Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от gigi » пон юли 13, 2015 9:07 pm

О момичета сега видях че и вие сте ме поздравили!Благодаря на mami48 и Sirena.Приятна вечер на всички.


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон юли 13, 2015 9:27 pm

Здравейте, момичета!

Добре дошла, Гинка! Аз съм Йоана и живея в САЩ. На мен това ми е любимия сайт :), както и всички момичета тук!
Надявам се да ти бъде приятно сред нас!
Нели, благодаря за снимковия материал. Чакам още. Никога не съм била в Москва и ми е много интересно. Като ученици от основното училище брат ми ходи на екскурзия до СССР, но аз бях малка и не ме взеха :). Любимият ми подарък от там ми е един диаскоп с няколко на брой диапозитиви с изгледи от там. Още си го пазя :).
Лека нощ на вас, а аз отивам малко да поработя, май вече за последно. Наеха момичето, което им предложих, защото имало прилика с мен и от всички кандидати най-им е допаднало:). Щастлива съм, че успях да й помогна да си намери работа. Е, сега аз ще съм без работа, но пък ще се отдам изцяло на моите любими хора и занимания :).
Изображение
Последна промяна от sladki64e на пон юли 13, 2015 9:35 pm, променено общо 1 път.

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » пон юли 13, 2015 9:33 pm

Здравей ,Йоана!Приятно ми е да се запознаем в този сайт.Лека нощ!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юли 13, 2015 10:42 pm

Йоанче, сега ти предстоят много нови неща.
Занимания, хобита, а защо не и ново призвание.
Кате, облаци не облаци НЕли яхва розовия охлюв. Пак ни валя днес. Утре го дават слънце.
Купих си живачен термометър.едвам намерих един, няма във всяка аптека.
Купих сума ти сувенири. Като почна нямам спирка.и тетрадки.много са хубави.за еменниците.
Йоанче,като се върна ще разкажа за Москва, но ще се старая накратко. Все пак да не стане досадно.лека нощ, момичета.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон юли 13, 2015 10:53 pm

Нели, здравей!
Лудетина си ти и това е, настръхвам като чета какви си ги вършила, то и сега си ги продължаваш, като те гледам върху охлюва или пък легнала на фонтана. Продължавай така, много ме радваш, няма да ме учудиш ако седнеш на крилото на самолета и искаш там да се возиш :yee: :yee:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пон юли 13, 2015 11:04 pm

Здравейте, момичета!
Нели, благодаря за разкошните снимки! От сега се облизвам и за дргите които ще пуснеш на фейс-а :)

Дидка, това което описваш е напълно нормално за дете на възрастта на Зари. Имай предвид че "локомоторните" умения, които дават пълен контрол на тялото, не са напълно развити до 9-годишна възраст, и се развиват с различни темпове при различните деца. ПОнеже тези действия се развиват с движение, всякакви видове бягане, скачане, и прочие са абсолютно необходими, и падането е част от начина по който мозъка развива баланс. Така че не се притеснявай, колкото повече го оствяш да тича, да се люлее и да пада, толкова по-бързо ще развие необходимите двигателни умения. Деца на които прекалено много им се трепери развиват тези умения по-трудно, понеже не им се дава да ги развиват. Успокой се и се радвай на детството на Зарко, важното е че той знае че има кой да го вдигне и утеши когато падне и се нарани. А това за пръста в острилката е класика, за това са необходими "фини мускулни умения: които се развиват до 12 годишна възраст. Много от заниманията в детската градина са посветени на развитие на тези умения, което става бавно. Този сайт дава 40 различни занимания който спомагат за развитие на фините мускули, които децата могат да правят в къщи http://theimaginationtree.com/2013/09/4 ... -kids.html

Гинке, здравей и добре дошла при нас! :hug:
Йоанче, аз не разбрах защо се отказа от работата си в това семейство, нещо друго ли имаш предвид? :)

Влади, много хубаво си си изкарала, много се радвам за теб! Ако ти попадне рецепта за сироп от глухачета, дай я насам! :yee:
Мами, прашам ти една голяма прегръдка, за сърдечността и гривата с която откликваш на всички нас.:hug: :flow2:

Стискайте ми палци на интервюто утре! :tongue:
Хубав ден на всички от мен!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон юли 13, 2015 11:22 pm

Здравейте, момичета!
Гинка, добре дошла на най-веселото място, сигурна съм ще ти хареса а още по-сигурна съм, че ще се харесаме взаимно. Аз се казвам Владка, да странно име може и да не си го чувала, приятелите ми ме наричат Владимира, Влади или както им е удобно. Аз също живея в щатите със семейството си, в момента сме в Бг, в началото на август се връщаме в Чикаго.
Кейти, ние посетихме еко хотел- Клепало, така трябва да се казва и ганичния пункт ако някога го отворят. Представям си колко красиво ще е цяло едно такова селце.
Дидка, мила, съвсем нормално е детенцето ти да е палавко, щуричко или любопитно към заобикалящата го среда, а според мен не знае или не може да се пази и не предвижда опастността, защото ти го правиш вместо него и реагираш още преди да се е случило лошото, такъв извод си правя от прочетеното. Но от собствен опит знам, че най-лошите падания моя син е правил, когато съм била до него, защото малко или много разчита на мен да го придържам едва ли не на всяка крачка. Радвайте му се отстрани и колкото неприятно да ти звучи оставяй го да пада от време на време и тогава му казвай, че теб те боли повече от него, затова да бъде по-внимателен. Знаеш, че можеш да не влагаш нищо в написаното от мен, просто като минала по този път си казвам мнението.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон юли 13, 2015 11:24 pm

Калинка, здравей! Често те засичам във форума но никога не пишеш, каня те при нас най-сърдечно, ще се радвам да драснеш някой ред!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон юли 13, 2015 11:28 pm

Ани, ще стискам палци утре, сиропа го купих приготвен и нямам представа как е направен но ако намеря в Бг ще ти взема, ако искаш нещо от тук само ми пиши и ще ти донеса и изпратя, Йоанка, ти също ако искаш нещо само ми кажи, знаеш на линия съм.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юли 13, 2015 11:44 pm

Ани, стискам палци. Не съмнвям в теб. Но все пак ти желая успех и к смет.
Влади, ще трябва да го посетя аз това райско кътче. Ние на море май решехме да не ходим и се чудим накъде да скокнем.
Май ще спя вече.лека, мили приятелки.


Заключена