Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб мар 07, 2015 10:51 pm

Влади,съгласна съм за уважението!!!
Жената си е жена,майка или не,семейна или не,на каквато и да е възраст има нужда от внимание,обич,грижа,уважение към нея като личност ,уважение и ,,тихо,,признание за всичко,което полага като труд в грижа за близките си,зящото никак не е малко.На мен това не ми достига ,както и на много други може би...За Йоанка мисля,че просто има нужда от пространство за нея,от приятелки/друго си е в България/,от внимание ,в ремонти забравяме един за друг.....Йоанка,извинявай,че коментирам,но мисля,че те разбирам.Аз в друга страна бих се депресирала яко,ако нямам ковпания за лаф и кафе...
Така че искам да чувствам уважение,защото любовта,страстта и там каквото и да е като изчезне,нищо няма да остане..мое мнение,не искам да се натрапвам с ,,умните ,,си мисли....


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 07, 2015 10:54 pm

Владиии,по отношение на ,,жабата и гьола,, отново съм съгласна.Лоша съм също толкова ,точно така си е...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 07, 2015 10:56 pm

Лелееее ,приятелки на линия сте :thumbsup: ,страхотно е!
Спокойна нощ на всички!Тук съм още и с удоволствие ви чета :love:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб мар 07, 2015 10:58 pm

ИЛЕ ЖИВ и ЗДРАВ РОЖДЕННИК!
МНОГО ЩАСТИЕ ЗА ЦЯЛАТО ВИ СЕМЕЙСТВО!
martini-rafelo-cvetia.jpg
ЗА ТЕБ ИЛЕ
988519.jpg


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб мар 07, 2015 11:24 pm

Такааааааа, след като се лакирах се връщам да пиша и до Дидка. Ти мила, както е тръгнало на копчето ще зашиеш балтонче, от едни щори тръгна а ще завършиш с ремонт. За теб ме е яд и ми е мъчно не по-малко, НЕ казвам, че те съжалявам (знам много хора не обичат да ги съжаляват) Та яд ме е, защото при жив татко на Зарко се разкъсваш сама за всичко, като изключим, че беше излязъл спешно от работа, когато ви приеха в болница и се грижеха за него когато ти самата беше в болница. Сигурна съм, че прави и още, което аз не виждам но още по-сигурна съм, че не е достатъчно и този извод си го правя от твоето постоянно безпокойство. Аз пак не се стърпях да се изкажа нооооо се надявам за теб да съм "съседката", която е имала Катето. Помощ мога да ти окажа с 4-5 реда, ааааааааааа и друга всъщност мога- в Сандански има много хубав санаториум за астматици основно. Моля се на Зарко проблема да е различен и много далечен от това, но ако ви препоръчват да отидете, майка ми живее на 10км. от града, винаги ама винаги и по всяко време можеш да дойдеш и да доведеш детенцето, има и удобен транспорт (е, къщата не е луксозна но с всички удобства) ти решаваш. И пътните ви ще поема, така че нямай никакви притеснения и пречки ако се наложи да пътувате.
Кате, знам не си психолог но аз ще те помоля да ми кажеш 2-3 думи, може и повече за мен, харесва ми начина ти на изказване, на мислене, но не ми харесва, че си минала и преживяла всичко това, което описа. Да не дава Бог на никой такива преживелици. Както се казва "Помогни си сам за да ти помогне и Господ", ти си успяла навреме да "излезеш" от това ти състояние.
Дами, толкова от мен лакирах се, изказах се, сега отивам да се понаглася за довечера.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ПРИЯТЕЛКИ!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 07, 2015 11:51 pm

:giflo2: :heart: :giflo2: Скъпа Влади,не съжалявам,че съм направила толкова компромиси в живота си,това е била моята съдба,аз само я следвах, не се научих да вземам крайни решения в живота,така съм устроена - мъчно ми е за всеки човек пресякъл по някакъв начин моя живот, относно Йоанка,напълно ви подкрепям с Дидка - те са семейство и трябва да си изградят навици и традиции и да ги следват,а тоя девер да си намери неговата среда.Влади,много ми допадаш,изключително искрен човек си,а като прочетох какво предлагаш на Дидка за Зари,просто си допълних картината - добър и сърдечен приятел си,щастлива съм,че те познавам! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 07, 2015 11:53 pm

Така е Влади,тревожа се много,не мисля че скоро ,ще си ,,отида,, но все пак в впредвид здравето ми иска ми се да се погрижа за детето.И искам да си има педиатър,ето вече ревнах,постоянно сме при различни,не съм спокойна,бъркали са диагнози,разболее ли се изпадам в ужас,защото не знам къде да го заведа,от личната вземом направления,не допускам вече да го лекува,и пак ми е трудно.Аз във Варна нямам кардиолог при когото да ходя,правила съм кардиограми,сканирам,пращам в София,изследвания и така...Безкрайно много ми е трудно,много отдавна искам да си изберем лекуващи в друг квартал...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 07, 2015 11:56 pm

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИЧКИ!
Не мога да измисля нищо като пожелание...утре сутринта пак ще ви поздравя...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 08, 2015 12:18 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА! БЪДЕТЕ МНОГО ВЕСЕЛИ,РАДОСТНИ И ЩАСТЛИВИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед мар 08, 2015 5:25 am

Добро утро момичета
Честит празник
Бъдете много щастливи
Кате четох поста ти и се радвам че този период е в миналото
А при мен е ежедневие Казват ми махни дразнителя а не мога
Но да не ви занимавам с мен и то на този празник
Желая ви хубави емоции днес
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена