Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » пет апр 03, 2015 9:07 am

Добро утро момичета!
Дидка, Наталка, Кате, Кате Сф,Или, Йоанка, Влади, благодаря ви от сърце за поздравите и пожеланията за рождения ден на Дани! Благодаря и за цветята за мен!

Изображение
Сядам с вас на :coffee:
Изображение
ХУБАВ ПЕТЪК И ПАК ЩЕ ПИША СЛЕД МАЛКО
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет апр 03, 2015 10:47 am

Здравейте пак!
По въпроса за хлебопекарните - аз имам, но не я ползувам, все ми се струва, че е недопечен хляба и затова си меся аз. Това занимание ми е любимо, обичам да се занимавам с тесто, моделирам си го, доставя ми голямо удоволствие. Колежките ми казват, че не съм добре, но това е - всеки човек си има любими занимания. :thinking:
Аз оправих всичко от снощи, прибрах съдове, тави и сега почивка, на работа съм в понеделник, ще влизам тук, ще чета, ще пиша, с една дума ще се разтоваря и ще релаксирам :thumup:
Чао засега! Пак ще се видим :wink:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » пет апр 03, 2015 11:31 am

Благодаря ви момичета много сте добри и отзевчиви . :coffee: :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет апр 03, 2015 1:47 pm

ДАНИ ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН ,МИЛО ДЕТЕ !!! ЗДРАВЕ ,РАДОСТ ,ВОЛНО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ТИ ЖЕЛАЯ !!!! Изображение
ВЕРЧЕ ,ДА ВИ Е ЗДРАВ ,ЩАСТЛИВ И ДА ДАВА СМИСЪЛ И ЦВЯТ НА ЦЯЛОТО ВИ СЕМЕЙСТВО !!!!
Изображение Не се и съмнявам ,че няма да си оправила всичко !!! Здрава да си !!! :love:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет апр 03, 2015 2:06 pm

Добър ден ,веселушки !!! Изображение
Днешният петъчен ден минава под девиза ,че "Велик ден наближава ...... а ние сме под кривата круша ....." ..... Днес е много приятен ,пролетен ден и реших да се захвана ,където вижда свекървата и да започна отнякъде да чистя основно .... остави шегата настрана ,но моята след празниците май ще ни гостува ....Радвам се ,че има желание да дойде ,но искам всичко да е в ред ,за да се чувствам и аз спокойно !!! :thumbsup: Вчера бях неразположена и бях от диван на диван ,дори и компютъра не погледнах ..... като ти е лошо как да го поглеждам ,по-лошо ми става .... днес се събудих по-добре (ах,как бих искала мъжете за един ден само да са нашия хал ....да ги питам :yee: ) ,но така сме си ние жените силни ,упорити и такива ,каквито трябва да сме !!! ЖЕНИ не се предаваме !!! :) :D :)
Днес почти се поуправих с кухнята и стаята на Стилианош ..... там колкото и да прибирам ,момчето винаги ми отваря работа ,хич не му харесвя да скучая ..... все "приятни " занимания ми измисля !!! :roll: Не зная ,но смятам да смъкна и пердетата.....Мисля си ,когато търся жилище все искам да е удобно ,много стаи ,голяма кухня ,хол и разни други помещения ..... и когато сапочна да чистя пак същата дилема ме хваща "Какво ми трябваше толкова голямо ,много стаи ....пердета ,килими ,мокети изчистване няма ,но такива сме си хората винаги недоволни и винаги ,искащи по-вече и по-вече ..... Това засега при мен ....
Хубаво е сутрин да имаш "посока", която ще те отведе до нещо прекрасно, да имаш мечта, която да следваш,... хубаво е, когато имаш поне сто причини да се усмихваш и още по-хубаво е да се събудиш в прегръдката на любимия човек и да знаеш, че предстои един чудесен, чудесен ден....Изображение
Пожелавам ви от сърце да изживеете един необикновен, усмихнат и щастлив петъчен ден,.. вярвайте в доброто, рисувайте с душата си, обичайте със сърцето си, имайте красиви мисли... и не забравяйте, че човек поверява живота си на това, в което вярва..

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет апр 03, 2015 2:46 pm

Дианче, благодаря ти от сърце за красивите пожелания!
Такава ни е орисията на нас жените - чистене, грижи за дома и децата, за всичко. Ако можеха мъжете поне веднъж да са на наше място - те просто няма да издържат :wink:
Тази работа с прозорците на мен ми е много неприятна, върша я, но без удоволствие :eeek:
Желая ти, Дианче, приятно чистене и да ти е чудесен деня :thumup:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет апр 03, 2015 4:08 pm

Верче ,горивото ми бе дотук някъде за днес .... поизморих се и отново не се чувствам много добре .Гинекологът ми много пъти ми е казвал ,че малко търпение и спокойствие трябва да имам в тия дни ,но ..... пей си ,Пенкеле .... та и моята работа ....Годинките си минават и всичко е по-различно и по-трудно .В Гърция има една поговорка "Да бяха младините два пъти ...." Пердетата не съм ги смъкнала зсега ,че довечера може и да вали .... има време .Аз също мия прозорци ,но без никакво желание .... с годините се стопи .... просто ,защото трябва !!! Красив след обяд !!! :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет апр 03, 2015 4:18 pm

Уффф,моите също са прашни(скоро ги чистих),дали защото съм на главен път,или друго,но много прашно.Лятото чак вътре :thinking: ,хайде зимата цапа камината,дърва пепел...и отделно съм изцяло на юг-прекрасно е грейнало слънце,ама всичко,,се вижда,, и ме дразни... :) И все пак обичам да ми е много светло,колкото може по-слънчево.Като отида на гости примерно на майка ми ,много ме подтиска затъмнението в тях-зима и лято ВИНАГИ щорите й спуснати.Да сме живи и здрави,ама и аз съм една претенция.
Верче,Дианка много ми е приятно във вашата компания-желая ви прекрасен остатък от деня!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет апр 03, 2015 8:37 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер, мили момичета!Верче,ти си прекрасна домакиня,браво мила! :clap: Дианка,всичко минава и заминава,ти си силно момиче,ще преодолееш и тия неразположения, прозорците и аз не обичам да ги мия,правя го, просто защото трябва,обичам да готвя,да пера и чистя,но тия прозорци,ако Натали беше близо сигурно щеше да ми помогне,тя е много оправна с тях. :clap: Дидка,каквото и да правим от праха няма спасение,бърсане му е майката! Лека и спокойна вечер,мили момичета! Как сте Йоанка,Влади,Ани? :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет апр 03, 2015 10:01 pm

Здравейте, приятели!
Писах, писах и накрая без да се вижда написаното ме пита дали да го запази някъде си. Запази се, но къде е този драфт?
Е, не :(.
Ще ви пожелая лека нощ на вас!
Ако не пиша да знаете, че мислено съм с вас!
:)


Заключена