Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед юли 19, 2015 7:38 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,момичета! Тук съм да ви пожелая весела и спокойна вечер! :love:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юли 19, 2015 8:31 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
Момичета, :thumup: !Наталка прозорците измила,Дидка сготвила и на гости била,
Влади компотите приготвила и в басейна се разхлажда,Катето банички приготвила
(обичам банички :D ,Кате много красива снимка,помислих,че е от нета).
Дианка,големи сватби ли правят при вас?Сега се замислих,че много отдавна,
почти 20 год. не съм била на сватба.
Кате,докато прочета пропуснатато и не можах да те поздравя.Прохладна вечер :hug: !
Нели,започна ли плетивото?
:thumbsup: сте!Толкова е приятно,че така по женски си '' говорим"!
На мен ,тук сред вас ,ми действа добре,като терапия.Чувствам се сред свои и спокойна!
:night: СПОКОЙНА И ПРОХЛАДНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юли 19, 2015 8:56 pm

Лека вечер и от мен момичета
Днес деня мина сравнително добре
Поопеках се почистих малко из къщи поспах сега на хладината ще поогладя
Не че до сега не е било хладно но никак не харесвам да гладя а пък утре съм първа смяна и трябва да си огладя работните дрехи Снощи спах на климатик и ми беше добре май и сега няма да го изключвам
Влади как ли е при вас
Днес видях във ф.б. 99гр Естествено че е шега но явно е много горещо
Желая ви прекрасна прохладна вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юли 19, 2015 9:32 pm

Добър вечер и от мен :)
Танче ,аз гладенето го отложих за утре сутринта.Като прибирах дрехите бяха горещи,де да бяха и изгладени.
Миле,благодаря ,а за баничките съжалявам ,че си далече иначе щеше да ми е много приятно да ги споделя с
теб и изобщо с всяка от вас.
Както ви писах сутринта моята приятелка стана баба на толкова чакано внуче може би 6-7 години,така че много емоции,а от помощ почти нямаше нужда.Всичко е планирано и изпълнено навреме.
А майстора приятно ни изненада.Може бавно да работи ,но качествено.Дано до края да е така.
Влади,ние се напатихме така ,Че засега пари само за материали сме дали ,та дори и договор сме подписали.
Вие разхлаждате ли се в басейна?
Дианка ,преди години гледахме един филм,,Моята голяма гръцка сватба,,май така се казваше и като каза ,че ще си на сватба все за него се сещам.
Вълнуващи са тези събития и покрай тях си правим равносметка и виждаме как бързо се изнизват дните.

Натали ,Дидка,Верче,Кате ,Или,Нели,Ани,прохладна юлска вечер/която от вас съм пропуснала не е нарочно/
а на вас задокеанси сладуранки приятен следобед!
11049471_1634714360106684_2076562503927278176_n.jpg


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон юли 20, 2015 2:11 am

Здравейте, момичета!

Днес разбрах за какви жеги говорите. И тук дойдоха.
Цял следобяд и аз го ударих на готвене - салата от зеле и моркови, боб, мъфини с моркови, кисело мляко заквасвах. А моите мъже на басейн. Аз не можах да стигна до там и за това седнах да си похапна :).
От както не ходя на работа, само готвя, ям и пълнея :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 20, 2015 6:02 am

Добро утро!
Кате сф,първо пак да ти благодаря за съдействието за доктор за децата на сестра ми.Трябва да направят организация като време.Малко те притеснявам,но в случая кой да ме ориентира...Ако може и към съдов хирург да ме насочиш за моите проблеми.Ще ти звънна до ден-два става ли?
Снощи се прибирам,след мен и Зари.В пъпки с отоци,звъним на алерголога за час(прие ни в 21ч.),хранителна алергия,той и такива си ги прави понякога.Доктора предложи като стават шест месеца лечение(това е до края на авгусн)да направим прегледи дали има или пък е спаднал показателя за алергиите.Не ми се вярва ,защото доктора беше казал да се подготвим за минимум две години,но ние мн.сериозно подходихме със смяна на климата,лечение и всичко,което ни е казал.Включително никакви лекарства без негово знание.Че като идем във въпросната къща,която е на 15мин път от санаториума,ще правим и задължително физиотерапия.Ще трябва пак организация на физиотерапията,да се съчетае и с моите прегледи два за сърцето,и съдовия че мното ме боли крака на момент.Така че и до София ще се прескача.Трябва да потърся онази приятелка със големите съвети,шегувам се...Ама всеки знае себе си.Голямо звънене и уговаряне ще падне,да съвпаднат трите прегледа в един ден,къщата да е свободна в дните които ние ще ходим,физиотерапията да е рано или пък края на деня ,за да се прегледам и аз...Да не ви отекчавам..но съм свикнала с вас да споделям.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 20, 2015 6:08 am

Започва нова седмица с надеждите и очакванията ни за нещо хубаво,за щастие.Да ни е спорна,лека,слънчева и с много ,много усмшвки!
Наталка,лека и на теб!Ти си супер и пак ще се справиш!
С тази тема дето я подхванах преди малко ,,изключих,,на кого какво щях да пиша.
Къде сте?Вече направих кафето,станахте ли :wink: -добро утро!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 20, 2015 6:39 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЧЕСТИТ ИЛИНДЕН! НЕКА СВ.ИЛИЯ ВИ ЗАКРИЛЯ И ПАЗИ,ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА, МИЛИ МОМИЧЕТА! ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМИННИЦИ! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 20, 2015 6:43 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИЛИЯ! ДИАНКА,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ИМЕНИКА,НЕКА БЪДЕ ВАША ОПОРА И РАДОСТ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 20, 2015 6:46 am

Добро утро,Мами!


Заключена