Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет юли 03, 2015 8:59 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Верче,много се зарадвах за теб,много са мили и трогателни такива срещи,дано имаш много подобни в живота си! :clap: :love: :clap: Нели, че ти си СЛЪНЦЕ миличка,толкова си емоционална,толкова живец имаш, да си жива и здрава и все такава! :thumbsup: :clap: :love: Нели,наистина прекарах прекрасен ден,първо отидох аз,ходихме да пазаруваме и дойдохме у нас,преди малко се разделихме,днес пак ми прави признания,била съм най -добрата бабка на света и колко много ме обича,попитал приятелчето си в градината Мишо, дали ме познава и му казал,че много ме обича много,много,а той му отговорил,че също обича неговата баба, това ме прави безкрайно щастлива, много го обичам моето сладко момченце! :love: :love: :love: Приятна и спокойна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юли 04, 2015 7:26 am

Добро утро момичета
Да ви се оплача
Цяла нощ пазих тоалетната Пресякох го с оцет ,но сега съм отпаднала и май ще пазя леглото
Явно е вирус защото много колеги са на моето положение
А на вас ще пожелая незабравима събота
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб юли 04, 2015 7:59 am

Добро утро!
Най сетне стигнах до компа :)
Днес плановете бяха да ходя на вилата да помогна на майка и татко, но времето е решило че имам нужда от почивка :) навън вали.
Наумила съм си да прибера книгите и тетрадките от детската и малко да я разместя. Да се оплача, Петя реши да пропусне годината и да не кандидатсва :( . Не иска да ходи и в София. Щяла да работи тук. Аз естествено съм щастлива от факта че ще остане при нас, но какво ще работи ?! Тук освен сервитьорка не знам какво друго :? :thinking: Какво ли не говорих, за да подаде документи, ама като каза НЕ и край. Скорпионска му работа.
Хайде сипвам кафенце и ви чакам

Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб юли 04, 2015 8:01 am

Кейти, добро утро!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юли 04, 2015 8:12 am

Добро утро и от мен!
Загледах се в едно предаване за Вършец и околнистите и така се размечтах за почивка.
Верче, тези срещи са много зареждащи и незабравими и аз тези дни се срещам с мои приятелки, които не живеят в БГ и зная как е.
Танюшка, лепнала си летния вирис, но поне нинава за 24 часа. Направи си разтвор от 0.500 мл, вода с една чаена лъжица сол и 1 супена лъжица захар и го изпити на глътки през деня. Така ще възстановиш солевия баланс и няма да си отпаднала.
На всички желая прекрасна събота
IMG_230864800166676.jpeg

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юли 04, 2015 8:19 am

Благодаря ти Кейти ставам да го направя :giflo1: :giflo1: :giflo1:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 04, 2015 8:22 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили дами! Сядам на :coffee: с вас. Таничка, дано бързо се оправиш,че е много неприятно, пий повече вода с лимон и почивай! :thumbsup: Илинка, децата са така,понякога решават да си отстояват своето,може да е за добро. :thumbsup: ВЛАДИ, липсваш ми тук,напредваш ли с плочките?? :thumup: :love: Прекрасен ден на всички! :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юли 04, 2015 8:34 am

Добро утро!
Това с водата ,сол и захар и аз давам на малкия.Ето предната седвица нали си беще в къщи,точно с разтройство.
Тази сутрин имаше в мивката ми огромна хлебарка(гадост,за първи път имам в къщи),мн се притеснявам да не плъзнат.След малко излизаме и нямам възвожност за нищо,но смятам да измия здраво,да изсипя хл.сода и оцет в канала.То едва ли оттам е излязла,винаги ми е затворен.Притесних се,дащото майка ми с месеци имаше...Ще чета в нета после някаква миризма дали не ги отблъсква(засега не препарати), а нещо природно или от кухнята.Някой ако знае нещо,моля да съветва.
Танче,добре че е спряло,почивай,то и за плаж не става времето...така че...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юли 04, 2015 8:36 am

Приятни почивни дни!
Докато се приготвя за тръгване ще погледна как сте днес...

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юли 04, 2015 8:56 am

Или, какъв съм заплес, не съм те видяла, че си он лайн. А ПЕТЯ, на есен може да е на друг акъл и може с дипломата да кандидатства. То сега випуските са малки и университетите се борят за студенти.


Заключена