Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » пон юли 13, 2015 7:59 am

Дидка, аз бях такова дете, четири пъти съм падала от покрив, два пъти с кънки пред кола.веднъж скочих пред камион заради топка.и до ден днешен си останах съпната за съжаление на всичките ми обувки.по стълби безброй пъти, никъде нямах здраво място и бях срашно палава.нашите много се притесняваха.племенник т същата работа. Израстахне го, и двамата около 12-13годишни.но си остана това, че се спъваме и чупим разни неща. Съжалявам, че не мога да ти помогна с нищо, но тук наистина има майки,баби с опит.
Аз си хапвам и пийвам кафе.чакам жоро да стане и да тръгваме.ВДНХ и мисля да го заведа на най красивите станции на метрото.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юли 13, 2015 8:01 am

Кате и аз я гледах. Студ и дъжд. Затова и разместих така плограмата за днес и утре

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 13, 2015 8:17 am

Добро утро :)
Дидка, Зарчето расте, всичко му е интересно, а ти ми се струва си майка - орлица и не сваляш поглед от него. Ще има обелени колене и лакти, пукнати глави и вежди, разранени устни. Но така растат, така сме расли и ние, а това с вратата на колата скоро и аз го направих :) :) Както казваше на времето една колежка" като иде в казармата ще му нося пушката" :D Отпусни се и се радвай на детството му, а той сам ще разбере кога и от какво боли :)
Сега и кафето
Изображение
Хубав ден
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 13, 2015 8:25 am

Благодаря ви,да смятам значи че всичко е наред(това ме притеснява,как не се сеща да се предпази).Че и аз да се ,,отпусна малко,,...Като гледам другите деца ми се струва че малко повечко се спъва и зяпа :D


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 13, 2015 8:28 am

Нели,помагаш ми ,но си представям наистина,че имаш ,,случки,,(от покрив,пред коли) за притеснения,каквато съм паника..

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 13, 2015 9:28 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас! Нели, да не те притеснява лошото време,важното е,че сте двамата със Жоро и то не къде да е,а в Москва - много настроение и емоции ви пожелавам! :clap: Мила Дидка, преди известно време писах,че Тони много се промени в положителен аспект,тогава ти реагира доста странно,като ми заяви,че вие си харесвате детето,такова каквото е, разбира се,кой не си харесва своето дете - относно това,което пишеш като действия на Зари е напълно нормално за неговата възраст,то сега му е времето да е палав и разсеян,както пише Наталка, всичко ще се израсте,бъди сигурна,ако искаш опитай начина по който ние с Инка постъпваме с Тони,а именно - не му крещим,не го наставляваме пред други хора,когато сме в къщи говорим много с него,понеже обича приказки, избираме моменти,когато е постъпвал лошо и вмъкваме, като поука всичко,той започва да разбира много неща и сам казва, колко лошо е постъпило детето в приказката,че е причинило мъка на мама или баба - повярвай ми,много работи това,поне при нас,само да му кажем,че не може или може дадено нещо,реагира спокойно и знае,че мама,тати и баба го обичат много и искат само доброто за него, всичко ще се оправи,не се притеснявай,само да ти е живо и здраво детенцето,останолото ще си дойде на мястото,бъди по -спокойна,Зари ще прегори във всичко това,нали все пак е детенце,което не е навършило 4г., след години ще си спомняш с усмивка всичко преживяно,не може всички деца да са тихи и изпълнителни -това именно е чара им,аз лично харесвам деца,като ЗАРИ,нека има живец в него! :clap: :love: Прекрасна нова седмица и лек ден на всички! :heart:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 13, 2015 10:28 am

Кате мами,благодаря,да помня какво ти написах,но то не е като сравнение с друго дете.Карам се да понякога,но като цяло сме внимателни родители,няма грубости,дори и в градината сме ходили да си поговорим с една от госпожите,която е може би малко строга.Защото на нас не ни пречи че е палав,буен(не агресивен),шумни са му игрите-ние си го обичаме ТАКЪВ.Но в нашето общръжение коментарите по негов адрес са е не толкова как го търпите,но това се подразбира.Имаше и случай приятелка да ми каже ,,а второ ами и то ако е като Зари,,....Ами на Зари нищо му няма,просто аз се ,,отбранявам,, (за случая тогова като съм писала така) без да ме ,,напада ,,никой...Просто вече по навик...Не знам Кате дали ме разбра...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 13, 2015 10:31 am

Прочетох още два пъти поста ти Кате,да има живец,няма време да ни е скучно.А и доста се посмиваме с него,не ни тежи,просто се притесняваме да не пострада нещо по сериозно,както всеки родител...и ние така...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ! :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 13, 2015 10:37 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка, мила, прекрасно те разбирам,не обръщай внимание на подобни изказвания от обкръжението ти - всеки от неговата гледна точка ръси мозъци,какво като е толкова емоционален,това го прави още по -привликателен,не разбирам хората,нима е нужно да те държи за полата и ти само да казваш - да или не,гледай си красивото детенце,всичко ще отмине,вярно,на теб не ти е лесно,но нали е здраво и щастливо детето,това е най -важното! Всичко добро ви пожелавам! :thumbsup: :love:

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » пон юли 13, 2015 3:03 pm

Здравейте!Казвам се Гинка и съм от Пловдив.Много ми е интересен този сайт.Научих доста интересни рецепти.Благодаря ви за разнообразието ,което внасяте с различните гозби!


Заключена