Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » ср юни 17, 2015 7:22 am

Дидка, и аз не карам, страх ме е в София, но започнах лека полека поне в Правец, на магистралата също не ме е страх. Разбирам те напълно как се чувстваш, абсолютно същото е при мен. Хайде на кафе момичета.
Изображение


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 17, 2015 7:25 am

Кате, Нели, добро утро :giflo2: :giflo2: лек ден ви пожелавам :coffee: :coffee:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 17, 2015 7:27 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Доббро утро, мили момичета! Да пийнем по :coffee: ! По -късно ще ходя за месечните лекарства при личния,дано няма много за чакане.Дидка :thumbsup: :thumbsup: Момичета, пожелавам ви хубав и успешен ден! :hug: Добро утро, мила Влади! :love:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 17, 2015 7:37 am

Добро утро, весели момичета!
Нели, на 28.06 тръгваме и на 29.06 ще сме в Бг., затова ти казвам ако не може момчето да донесе, аз съм насреща, иначе няма "полезни" лекарства, но всеки сам за себе си преценява какви ще взима, тук например отричат нашия аналгин- бизнес, какво да се прави.......... :clap: :clap: за организацията, не трябва да се губи ценно време.


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » ср юни 17, 2015 7:47 am

Здравейте, приятелчета!
Нели, тези писма покани за срещи с деца ли са? Вярно е че изоставените деца носят травми в себе си, но любовта лекува...и когато едно дете усеща че е истински обичано, старите травми ще изчезнат с времето. :)

Дидка, едно умение си заслужава да се поддържа, когато ти дойде вдъхновението, хвани момента....за курса :thumup: х
Дианче,поздравления за успехите на децата ти! :clap:

Аз минах 2 теста днес, единия с 6, другия с 5. Започнах да си правя флашкарти-за щатския изпит ....лошото е че за тези изпити конспекта е много общ, и не се знае какво ще ти дадат ....а най-ниската възможна оценка за да го мина е 5, или 80%. На един подобен изпит миналата година, по математика, физическо и науки ме скъсаха за 2 точки....което е един въпрос. А всяко явяване е 160$, ако те скъсат може да се явиш отново чак след 1 месец....затовя започнаха да ми треперят партенките...от сега. Поработих малко по градината днес, но беше много топло, и ме нахапаха комарите...тук са едни грамадни!

На всички - усмихнат и весел ден!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 17, 2015 8:17 am

Добро утро :)
Дидка, това с транспорта е много неприятно, но пък ако се предвижваш със собствен транспорт много ще удря по джоба, нещо като че ли организацията куца.
Миле, дано намериш време и за почивка :)
Ани, дано ги вземеш тези изпити, много се трудиш и си много упорита, заслужаваш много :)
Поднасям кафето и след малко почвам да се трудя
Изображение
Хубав ден, момичета :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юни 17, 2015 8:32 am

НЕЛИ,КАТЕ,ДОБРО УТРО!ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН! :) :sun: :heart:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юни 17, 2015 8:35 am

Пак аз:):):)
Влади, мила, какво ми казваш ти, какво аз запомням,нито дългосрочната ми памет я бива, нито краткосрочната работи. Ще взема да си записвам на бележки на хладилника да не се излагам така:) Много ти благодаря за предложението:) Искрено се надявам да не те занимавам, да не се наложи, той отива на 22 юни и след две седмици ще се върне, ще ти пиша какво е станало:) :):) :heart: :heart: :heart:
Кате/мами/ , дано да няма много голяма опашка, като ми се наложи да ходя до личната си отделям един час минимум, много е неприятно с това чакане, хем избирам следобедни часове към 14-15, все си мислех ,че тогава народ няма, ама има по всяко време.
Наталка, приятна работа:):):)На всички прекрасен ден!
Тоо е ясно ,че след малко пак ще цъфна тук, но дотогава прегърдки и усмивки от мен:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юни 17, 2015 8:35 am

Миле, и за теб да е хубав деня:):):) И успешен:)

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юни 17, 2015 9:16 am

ДОБРО УТРО,МОМИЧЕТА! :) :sun:
БЛАГОДАРЯ ЗА :coffee: И ПОЖЕЛАНИЯТА! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
При нас прогнозата за дъжд не се сбъдна,но е приятно хладно.
Кате,благодаря ти за милите думи,обичам децата и се получаваше силна емоционална връзка.
Наталка,бързам :snail: да посвърша нещата и в събота вечерта заминавам на почивка :D .
Нели,така е копират поведение,но и чиста физическа прилика има.
А за децата ще ти разкажа.Помня ги всичките и все се питам как ли изглеждат сега.
Пораснали ,обичани.Имам и снимки,но не можах да ги кача-с по-голям формат и не ми ги приемат,
а не знам как да ги намаля.
Диде,щом имаш желание ,ще преодолееш страха.И с това ще се справиш,сигурна съм.
Ани,успех!Пак ще се представиш отлично.Старанието и постоянството ти ще се "отплатят".
Всъщност,възхищавам ти се,как успяваш и с учение,домакинство,градина,бродерия. :thumup:
1424410_704927876280641_2321540440431177066_n.jpg
:giflo1: ХУБАВ ДЕН,МОМИЧЕТА,УСМИХНАТ,ЦВЕТЕН,УСПЕШЕН! :giflo1:


Заключена