Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » пон фев 23, 2015 7:26 am

ДОБРО УТРО! :)
dobro utro23.jpg
ИВЕ,ЛЕК ДЕН!
Още два дни съм в отпуск и след това на работа :wink:
Днес отново по задачки. :thinking: дали ще свършат.
:giflo1: УСПЕШЕН ПОНЕДЕЛНИК И СПОРНА СЕДМИЦА,МОМИЧЕТА! :giflo1:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон фев 23, 2015 7:53 am

IMG_537771103352813.jpeg
ДОБРО УТРО!
ПО ВОДА МАЙ ЩЕ НИ В ЪРВИ ТАЗИ СЕДМИЦА!
ДА Е КЪСМЕТЛИЙСКА И УСПЕШНА, ЗА ВСИЧКИ!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон фев 23, 2015 8:14 am

Добро утро :)
Хубаво е да ни върви по вода, но да не е толкова мрачно. Да разведрим деня
Изображение
Лек ден и хубава нова седмица :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 23, 2015 8:20 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Успешна нова седмица и прекрасен ден ви пожелавам с чаша :coffee: ! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон фев 23, 2015 3:56 pm

Привет!
Чак сега се спираме,Зари не заспа на обяд и до мен гледа детско.Измихме всички конструктори и пластмасови играчки.Втори път го включвам в това.Вече заедно ,,шетаме,, .Отделно изпрахме и пухкавите,от вчера нещо чистя здраво....
И утре ще остане в къщи ..
чао до после,че взе и той да пише с мен...

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон фев 23, 2015 4:05 pm

Понеделник е усещане за нещо ново , нова седмица ,нов късмет и ..... всеки понеделник да започваме с нагласата , че ще имате възможност да сторите добро, че ще стоплите нечия душа и ще дарите някого с радост... и не чакайте отплата,.. защото най-голямата отплата е да познаеш щастието в нечии очи. Това е смисълът на всеки ден - простичък, но толкова красив... :love: Имайте един вълнуващ, вдъхновен и от добро ден и една още по-вълнуваща и успешна нова седмица! :) :) :) Изображение Както вчера споменах при нас е официално неработен ден ,трябвше да върляме и хвърчила на днешния ден ,но от снощи вали непрекъснато ,много и силен дъжд .... така ,че много от плановете се развалиха за днес ,но затова пък от сутринта съм в кухнята и се боря със скариди ,мекотели и меся ли меся .... снощи точих кори за баница ,а днес така наречената лагана ,вид хляб ,който се яде само на днешния ден плосък ,продългват с дупли и много сусам ,също приготвих и госпожа Саракости (на която краката са седем и символизират всяка изминала седница на великия пост .)Всяка седмица чупим по един крак и виждаме колко остават до Великден ..... приготвих и дмашна грис-халва .Тая година съм по-скромна ,защото мъжа ми работи ,Стелиос не близва дори ,за сметка на това аз ,Виви и свекър ми си хапнахме доста стабилно ....Да сме живи и здрави и догодина ,децата запомнят всичко и всяка година се интересуват и коментират ,разбира се в часовете по вероучение и свободна подготовка учителите се стараят всичко ,което е свързано срелигията да се запази ,да се уважава и да се предава от поколение на поколение . Ето и част от моята трапеза Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Желая красив след обяд на всички ,накрая мисля да почерпя и по едно кафе ,и парче от един скромен ,но вкусен десерт ,грис-халвата !!!! Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 23, 2015 5:30 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дианка,приказна трапеза си наредила,браво момиче! :clap: :clap: :clap: При нас превалява,но не е студено.Прекрасна вечер пожелавам на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон фев 23, 2015 7:43 pm

:night: СПОКОЙНА ВЕЧЕР И ЛЕКА НОЩ! :night:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон фев 23, 2015 9:07 pm

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт фев 24, 2015 7:12 am

Добро утро, приятелки!
Всички сте били ангажирани с празника, така бяхме и ние, посрещахме гости, ходихме на гости накрая се присъединих към болните (пипнах или ме пипна вирус) и сега ще пазя дивана няколко дни. Дианка, трапезата ти е страхотна, без мекотелите всичко друго си го представям много добре,това за огньовете го бях забравила, наистина всяка махала си правеше и ги прескачахме дори, когато бяха поизгоряли, не мога да си представя сега моите деца да вършат такива щуротии, какви опасни неща сме правили, Господ ни е опазил.
Ееей сега няколко дни ще живея с онези спомени.
Йоанка, аз те щадя да не ти досаждам, но ще звънкам по-често без да се притеснявам. И при нас е все още много студено но колкото и да се дърпа времето Март чука на вратата. Изпратихме и този хубав празник, сега да подготвим мартеничките иииииии 8-ми Март разбира се. Майка ми ми каза, че щъркела вече е дошъл на село, винаги в края на Февруари пристига.
Момичета, няма да ви изброявам но на всички пожелавам лека, спорна и успешна седмица.


Заключена