Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » пет юни 19, 2015 8:27 pm

НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПИША СЛЕД ТАЗИ ТЪЖНА ИСТОРИЯ :( .
Ще ви пожелая :
СПОКОЙНА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет юни 19, 2015 8:52 pm

Миле и аз като теб.
Много,много тъжна човешка история.Дано малката принцеска расте здрава.
Тя е моята приятелка имаше метастази и в белия и в черния дроб,но тези в белия ликвидира с химиотерапия ,а на черния дроб претърпя две операции.Попадна на нейна съученичка -хирург.Тази прекрасна лекарка направи невъзможното ,но успя и както ви писах сега приятелката ми е добре и при дъщеря си в Канада.Дано и другите болни имат нейния късмет.

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет юни 19, 2015 8:55 pm

Миле,да ти пожелая приятна отпуска.Да ти е разнообразно и интересно и да си починеш хубаво!

Уютна петъчна вечер момичета!
11401376_1624526654458788_5396084454225824136_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 19, 2015 9:54 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миле,благодаря ти мила! Днес имах същата криза,но значително по -добре - беше 90 на 60,веднага солен айрян и ми светна, ще попитам личния на какво се дължи това. Миле, щастливо и весело изкарване на почивката! :clap: :love:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет юни 19, 2015 10:22 pm

Здравейте, момичета!
Мами, Миле, Влади, аз нямам ставен ревматизъм, а ревматизъм на меките части...тук го наричат фибромиялгия. Болката не разпростряна върьъ бедрата, ръцете и плешките, и повърхността е голяма. Като цяло не помага нищо, нито гелове, нито масло от жълт кантарион, опитвала съм ги. Като цяло не се лекува, макар че тук предписват едни комбинации на болкоуспокояващи и антидепресанти; от които аз пропускам антидепресантите, понеже от тях пълнея, пък и не виждам смисъл, аз не съм депресирана. Стреса оказва голямо влияние, и се смята че самата болест е резултат на стресс.

Мами, благодаря ти много. Не съм се чувала с Мони от миналата седмица, както казах той се дразни ако му се обаждам често, в момента е доста наострен.

Диянче, много тъжна история, с твоята прятелка. Живота поднася много загуби, и е трудно да се надживяват. По-лесно беше когато бях по-млада, да си призная. Дано кръстницата ти да се оправи, все пак това е един от раковете с по-голяма вероятност за излекуване отколкото някои други видове. Стискам палци!

Танче, за високо кръвно помага чай от канела, босилек и френска лавандула.

Аз пак се чувствам отвратително, а и утре ще пътуваме, и трябва да си напиша домашното днес, и да приготвя багажа. Жълтия ми кантарион е готов за бране, трябва поне една китка да обера днес, докато не е прецъфтял. Такива работи...иначе имам 2 шестици на домашните от миналата седмица.

Прекрасен ден на всички, и да се радваме на малките неща!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб юни 20, 2015 7:55 am

Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб юни 20, 2015 8:05 am

Добро утроооооооо, отпускари и не само!
Дианка, много красиво момиченце, с право си носи титлата принцеса. Разбирам те какво чувстваш :hug: :hug: .................
Нели, нашите катерици не са като тези от приказките с рунтави опашки, тези са голи като плъхове абе направо са си плъхове, имат дълги опашки и ги "наежват" само в определени моменти, тогава заприличват на катерици. Е сега ако ми кажеш, че искаш да снимаш и мишки, те признавам :D :D Кате, аз постоянно съм с кръвно 90/60, мине ли ми над 100 горната граница веднага усещам, че съм го качила, под 100 когато е ми е добре.
Стоя срещу компютъра и гледам като теле, ни мисъл иде ни реч :? :? :?
Ани лек път, Миле и на теб също (нали не бъркам, заминавате на почивка) весело да си изкарате, много да се забавлявате и да се върнете живи и здрави.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 20, 2015 8:30 am

Изображение


https://www.youtube.com/watch?v=nHlrkR8pRc8

“Не разпознаваш
най-големия ден в живота си,
не и докато не се окажеш по средата му.
Денят, в който се отдаваш на нещо
или на някого.
Денят, когато сърцето ти е разбито…
Денят, в който срещаш сродната си душа.
Денят, в който разбираш,
че няма достатъчно време,
защото искаш да живееш вечно.
Това са най – големите дни… Перфектните дни!"

(Из филма “Анатомията на Грей”)

Добро утро :giflo1:

Света е толкова необятен, а живота толкова пъстър - желая на всички един хубав ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб юни 20, 2015 8:37 am

ДОБРО УТРО! :) :sun:
Благодаря ви ,момичета!Довечера ще пътувам.Ще бъда в средна Стара планина,Стрелча.
Има минерални извори и с направление от личния лекар ще правя и физиотерапия.
Ани,лек път!Не се и съмнявах,че ще имаш пак 6 :thumbsup: .
Кате,дали времето е причина ,топло -хладно.Сега се сетих и за магнитните бури :thinking: .
Дано днес се чувстваш добре.
Аз тази сутрин ставам и дясното ми око залепнало,конюнктивит.Правя промивки с лайка,слагам капки. :wink:
И това ще мине :) .
Илинка, :hug:


:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: ХУБАВА СЪБОТА!ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ! :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 20, 2015 8:59 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро - Илинка,Влади,Миле,Бони! Да пийнем по чаша :coffee: ! Влади, по принцип съм хипертоничка и затова така гадно се получава, може би е от времето,както казва Милето! Лек път Миле, там където отиваш е прекрасно, приятен престой и щастливо завръщане! Чудесен ден на всички! :hug: :hug: :hug:


Заключена