Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » чет юли 30, 2015 9:53 am

Мисля си дали да не прескоча на концерта 2CELLOS септември в Пловдив:) http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1433349 Тряб ва да реща докато има б илети:):):)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 30, 2015 11:07 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Момичета, хайде на коктейлите,че тая жега ще ни отнесе! :thumbsup:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 30, 2015 11:10 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Ето и сладоледче, да ви е сладко! :thumbsup: :love:

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » чет юли 30, 2015 11:17 am

Здравейте момичета/момчета , Весели :chef: ,
Заредена от срещата вчера, да пиша , че напоследък бях позачезнала.
Както виждам получила се е изненадата ми, надявам се приятна.
Последно време бях доста ангажирана с новата си работа ( малко оправдания :) ) и не пишех във форума. Даже и до готвене не ми беше... :thinking:
Тази година също ще ми е трудна , но се надявам да отделям малко време. :) .. Та влизам оня ден и какво виждам :? ....
среща ще има и веднага се сетих ще отида, само да е живот и здраве .
Да разкажа какво ново покрай мен.
От септември миналата година започнах работа като учител по математика в ОУ в с.Аврен. Това е родното село на майка ми, там имах баба и дядо и незабравими спомени от детските си години. За жалост баба и дядо вече ги няма , но тръпката за " моето " село си остава. Аврен е общински център и е относително голямо. За жалост младите хора са малко и децата са малко и сега има от клас по една паралелка и аз преподавам от 5 до 8 клас математика, ЗИП математика и Информационни технологии. Именно, за което ми беше доста натоварено. По много уроци имах да готвя.
Та бягането между работата, възрастни родители и двама внука ( гордостта на баба и дядо) идва в повече. Внуците растат и щерката е доста натоварена , иска ми се да и помогна , а време няма. Понякога страдах от угризения, че започнах работа ..
Но пък годините се изнизват и след още няколко , може и да не си намеря работа , а имам още много години до пенсия.Пък и малката щерка е още студентка едва първи курс завърши...Трябва да я изучим и нея.
Та това около мен сега съм ваканция и пак може да се каже, че не ми достига време за почивка :? Но да сме живи и здрави , почивката в следващите 100 години :wink:
Това са бабините момчета на плаж с майка си и баба фотографката :D
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет юли 30, 2015 11:23 am

Привет и от мен :giflo1:

Прекрасна среща с усмихнати момичета :love: Винаги ми е много приятно да се видим на живо - съвсем различно е, като че ли се познаваме от години и преди малко сме се разделили :) Така поне аз го усещам. Благодаря на Влади, че се обади и се чухме - много беше хубаво, почти като да беше с нас, е - не съвсем :wink: Дианка и Ивка и те се включиха, макар и само с усмивки :tongue: Времето наистина ни беше малко - за сладки приказки никога не стига :thumup:

И моето време тук лека-полека изтича - още няколко дни и ще вляза в другия си ритъм :roll: Свикнах да съм с дечицата и ще ми е много мъчно като не ги виждам всеки ден, но ... какво да се прави ... А те милите се променят с часове - в тези първи месеци всичко се случва бързо :love:

Обичам ви всички, мили момичета и се радвам, че сме приятели - надявам се да се видим и на живо с всяко момиче, само да сме живи и здрави - времето е пред нас :hug: :hug: :hug:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет юли 30, 2015 11:26 am

Докато аз се наглася и изпратя, мами вече е поднесла коктейлите - БЛАГОДАРЯ :dancing:

Меги, ти наистина беше изненада и то много приятна :hug:

Липсваше ми Миленка - надявам се да се видим следващия път :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » чет юли 30, 2015 11:27 am

ООООООООО СЛАДОЛЕД,
Любимото ми ....... :clap:
Ако не ми е толкова топло ще придърпам до Лидл до си напазаря ...от няколко дена чета рецептите за домашен сладолед.
Дали да не се хвана да завъртя , ама ми се получава на кристали? Нямам машина за сладолед ... :thinking: Ще взема да пробвам . Утре се навършват 6 месеца на свекърва ми , ще взема да раздам сладолед. Това е идея :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 30, 2015 12:53 pm

Включвам се с плодова салата, и купона да започва :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юли 30, 2015 2:55 pm

Здравейте, момичета, пак ходих на дерматолог, освен ,че приличам на далматинец-появиха ми се кафяви петна по лицето, ръцете и врата, имам гъби и обрив от жегите, всичко това подарък от слънцето тази година:) Ходя с 50 фактор вече даже до магазина, моята светла кожа не я беше виждало слънце една година като лежах цялото минало лят за задържане. Вечер се омазвам с едни мазила и съвсем приличам на далматинец. Едно петносано човече съм, дермоталожката казва, че ще изчезнат. Петната не са много забележими, но на мен ми избождат очите.Ще минат надявам се.
Наистина големи жеги.
Все ми се ходи някъде и се чудя за морето, ама с тези кожни проблеми май ще пропусна. Има йога лагер в Ягодино за пет дена, с разходки, вегетиарианско меню , йога занимания.Може пък натам да се затичам:):):)Аз н епознавам много хората от йогата, те ходят редовно на лагери заедно, може да е забавно преживяване. Всички ми изглеждат много свестни.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юли 30, 2015 2:56 pm

Натали, такава плодова салатка с кеф бих си хапнала в момента.


Заключена