Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » ср май 13, 2015 6:44 am

Добро утро, приятелки мили!
Дидка, чета аз от време на време за проблеми със сърцето но не знаех това, стискам палци (даже и с краката) всичко да е наред.
Дианка, как само го описваш......на морето.........залеза....ммммммммм искам да отида и аз, и това за камилата ми хареса, определено ти е ден, все така да си.
Кате, по-добре ли си,надявам се да си, как съм пропуснала, че не ти е добре, не бих те подминала без пожелание за бързо оздравяване, както и на Дани. Така е като чета и пиша по нощите.
Кейти, градинката ти е много красива, положила си труд и сега цветята ти се отблагодаряват.
Наталка, и твоята градинка е чудна, догодина ще е рай, и на теб бързо решаване на кожните проблеми, много са упорити.
И двете ми деца, когато бяха на по 3-4 месеца получиха екзема, която сина "носи и до днес"
Професор Странски (казаха ни, че е най-добрия дерматолог в София) идваше веднъж седмично в Сандански-частна клиника, ни изписа разни мазила тогава но каза, че ако в пубертета не изчезне ще си я имат завинаги, дъщерята мисля, че я пребори, но сина си я има, изчезва му от време на време през лятото, нооооо зимата се изостря и на места става рани и кървят и сълзят, на никой не го пожелавам. И тук сме били на дерматолог и само сменят мазилата и не знам какви чудесии вършат ама след 3-тото намазване всичко изчезва а е било рана преди това, хем радостно хем не, защото е така докато третираме проблемния участък.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср май 13, 2015 8:47 am

Добро утро,момичета:) Ани, мястото е в Правец, тъй като е съвсем близо до София ще си пътуваме за работа. :) Представям си една огромна градина там до къщата, а защоо не и животинки, кокошки , патенца:) Ще видя дали някой ден пак така ще мисля:)
Дидка, стискам палци, дано всичко е наред:)
Посадих си кратунки на терасата , още са малки, като пораснат повече ще ги увивам нагоре, преди две години пак посадих и имах и кратунки даже, но ги бях преполивала и се гътнаха набързо, сега попрочетох повече , пък да видим как ще сесправя тази година.
Понякога ми липсва старата ми тераска, където си пиех кафенцето и си хапвах там , беше голяма и хубава, не гледаше към улица и нямаше прахоляк, или поне не много и беше тихичко и приятно, ето я старата ми тераска.
Изображение Сегашните ми две тераски нямат нищо общо, гледат към булеварда, има прах и имам много по-малко цветя, то на този шум не ми се и седи там. Момичета , желая ви много, много хубав ден:):):)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 13, 2015 8:57 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Влади, благодаря ти мила,вече съм по-добре,кашлицата естествено остава последна,но всичко ще мине,времето е много променливо тук,а доколкото следя и при вас не е по-добре - не се притеснявай за сина си,то нали знаеш -все нещо трябва да има,дано намерите облекчение и да не страда момчето.Ани,успех във всичко ти пожелавам! :thumbsup: :clap: Момичета, имайте един прекрасен и хубав ден! Сядам на по-късно :coffee: с вас. :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 13, 2015 9:21 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Нели, не спираш приятно да ме изненадваш - прекрасна,пищна,цветна и уютна тераса си имала, живот и здраве,като си построите къщата пак ще си имаш всичко,поздравления,ти си неуморима,браво! Пожелавам ти търпение - знам какво е да очакваш нещо толкова хубаво,но става бавно, кураж и смелост мила! :clap: :thumbsup: Букетче за теб! :hug:


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср май 13, 2015 9:41 am

Кате, благодаря ти, мила, от семенца си гледах цветенцата, цъфтящите:) Сегашната тераса обаче е съвсем друга:) Надявам се кратунките да станат:)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср май 13, 2015 5:19 pm

Здравейте, момичета!
Много бях изпуснала. Докато прочета как са ви минали дните не ми остана много време да пиша.
Но се радвам, че всички сте добре и имате весели и разтоварващи дни - кой на сватба, кои сред природата. Цветните ви градинки са разкошни. Аз все още не мога да си оправя както ми се иска моята, защото уж временно сложихме преди доста време разни храсти и дръвчета и дали някога ще дойде време за този проект и ще им намерим точното място :? . Вътрешните ремонти са по-важни и веднъж да ги приключим, ама кога ще е :? . Та мисълта ми беще за градинката - отавила съм я сама да се грижи за себе си тази година и за моя голяма изненада прелива от цветя - дори не знам от къде се взеха :) . Май преди година - две пуснах някакви семки и изникнаха две-три тръкчета, а тази пролет са превзели всичко. Някакво друго интересно цвете също се появи и предполагам, че семки са прелятяли от съседите, защото виждам, че те го имат. Най-се радвам, че дръвчетата, които адихме порастнаха много. Направих няколко бързи снимки. Стана ми студено и се отказах да снимам по-детайлно. Вчера беше 35 градуса, а днес - студено.
Ето ги самомножащите се цветя - дори не знам как се казват - приличат на мигли.
Изображение
Джон ги нарича бурени :) . Каквото и да е засега спасяват положението, защото тази година нямам време да се грижа за градините. И зеленчукова нямам тази година.
Изображение
Нели, мятото ви е чудесно и се присъединявам към пожеланията съвсем скоро да се сбъдне мечтата ви и да си изградите чудесен дом, далече от градската шумотевица!
Времето ми много напредна и ви пожелавам прекрасна вечер на вас!
А на Влади и Ани хубав и ползотворен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 13, 2015 8:10 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Йоанка, много е хубава градинката,когато имате време ще я оправите,както искате не я мисли и така е добре! :clap: :thumbsup: Пожелавам на всички хубава вечер,лека и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср май 13, 2015 8:39 pm

Здравейте момичета
Тука както винаги е много приятно
Кате бързо оздравяване ти желая
Аз като пишман цветарка се загледах в терасата на Нелито Много красиво и уютно местенце
Ходим с цветарския форум по много градини и сега като видях градинката на Йанка се замислих
Тука градини подредени цветя всякакви но заградени с едни високи огради скрити от погледите
Йоанче при теб е прекрасно , естествено в синхрон с къщата
А аз трябва да ставам да си поливам моите цветя
Желая ви прекрасна вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет май 14, 2015 2:07 am

Здравейте, мили момичета!
Нели, много уютна тераска наистина!
Йоанче, дворът ти е много хубав! :thumup: Тези цветя не са бурени, аз ги имам тук на хълма, казват се Ox Еye Daisy. :giflo2:
Тук имам много диви цветя, тези са ми любимите
Изображение
Тази снимка е отпреди няколко години, когато бях с 10 кила по-лека .... и не гонех 50те . :thinking:

Прекрасен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 14, 2015 6:24 am

Добро утро и прекрасен ден!
Да,много са разбрани работодателите,ето вчера следобяд тръгнах в четири ,че в пет бях на родителска среща заради тържеството в неделя,да взема костюмчето,да се уточнят нещата в коя зала, в колко часа...Но...не обичат да се говори по личния телефон,аз специално мн.се съобразявам с това,защото искам да остана.
Много ми се спи днес,два поредни дни имаше повечко работа...и късно лягам...
Влади,благодаря,надявам се да нямам проблем с прегледите,че предните два пъти нещо не ми харесаха резултатите... :thinking: Доста по-строго спазвах хранителен режим,ще видим....
Ще се приготвям..слънчев и спокоен ден!
Танче,от днес ще ти пожелая приятно прекарване през почивните дни,утре моге да бързам...и да нямам време да пиша...
Целувки и прегръдки за всички вас!


Заключена