Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » нед май 10, 2015 9:12 am

ДОБРО УТРО!
И аз станах рано за неделя :eeek: .
Но задачите трябва да се отмятат от рано.
Диде,подредена си,затова отрано си планираш нещата. :hug:
И аз харесвам така.
Днес ще ходя на лозето.Така казваме,няма много лози.
Рядко ходя,но днес му е ден(на лозето) :D .
Ани,а опитала ли си с хомеопатия?
Николай ме чака!
:giflo1: МОМИЧЕТА,КРАСИВА НЕДЕЛЯ! :giflo1:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 10, 2015 9:25 am

МИЛЕ,винаги ме хвалиш,винаги ми даваш сила , опора, ,,рамо,, ,добра дума.Знам че някъде ,,там ,, имам твоята подкрепа и приятелство ,и безкрайно много ти благодаря! :heart: :heart: За мен си пример като жена,майка и съпруга !

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед май 10, 2015 11:08 am

Дидка, и аз сега така правя:):):)Записах си в една тетрадка:) Срам не срам:) Паметта ми не е много силна. Момичета, да ви се похваля, спортувам /освен йогата/ подскачам всеки ден на една много забавна гимнастика вкъщи по половин час/ повече не мога ,че плезя езика/ Тичам вечер по малко. За две седмици от 62 кг на 58 свалих. Основно го правя за да се чувствам добре, защто ме зарежда с енергия и се чувствам подвижна, че иначе с това плетене-се заседявам и обездвижвам. Постегнах се малко, шкембото , което ми беше след раждането се поприбра. Преди да забременея ходих 5-6 месеца на йога и след раждането пак започнах да посещавам, макар че ми казваха че не може и след секциото трябва да се пазя. Наблюдавам ,че ставам по-гъвкава , а винаги съм била дърво :) Най-много ми харесва след йогата една релаксация, много често ми иде да си подремна, толкова е отпускащо. Този , който ни води йогата е супер позитивен, много внимателен и мил, ние ходим и двамата с мъжа ми . Купихме си постелки и сутрин правим слънчевия поздрав вкъщи, е тази сутрин пропуснахме:) Никога не съм била спортна натура и се надявам да не проявя непостоянство и да спра с гимнастиката, с йогата много свикнах и едва ли ще съм несериозна там, ама тя е веднъж седмично само.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед май 10, 2015 7:26 pm

Здравейте момичета!
Искам да ви пожелая една хубава неделна вечер, спокойни сънища и успешна нова седмица :hug:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед май 10, 2015 8:12 pm

Здравейте, момичета:) Поразходихме се до рекичката днес, пак не плетох , но си пощраках снимки. Една пеперуда доста я погоних, но пък една муха гордо ми позираше без да шава. Ето малко снимки :)Изображение Изображение Изображение
Ходихме до манастира на разходка и там снимах котетата.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон май 11, 2015 6:08 am

Добро утро,спорен ден и щастлива,успешна нова седмица!
Дианка,чакам те ,да разказваш как е минало,как сте....
Нели,много е хубаво да имаш наблизо такова местенце за отдих,а като има и река или море още повече....според мен де.. :wink:
Ние вчера цял ден навън и сега ще приготвям чантата за градината,и пералнята чака някой да изкара прането,така че може би трябва да ставам, а аз пиша ли пиша..
Страхотен ден!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон май 11, 2015 7:02 am

Добро утро момичета
Не съм писала отдавна ,но ви чета
Нели хубаво е че си имате такова местенце сред природата
Тогава аз си почивам най добре
Като имаш и такова хоби още по добре
Снимките са чудесни
Дидка и аз чакам с нетърпение съботата и мисловно подреждам багажа макар че само за два дни
Ще ходим на Крушухнските водопади край Троян
Горе долу в една посока
Дианка как мина сватбата
Кате относно диетата не го правя само за външен вид а и здравословен
Виждала си снимки отдавна ,но сега корема ми е на бремена жена
Трудно се навеждам много бързо се изморявам и пречи на колената
Лекарката казва отслабни ама как :thinking: :thinking:
Приятен ден момичета Трябва да ставам
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон май 11, 2015 7:52 am

Добро утро, приятелки!
Без бой признавам и аз си записвах кой кой е, трябваха ми повече от две седмици, докато свикна, при това аз четях доста време преди да се "явя на светло" и да се запозная с момичетата, което означава, че аз ги познавах до някаква степен, но когато трябваше да пиша и да се обръщам към всяка по име предпочитах да съм сигурна и хоп с химикалчето на листчето. И смях, веднъж мъжа ми вижда листа на масата и :thinking: :thinking: учуден чете........какво става тук, коя е Йоанка, Дианка и ............чете имената и на останалите. Така е, за какво да е по напред акъла ни в днешно време с толкова информация.
Дидка, хубаво, е че можеш да разчиташ на свободни дни във фирмата, пожелавам ти само за екскурзии да ги ползваш, и никога по здравословни проблеми.
Нели, страхотни снимки, колко красива и пчеличка и пеперудата, снимани от подходящ ъгъл с добър апарат :clap: :clap: продължавай :thumup: И аз ползвам сушилня но слагам специални кърпи за омекотяване и не се мачкат толкова дрехите, ти не слагаш ли?

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон май 11, 2015 8:09 am

Днес е малко по-специален ден за мен и моето семейство !!!
На днешния ден преди 14 години на бял свят дойде едно сладко и добро дете ,една душичка .... Моята Виви ,която с годините не престава да ме учудва и да става все по-добра и по-добра !!!!
Като майка освен да е здрава и пожелавам усмивката да краси лицето и ,да е влюбена в живота ,да постига целите си , устремена напред и нагоре !!!!
Бъди щастлива , Виви знай ,че те обичаме и ще сме винаги плътно до теб !!!!

!!!! :heart: :heart: :heart: :gift: :gift: :cake: :cake: :happybd: :flow2: :flow1: :flow2: :happybd:
Малко ми е трудно в момента с почерпката ,но ...... и това ще стане и подобаващо !!! :D
Утрото крие в себе си магичната формула на един красив ден.... Пожелавам ви всичко, което излиза от сърцето ви днес, да го изпълните с любов, смисъл и доброта...
Стоплете нечия душа, пък било то и с една усмивка.. :)
Красив и спорен да ви е днешния ден ,приятели пожелавам Ви една спорна, щастлива и прекрасна нова седмица!!!! :) :) :)
Последна промяна от dianakatou на пон май 11, 2015 8:39 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 11, 2015 8:11 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили дами! Сядам на :coffee: да ви видя - снощи се прибрах късничко от Тони и не писах.Настинала съм - хрема,кашлица и гърло,но с такова променливо време,ще мине.Нели,красиви снимки си направила,браво мила! :clap: Таничка,,много хубаво местенце ще посетиш, сигурно чакаш с нетърпение. :thumbsup: Пожелавам ви успешна нова седмица и прекрасен ден от мен! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Заключена