Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » вт юни 16, 2015 12:49 am

Честит рожден ден, мила Нинка!
Изображение
Радвам се, че си отново сред нас и си добре!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юни 16, 2015 1:31 am

Здравейте, момичета!

Кате
, дано няма много поражения. И тук заваля и е много задушно, не се разхлажда нито вечер, нито след дъжд.
Нели, вчера започнах заека и почти беше склупториран, когато реших, че няма да я бъде с дългите му уши и го развалих. Трябваше да изчакам да изсъхне пътво и тогава да се пробвам да ги забуча, ама съм нетърпелива. Този заек (плюшена играчка става гигантски и с момиченцето отиват в друг свят и там са приключенията им.
Ето снимка:
Изображение.
Отказах се, много играчка ще е. И дърветата едни усукани. Не ми се занимава напоследък с това. Мислите ми са в съвсем друга насока. Измислих някакъв спасителен вариaнт, дано да го реализирам, че обещах.
Поръчах си един кросстич. Ще опитам да го направя за подарък. Така ще съм амбицирана и няма да се откажа след първото бодче. Ако ми хареса ще си вема и за мен - харесах си няколко.
Прекрасен подарък си получила - наследи му се и запечатай красиви спомени.
Ще ходя да приготвям вечеря и утре вече съм в къщи. Ще ви навестявам по-често.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт юни 16, 2015 2:15 am

Нинка :happybd: :happybd: Честит рожден ден! Да си здрава, щастлива и много обичана ти пожелавам!

Преди време и аз имах този проблем с влизането но значително за по-кратко време се оправиха нещата.
Нели, радвам се, че са оправдани очакванията ти за кърпите, хапчета могат да пренесат спокойно 3 опаковки, а и повече дори но това са прекалено много, между 900-1080 има да ги харчите с години. Ако му ги вземат на митницата (макар,че всяка година нося и не са ми взимани) ми пиши и ще ти донеса, разбирам че ще пътува преди нас момчето. :clap: :clap: за екскурзията, сигурна съм, че ще си прекарате отлично. Навреме сте разбрали проблема със съседите, това е хубаво.
Йоанка, ти направо ме уби, живеете тук от толкова години и не си усетила миризмата на скунк???!!!!!???? това е равносилно на това да не срещнеш бездомно куче или котка в Бг, иначе очи в очи и аз не съм го срещала а и не искам, със сигурност няма да е любов от пръв поглед, дано никога не се озовеш в опасна близост с такова животно. Дани много точно го е нарисувал. Ани, най-вероятно отблизо положението от близо е съвсем друго. Слънчев и безоблачен ден на всички!!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 16, 2015 6:07 am

Добро утро!
Нели,тази седмица поне две да имаш.Радвам се ,че пак е дошло!А за матрьошките не се притеснявай,във Варна летния сезон има много и най-различни сувенири,фигури от най-различни материали...и матрьошки де...И аз ви завиждам благородно за пътуването.
Нинка,сладуранке,жива и здрава да си!Много щастлива и обичана!Липсваше тук и то много!
Дочувам ама не е сигурно дали е така :wink: ,че пак ще сменям колежка в отпуска.Е ок,работата си е работа.
Хубав ден!


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт юни 16, 2015 6:45 am

Добро утро момичета
Кате вчера телевизия не съм гледала но днес като отворих АБВ то първата новина и клипче е за потопа при вас
Наистина е било потоп 50 л на кв. м. а посевите били напълно унищожени
Много лошо ,но природа не можем да променим нищо
Нинка ,радвам се да те видя и честит рожден ден Нека всички мечти да ти се сбъднат
Нели чудесна си на снимката Имаш прекрасна фигура и каквото и да сложиш все ще ти "върви"
Аз си намерих едно клипче с упражнения за корем само 15 м прави се легнал
Преди време като се събудех пущах компа и в леглото го правих
Е само седмица и го зарязах Мързел ли е не знам,но предочитам да направя кафе и да седна на компа
Чудесна екскурзия ще си направите в Москва Ще чакаме разкази и снимки
Вчера и при нас валя и ще има почивка от плажа
Ще правя слдко от бели череши и после ще видим
На вас желая прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » вт юни 16, 2015 7:01 am

Здравейте, момичета!
Нели, какво вълнение, стискам палци и аз! :)
Дидка, аз като бях във Варна имаше много матрьошки, познай къде направени... Китай... :thinking:
Дианче, браво на Виви, какъв тип изпити са това? Аз имам 4 теста тази седмица, и последен изпит за курса на 28, и щатски изпит на 29.
Влади, доста хора напоследък си вземат скунксове за домашни любимци, но първо им махат миризливите жлези оперативно :read:
Изображение

Ние днес бяхме малко на пазар...Гари купи тази тревокосачка която искаше и сега и се кефи. Аз напазарувах малко продукти, и се ровичках в градината сума ти време, преместих разсадите с магданоз и домати. Тази седмица трябва да преместя всичко, че и без това съм назад с 3 седмици поне.

Хубав ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт юни 16, 2015 7:44 am

Добро утро в дъждовния вторник! Вали тихо и кротко, дано да е така, да няма бури :thinking:
Хайде с мен на кафенце - горчиво, чисто и ароматно
Изображение
Хубав и спокоен ден!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 16, 2015 8:20 am

Добро утро,момичета:)
Йоанче, ама тоя заек наистина е доста издължен, сложно изглежда,само където си се намъчила да го пробваш да го правиш, кажи какъв друг вариант си измислила после. Дано ти хареса шиенето:) Аз си взех една калинка,н осъм ушила 5 реда, нещо не ми се шие,допуснах и една грешка и не съм я видяла и съвсем ми се уби желанието. Каква е картинката на гобленчето? Като каза за подарък, аз си мислех сватбен малък да си потърся и да го направя на картичка, кумата ми се жени на 5 септември/тъкмо има време и да го ушия/:) Сигурна съм ,че какъвто и вариант да избереш за тортата ще е много красива:)
Влади, мила,ама ти не си ли идваше на 22-ри юни, пак ли нещо не съм разбрала , да не би да е 22 юли, е, сега ще се окаже и накрая, че въобще не е и 22-ри, нали? Правиш ли вече планове за почивката? Благодаря ти за информацията за лекарствата, едни шише ще й взема, тя искаше повече, но катоо слушам не е от най-полезните лекарства.
Танче, хубаво е , че правиш упражнения,но разбирам и защо ги зарязваш, аз преди тренирах сутрин сега половин час само главата не мога да си дигна от леглото и ако го направя най-далечната дестинация е кафемашината, а и тук сутрин е приятно, време за тренировки все ще се намери:)
Миле, разбира се, че ще има снимки, сиурно поне 1000:):):)И ще разказвам :) Обещавам:)
Ани, не ме учудва ,че има матрьошки изработени в Китай, след като мартениците ни вече там се правят. Но сигурно има и руски там на пазара:) Аз задължително от Москва ще си взема една матрьошка, нещо от береста, например кутия за бижута и тетрадки:)
Дианче, живееш в райски кът, наистина е уникално, време е вече децата да си почиват от ученето и да се порадват на лятото:)
Верче,благодаря за кафенцето.
На всички пожелавам прекрасен ден, изпълнен с усмивки и късмет:)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юни 16, 2015 8:46 am

Добро утро :)
Нели, благородно завиждам за екскурзията :love: Преди време работехме в Русия, вуйчото на мъж ми е женен за рускиня и живееха в Москва, беше ни постоянна дестинация, а после мъжа се премести там. Изкарах с детето гости за 1 месец. Беше ми омръзнал парка със 15 златни статуи и Дарвиновия музей, но заради малкия и аз гледах буболечки. Уредниците като разбраха, че сме българи ни пускаха без пари, разрешиха снимането, а един младеж беше винаги с нас да ни обяснява, за да мога да превеждам по-лесно. Беше славно време :love:
Кате, и аз не съм гледала новини, но градушката си е страшничка.
Миле, хубава отпуска :)
Сега по кафе, че времето пак хвръкна
Изображение
Прекрасен да е денят ви :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 16, 2015 8:51 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, прекрасни дами! Сядам на :coffee: с вас.Момичета,много се радвам за всяка от вас, пожелавам ви хубав ден и много настроение! :hug:


Заключена