш инфо и какво казват гинеколозите при вас за имунизация за предпазване от рак на шийката на матката ?! тук са много противоречиви и не зная какво да правя ?! А периода е сега :thinking:
АНИ ,радвам се ,че си радостна и спокойна за Мони ,нека да е здрав и щастлив и ти покрай него !
Колкото до кучето ..... идеалния вариянт .... преди доста години и нашия Цезар бе изчезнал ,за жалост търсихме го 4 дни и така и не се появи !!! Добре ,че при вас всичко е било благополучно !!!
Накрая и не на последно място в мислите ми искам да се съглася с ГИНЧЕТО за морето ..... хубаво е и здравословно ,но уморява .
:celebrate: :celebrate: :celebrate: НА МАЛКАТА ТИ СЛАДУРАНА ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ ,МНОГО РАДОСТ ,ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО !!!
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА , И МНОГО ДА ВИ РАДВА !!! ДЪЛЖА ПО-ИЗРАЗЕН ПОЗДРАВ !!!! :celebrate: :celebrate: :celebrate:
На всички ,които не споменавам желая спокойна ,красива и романтична августовска вечер ...... бъдете усмихнати и щастливи !!!
НЕЛИ купиш ли палатката ...... няма да те виждаме скоро :thumbsup: щях да го пропусна ,а си го мислех ,но важното е ,че си бойна и ще пркарвате чудесно ,за което не се и съмнявам ......
ТАНЧЕ и ти не ме плашиш пушка си !!! :thumbsup: здрава да си !!!! :) :) :)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет авг 13, 2015 10:11 pm

Е, Дианче, как няма да ме виждате:):):) Сядам си в палатката и ви пиша оттам:):):)


Заключена