Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет юли 03, 2015 4:21 pm

Е...писах и изтрих неволно...
Тук вали,че и хладно...Преди обяд излизахме ,духаше хладен вятър,пък като спре задух..
Още не съм усетила лято... :thinking:
Купих нов пъзел на Зари и сега реди,пия кафе и си почивам...
Търсихме дрешки ,искам нови за рождения му ден,и още една карирана риза търся,панталон от плат(той пък иска с колан като баща си и дядо си)..Нищо не взех...Пак ще се излиза..Приятен ден!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 03, 2015 6:52 pm

Хубава петъчна вечер, момичета
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 03, 2015 7:09 pm

Спокойна нощ и от мен!
По-късно ако остане време ще надникна пак...

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет юли 03, 2015 7:30 pm

Хубава и приятна вечер и от мен!
Днес цял ден бях на работа и като си тръгнах - изненада - срещнах една приятелка, която е от 8 години в Германия. Поразходихме се с нея, поприказвахме, почерпихме се и се прибрах. Много хубав ден, страшна изненада. Чувствам се прекрасно :D
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 03, 2015 7:38 pm

Натали, блаодаря за поздрава:):):)
Дидка, кога точно е рд-то?
Аз днес взех визите, билетите и застраховката, готови сме за път.Тези от агенцията много се смяха с мен, казаха ми ,че съм "слънце" :D Бях в прекрасно , закачливо настроение и бърбориво и е заразно явно. Чудя се дали да пътуваме с твърд куфар, както казва Влади тежи, а и багажа е на единици, куфарът ще е на един от нас и не бива да надвишава 23 кг, тъй като аз смятам да домъкна много неща наобратно-трябва да внимамавам с теглото на багажа, може би два сака ще е добър вариант. Мен ако ме питате аз вече съм затръгвала, както вече ме познавате ,знаете, че търпението не е сред моите качества.
Кате/мами/ приятна разходка с малкия:) Имате да наваксвате:)
Йоанче, краставици и доматки не е малко, ако имах градинка аз само това щях да хрупкам, не че и сега не правя същото, от няколко дена само краставици,домати и сирене ям, но нямам домашни. И аз съм по краставиците като твоето момче:)
Момичета, по-късно ще мина пак, то се знае :D
Верче, здравей:):) Хубаво е да срещнеш стар приятел.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 03, 2015 8:00 pm

Нели,на 31 юли,ама нищо не правя в последния момент.Пък и ако се хвана на втората работа ще е много трудно с времето.Моите любими храни шопска салата и
таратор,домати краставици, и от плодовете ябълки и банани..ям в количества.. :wink: ....
Верче,страхотни са такива срещи!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 03, 2015 8:09 pm

Аз знам ,че като мен се стягаш по-отрано,просто се чудех кога точно е, имаш си малък лъв:) И сестра ми е лъв, и двамата ми племенника, родени са през пет години през един ден. Като малки даже празнуваха заедно . На сестричката вече купих подаръка и изработих картичка с плетени елементи, подаръкът е опакован в тон с картичката,много съм доволна, за малките/ не че са малки вече де/ на единия козметика, на другия книги- много обича и това ще го зарадва, трупа си колекция. . Поискала съм му списък с книгите , които иска, няма да е изненада. Хубаво е да са такива, които той иска да чете, а не по мой вкус. :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 03, 2015 8:13 pm

Днес си мисля пак ами труден характер съм... :D .Влизам в магазин за дрехи примерно и продавачките веднага какво търсите и за колко пари...много се дразня,следващото да се опитват да ме убедят да харесам нещо...Или го харесвам,или не...Искам карирана но не в червено с друг цвят.Червено обичам едноцветно,не в комбинация с другш цветове,че сто пъти казах НЕ и НЕ...В момента има две в два цвята зелено и св синьо и оранжево,но са от минала година и искам да подновя.
И аз съм била дълго продавачка ,но.....Мога даже да си тръгна от толкова любезности...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 03, 2015 8:17 pm

Да,Зарко също много обича книги и пъзели.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 03, 2015 8:21 pm

аз не обичам и двете крайности-да ти предлагат щяло и нещяло, без въобще да искаш и да са пък супер нелюбезни и да се скътаят в ъгъла. Много мразя някой да се опитва да ми пробута нещо. Ако го искам сама ще си го взема или ще попитам за него.
Това е хубаво, Дидка,че обича пъзели и книжки , прави ми впечатление, че вече е рядкост, децата предпочитат компютърните игри, аз затова се радвам така на малкия, големият една книга не е прочел живота си.


Заключена