Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пон мар 09, 2015 6:13 pm

Кате, много стилно и уютно :clap: :clap: :clap: :clap:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон мар 09, 2015 6:17 pm

Ние в събота нападнахме Алати за бои, тонери, тапети, лепила, четки, валяци. От другия понеделник ще се вихрим в къщата, всичко основно ще се боядисва, ламинат и теракот са набелязани. Колежките ми носят цветя, луковици, едната тераса и в рози и люляк и чакат ред. Да видим как ще я сколасваме :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон мар 09, 2015 6:39 pm

Кате, жестоко е :)! Със здраве да си я ползваш и да твориш много вкусотии на Митачето и на децата!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон мар 09, 2015 7:16 pm

Уау,КАТЕ СТРАХОТНО ОТ КОГА ЧАКАМ ТЕЗИ СНИМИКИ :D :clap: :clap: :roll:
СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я ПОЛЗВАТЕ :thumup: :clap: :thumup: :clap: :thumup:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон мар 09, 2015 8:29 pm

Е Кате ,няма как тази вечер да не сме при теб :clap:
Чак тук усещам аромата на топлина и уют :)
Спечелихте ме с цветовото съчетание.Любимите ми цветове.Съвременно и стилно.Много функционално преустройство :thumbsup:
БРАВО НА ВАС!!!Със здраве да ползвате всичко!Да вдигате наздравици по хубави поводи и да приготвяте вкусни ястия.
Сядай на лаптопа,че ти пиша :)
11038877_1581610812083706_7591556413897405883_n.jpg
За теб Кате и за прекрасните ти момичета
1510702_10152984367291233_4971746584636326538_n.jpg
ПРИЯТНА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон мар 09, 2015 8:55 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР!
КАТЕ,поздравления!Всичко е красиво стилно,направено с много вкус ! :clap: :thumbsup:
НАТАЛКА, ще ни покажеш ли снимки след вашия ремонт?Не се и съмнявам,че ще бъде
направено също с вкус.
Наскоро си направих изследване на вит.Д.С абсолютен дефицит съм и сега пия един път
в седмицата 20 капки.ЙОАНКА,не е сложно само че приема е доста продължителен.
През септември ще видим дали има натрупване.
:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон мар 09, 2015 8:58 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Благодаря ви,мили момичета! Катенце, много се радвам,че ти хареса,много е уютно и приятно, благодаря за цветята и поздравите към моите момичета! Ивче,Или,Натали доставихте ми много радост,хубаво е всичко,което човек си направи,пожелавам ви подобна радост! Лека,спокойна и много приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон мар 09, 2015 8:59 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миленце,благодаря ти мила! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон мар 09, 2015 9:05 pm

....... Останах с отворена уста и без думи ,мила МАМИ !!! Аз също чаках с нетърпение да видя новата кухня ..... то е цял уют ,комфорт и практичност ...... Браво !!!! Здрави да сте всички и да се събирате във всекидневната ,а ти да се вихриш в уютната нова кухня ...... на мен също страшно много ми допадат тия цветове .... земни .... Аз се присъединявам към КАТЕТО и шампанското и ви желая само здрави и щастливи да сте !!! И да е здрава също и Стаси ,и все така грижовна дъщеря !!! Наздраве за новата кухня ..... НАТАЛКА ,здрави да сте .... и вие ..... реда е ваш !!!! :D Лека и спокойна вечер !!!! :love:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт мар 10, 2015 1:38 am

Привет, момичета!
Кате, то бива красота и уют , бива ама вие сте надминали и най-доброто :clap: :clap: :clap: . Аз от тази кухня няма да излизам ако съм. Благодаря ти мнението а предложението ми е и към всяка една от вас ако има нужда съм на линия , сигурна съм че вие ще направите същото ако сте на мое място:- една приятелска ръка- това е.
Тук съм, Йоанка. То празници, смяната на времето и защо ли нищо различно, с което да се похваля през останалото време, но не и свободно такова. Момичета, сигурна съм, че в даден момент всяка от нас си е задавала въпроса, от къде намира сили за еди какво си, но повярвайте никоя не подозира, че може още повече и дано никога не се налага да разберем, защото само след много тежко преживяване си задаваме този въпрос а аз не пожелавам да преминавате през никакви такива трудности за да разберете колко сте силни, включително и аз до вас, разбира се. Дидка, не съм те обидила нали??? Това е последното нещо, което бих искала да направя, съжалявам, че преживяваш всичко това с детенцето, сменяй лекаря и ако се налага не се колебай да ми пишеш, пращаш ми телефон за връзка и веднага ти се обаждам.
Дианка е права да гледаме позитивно на нещата, както и да мислим по този начин. Още когато ви четях, около теб Дианка се случваха онези неприятности със Стелио (не искам да ти ги напомням, сигурна съм не си ги забравила) но ти не се предаваше, само казваше:- всичко ще се оправи, та се питах, как намираш сили да говориш и да пожелаваш хубаво на всички, когато животът ти беше "АД" Продължавай все така, дори един човек да успееш да "заразиш" с твоя позитивизъм, мисията ти е изпълнена :love: :love: .
Приятелки, не ви изброявам, че трябва да ставам, лека и успешна седмица на всички.
На Ани и Йоанка лека вечер! :night: :night:


Заключена