Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср юли 15, 2015 3:19 pm

Добре че не съм била в къщи ,имало е земетресение,въобще не съм разбрала.Страшно много ме е страх от земетресения,много..


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 15, 2015 7:00 pm

Привет :)
По време на земетресението обслужвах граждани и мислех, че те нещо блъскат но преградата :) Докато се усетя и минало :)
Лека вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » ср юли 15, 2015 7:37 pm

Хайде и от мен честит имен ден на Влади!Много здраве и пари ,а другото ще си го напазаруваш!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 15, 2015 7:49 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, момичета! Дидка, вярвам ти,много се страхувам от земетресение,не за себе си,а за Митака,ако стане нещо сериозно,ще остана с него,той е трудно подвижен,да не дава Бог.Нели, кукличко сладка, стига ти престоя в Москва,хайде идвай си,чакаме те утре,лек път и меко кацане! :thumbsup: :love: :thumbsup: Днес сутринта ходих да се подстрижа за идващите, така наречени от народа - Горещници,това са трите най -горещи дни в годината,ще издържим - под душа, охлаждане на стаите! :thumup: Гинче, търся те днес,но нещо се губиш? :huh: Лека и приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug: Гинче,тъкмо привърших и те видях, много ти благодаря за сърдечната покана мила! :love:


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср юли 15, 2015 8:31 pm

Здравейте, весели готвачета!
Любимото ми местенце зс почивка- заради вас... Мнооооого време мина от последното ми участие тук, но от време на време ви четях- радвах се с вас, натъжавах се с вас, смеех се с вас и поплаквах също. ЖИВОТ- с радости и тревоги, скрити и споделени съдби, моменти, които ни разделят и събират отново.
Може би някои от вас ме помнят, но аз ще се представя отново. Аз съм Ани. Имам много увлечения, но основното ми занимание е гледането на деца :D ,което автоматично означава, че любимото ми място е в кухнята:)
Няма да ви отегчавам сега ( това е втори опит да пратя ). Вече ще съм тук при всеки удобен момент.
Липсвахте ми много!
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср юли 15, 2015 8:35 pm

Здравейте, момичета!
Вчера интервюто мина добре, много говорих и добре се представих, а от тук нататък - не зависи от мен. И двете места за които кандидатствах са в начални училища, което ме поставя в силна позиция понеже имам учителски сертификат и за начален учител, и за английски като втоpи език. Освен това мъничките са ми много по сърце ...... :heart: Ще чакам да ми се обадят тези дни да ми кажат резултата, те при всички положения се обаждат. Сега съм седнала да кълва, едни лекции по Американска литература за изпита идната седмица.
Днес Мони има рожден ден :cake:
Изображение

Влади, честит имен ден, да си жива и здрава, и много щастлива!
Изображение

Нели, лек път, и чакам още снимки и разкази :D
Maми, честита прическа! :giflo1:
Лек и приятен ден на всички!
Изображение
Последна промяна от AnnaJames на ср юли 15, 2015 8:53 pm, променено общо 2 пъти.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср юли 15, 2015 8:43 pm

Здравей, Ани, много хубави неща съм чувала за теб на този форум и ми е много приятно да се запознаем! :clap:
Аз съм също Ани, :D , и също много обичам децата, и понеже живота ми даде само едно дете...реших да стана учителка, та по цял ден да съм с деца и да се занимавам с тях и да им се радвам :wink:
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » ср юли 15, 2015 9:14 pm

Ох ,писах,писах и нищо не излезе.Хайде сега отново.Мами,днес към 14 часа заминахме за Велинград.Имаме майстори ,които ни правят оградата с камък.Изчакахме ги и тръгнахме.Така ,че момичета в следващите 5 дни по-малко ще мога да ви обърна внимание.
Ани,аз съм най-новата и се казвам Гинка от Пловдив.Преди една година и аз бях начална учителка ,сега си обръщам внимание на мен и семейството си.Това е момичета,лека вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 15, 2015 9:50 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ЗДРАВЕЙ, СКЪПА,ПРЕКРАСНА АНИ! :clap: КАТО ВИДЯХ,ЧЕ СИ ПИСАЛА,НАПРАВО ПОДСКОЧИХ ОТ УЧУДВАНЕ,А МИ СТАНА МНОГО,МНОГО ПРИЯТНО,РАДВАМ СЕ,ЧЕ СТЕ ДОБРЕ,ДАНО ЧЕСТО СИ ПРИ НАС,ЛИПСВАШЕ МИ МИЛА! :love: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 15, 2015 9:58 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Ани -US - сега сте две Анита, поздравления за всичко,което постигаш с много упоритост и труд,невероятна си мила,много ти се възхищавам - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОНИ! МОИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ СА -ЗДРАВЕ,РАДОСТ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ,МНОГО УСПЕХИ В ЖИВОТА! :celebrate: :happybd: :celebrate: Всичко добро,мило момиче! :love:


Заключена