Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » съб май 09, 2015 6:07 am

Здравейте, мили момичета!
Аз откакто спрях захарта и житените произведения взех че качих още 3 кила, ужас! Би трябвало като намаля калориите да отслабна, ама на, аз все наопаки да съм! :? Днес имах много интересен ден, замествах в библиотеката на една гимназия и направих голяма хартиена скулптура на дърво за една изложбена стъклена кабинка която е пред библиотеката в коридора на училището. Стана много интересна и учениците и учителите много я харесаха. Много ми е кеф когато някой проект стане успешен! Сега имам да мъдря една разработка за репортна карта на успеха и развитието на ученици емигранти...това ми е финалния проект за настоящия курс. Хубавата новина е че като го направя свършвам още един курс! И ми остава само един до завършване!

Дидка, надявам се да ти се разреши дилемата бързо! Няма идеални работи, ако е много хубаво ще плащаме ние, не на нас да ни плащат. :wink: Дианче К., хубаво изкарване на сватбата, гледай да ти е хубаво, не ги мисли килата. :music:
Влади благодаря за разбирането, последните години много губя близки хора,но такъв е живота.
Нели, много се радвам че нещата се развиват добре, стискам ти палци. Котето ти е много сладко. Аз пък имам две кучета, и двете са смесени породи, взехме ги от приют.
Изображение

Пожелавам на всички прекрасен уикенд, пълен с любов и радост!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 09, 2015 8:13 am

Да ви пожелая страхотен,невероятен,вълшебен :wink: ден!
Ние след малко сме навън,едно слънце ни примамва да скиторим из парковете!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 09, 2015 8:33 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, мили дами! Сядам на :coffee: ! Ани, радвам се за успехите ти,браво,само така мила, относно това,че си качила килограми - доста чета за това и само в драстичните диети хляба не фигурира,но никой не се съобразява от ползите в умерени количества - хляба ни дава полезни компоненти,където и да проверите,няма да сгрешите - за захарта,да, аз не ползвам такава,но от друга гледна точка,тя просто си е отрова за организма,но стига толкова,рано подхванах лекция по храните.Много ми харесаха двете кученца,страхотни са,ако това са твоите -направо си щастливка,обожавам тия животинки. :love: Дидка, ние нямаме слънце днес,дават го да вали, приятна разходка на вас! Прекрасен ден на всички! :giflo1: :heart: :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб май 09, 2015 11:04 am

ЗДРАВЕЙТЕ ,МОМИЧЕТА! :)
Тук съм :) ,най-после от два месеца ще почивам събота и неделя :thumbsup: !НА 6 май,също почивах, не се чувствах добре,спешен кабинет,
биха ми инжекция и се пооправих и така....... и това отмина.Не взех болнични .
Имам пропуски и първо искам да поздравя всички,които са празнували на Гергьов ден !
НАТАЛКА,НЕЛИ,ВЯРЧЕ ,
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ БЛИЗКИТЕ ВИ И МНОГО ХУБАВИ НЕЩА ДА ИМ СЕ СЛУЧВАТ! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Нели,стискам палци за добрата новина.Знам,сигурна съм ,че се се случи.Вселената подрежда нещата както трябва.
Десет години минах през какво ли не и ето моят Явор е на двадесет и три години и половина.
Йоанка, :clap: ,за бисквитките !Обичам бисквитки,но такава красота не бих хапнала!
Ани, :thumbsup: ,много си старателна и съответно всичко ти се получава!
Диде, :sun: се скри,дано да сте успели да се разходите :hug: .
ДИАНКА,хубав ,празничен сватбен ден! :) :music: :sun: !
:giflo1: :giflo1: :giflo1: МОМИЧЕТА,ХУБАВА СЪБОТА,ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ! :sun: :giflo1: :giflo1:


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб май 09, 2015 12:05 pm

Здравейте, моичета:) Милка, това е едно от любимите ми имена Явор, много, много ми харесва. Благодаря ти за хубавото пожелание. Съжалявам, че не ти е било добре, дано не се повтаря. Ани, разкошни кученца:) Много , много красиви! Моят котарак щяха да го изхвърлят , защото не е породист! Като ми го подари моята приятелка така каза, че обмисляли да го изхвърлят на улицата, че бил мелез, сега тези хора си имат персийка , явно за тях това е много важно. А мен ме дариха с най-прекрасния котарак на света! Това беше и основната причина да го задържа, много страдах за първия ми котарак и не исках друго коте, но и къде да го върна като ми се каза каква съдба евентуално го очаква. Много мислих и умувах тогава как да постъпя, но мъжът ми като се върна от командировка простичко каза, а защо искаш да го върнеш някъде изобщо, за мен той вече си е у дома.И така си имам вече 6 години гушлив и любвеовилен котарак . Момичета, желая ви един прекрасен ден! Ние пак отиваме до нашето местенце до рекичката днес , там ще си плета:)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб май 09, 2015 1:27 pm

Благодаря,Кате!
Миле,надявам се сега да си добре.Да,скри се слънцето ама ние бяхме край морето,даже малко попръска,взехме ,,въздух,,(така му викам аз),но се разходихме още,снимахме една пъргава катерица,но част от снимките станаха тъмни.Малко пазарихме за почивката,да ни е по-спокойно,ще стягаме по малко саковете,че сме на работа и няма много време.А и сме на тържество неделята преди да тръгнем.Оттам като се знаем ще се втурнем пак из Морската...
Ще ви поглеждам как сте..вече сме в къщи...Хубав следобяд!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб май 09, 2015 4:07 pm

Здравейте момичета!
Ани, много красиви кученца, да са ти здравички и да те радват! :D
Миле, добре ли си сега? Хубави почивни дни ти желая! :thumup:
Дидка, добре сте се разходили, нищо че е препръскало, иначе е топличко и приятно :thumup:
Дианка, приятно изкарване на сватбата!
Аз досега чистих(грижим се за едни възрастни хора - на моят съпруг чичо и стринка, нямат деца, няма кой да се грижи за тях)къщата, прозорци, пердета, горе долу изчистих и те много се зарадваха. Сега малко релакс и довечера се събираме компания на сладки приказки.
Нели, приятно прекарване край рекичката!
Желая на всички хубав следобед и приятна съботна вечер!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб май 09, 2015 8:22 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили дами!Нели,сигурно добре сте изкарали край рекичката,радвам се за вас! :clap: Дидка, нещо съм пропуснала -къде заминавате? Ани,не мога да се нарадвам на твоите кученца,големи сладури са! Миле, добре ли си мила,дано не е нещо сериозно, толкова добър човек като теб не трябва да страда! :thumbsup: Верче, толкова си мила,браво на теб -погрижила си се за близки хора! :clap: :clap: :clap: :love: Приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб май 09, 2015 9:09 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
НЕЛИ,ДИДЕ,ВЯРЧЕ,КАТЕ,БЛАГОДАРЯ ВИ,добре съм.
Днес бях при майка.Къпане,чистене,пране ,приказваме си,отделям повече време.
НА ВЛАДИ,ЙОАНКА И АНИ ХУБАВ СЛЕДОБЕД :) :sun:
ХУБАВА СЪБОТНА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб май 09, 2015 10:02 pm

Здравейте , момичета, не отидохме на рекичката. Гледахме прогнозата за вреемто ,че ужким ще вали и си останхме вкъщи. Мислех че като съм вкъщи ще плета, да ама не, нищо не свърших цял ден. Разходих се малко , помотах се , сготвих и деня се търкулна. За финал на този толкова "натоварен" ден мисля да хапна семки и да позяпам филмче:) Хубава вечер, момичета на всички вас:)


Заключена