Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » пет юли 24, 2015 10:37 am

Здравейте, момичета!
Влади, Гари ме кара на работа. Сега като си намерих работа в Спокейн искам да си вземем къща там, вече ще можем да си го позволим, и ще мога да ползвам и рейсовете.

Аз се регистрирах отново за изпита, сега в събота, а този дето ми беше за събота го изместих за другия вторник. Взех и още книги с тестове от библиотеката, за да се доподготвя още.

Дидка, разбирам че искаш да бъдеш самостоятелна, и сама да си вземаш решенията, което е нормално, както трябва да бъде. :)
Ани, пожелавам ти разкошно изкарване не БГ! :D

Прекрасен ден на всички, и много радост!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 24, 2015 10:52 am

Кате мами,летните вируси са много неприятни..Снощи и Зарко се търкаля в пясъците,навсякъде беше в пясък,уста,уши...И аз си мислих дано не ,,хване,,нещо...от вирусните истории..Хем е хубаво да се наиграят,хем има много рискове при толкова оживени места да се разболееш.Дано бързо се възстанови!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 24, 2015 3:09 pm

Кате/мами/ съжалявам, дано бързо се оправи, това е най-важното. Летните вируси наистина са гадни, аз от морето все така си идвам, милтоо дете. Дано бързо минава.
Ани, радвам се:) Жалко ,че трябваше пак да се плаща, ама какво да се прави, сега си имаш дати и стискам палци всичко да е наред.
Аз се чудя дали да не скокнем до Рилксите езера, не ме свърта в София :)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет юли 24, 2015 4:54 pm

Здравейте, момичета!

Кате, неприятни са тези вируси. Дано Тони бързо се оправи!
Ани, прекрасно изкарване в България!
Дианка, вие решихте ли кога ще ходите в Бг?
Влади, бързо минава времето.
Нели, чакам с нетърпение красотите, които твориш. Вчера и моят малък творец ми сътвори картичка :love: . Онзи ден - "цял диван". За нищо ги няма тези хартии. За няколко часа цял топ е изчезнал :love:
Не изброявам всички, но си мисля за вас.
Ани, успех!
Аз отивам да "плета" гривна от ластичета, че съм обещала да я занеса на представянето по танци. Тази седмица свършва и този курс и другата на спортове и после остана театъра. Толкова бързо минава времето - ваканцията почти се изниза.
Тук тези дни температурите бяха супер, но пак идва жега.
Хубава вечер!
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 24, 2015 6:30 pm

Привет :)
Момичета, как сте във вторник? Искате ли среща :) след 17,00ч.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 24, 2015 6:41 pm

Здравейте, момичета, еми реших ии стегнах багажа и утре на Рилските езера, нощувка резервирах в Сепарева баня. Купих си слънчезащитен крем 50 фактор и съм готова за разходки :) Ходила съм няколко пъти до Рислките езера, но винаги имаше мъгла и видях само първите две. Така че утре се надявам да ги видя всичките. По прогноза -хубаво време, Идеално е, обичам да ходя насам-натам.
Малко ви завиждам за срещата във Варна:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 24, 2015 6:43 pm

Йоанче, ами така е твори човека, трябват му хартии, а после кои оправя, той ли си ги събира? аз днес едвам оправих след себе си :D :D :D Като децата съм и аз :):):)
Веднъж си купих боички и накарах мъжа ми да рисуваме, беше много забавно, даже запазих рисунките:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 24, 2015 7:08 pm

Изображение Резервирах ео този апартамент, хареса ми ,че изглежда просторно, бил с планински изглед, ще му видим изгледа утре доколко е планински :D

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 24, 2015 8:14 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет,мили момичета! Моите дечица се прибраха,ходиха до личната,прегледала го - летен вирус,придружен с повръщане и разстройство,взеха лекарства, идваха у дома,държи се моето момче,държи се мъжки,ще оздравее и пак ще отидат на морето,само да е здравичък.Нели, отново съм възхитена от теб - човече на пружинка,пожелавам ти весело и приятно изкарване със Жоро на Рилските езера,била съм там,безумно красиво е! :clap: :thumbsup: :clap: Йоанче,хубаво е,че Дани се занимава с различни неща,няма скука при него,браво! :clap: :love: Нели,пропуснах да отбележа -апартамента е прекрасен,а стълбите са доста романтични,нека такова е и настроението ви! :thumbsup: Дидка, сигурно сте на разходка със Зари,хубава вечер от мен! :love: Момичета, лека и спокойна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 24, 2015 8:54 pm

Кате, добре, че са пристигнали и ти да си по-спокойна, както ти казваш и другоо море ще има, сега детенце да се оправи.
Апартаментът изглежда хубав, да, аз затова го избрах, а и с нашата спонтанност от днес за утре около рилските езера няма много свободни места, аз се опитах в хотела до езерата, после в Паничище, и накрая опрях до Сепарева баня. Мястот за спане малко ме интересува в случая за една нощувка, но дано да има хубав изглед както пише в описанието:)


Заключена