Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет дек 25, 2014 7:31 pm

:giflo1: :giflo1: :gift: :giflo1: :giflo1: ТАНИЧКА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТВОЯ СИН,НЕКА Е ЖИВ И ЗДРАВ,ЖИВОТЪТ МУ ДА Е ПРИДРУЖЕН ОТ МНОГО РАДОСТ,ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И УСПЕХИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :wine: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 25, 2014 7:36 pm

:baloons: :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: :baloons: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА АНИ! МОИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ КЪМ ТЕБ СА,БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА, ИЗПИТАЙ МНОГО РАДОСТ В ЖИВОТА СИ,НЕКА ЩАСТИЕТО,КЪСМЕТА И УСПЕХИТЕ БЪДАТ ТВОИ ПОСТОЯНИ СПЪТНИЦИ! :celebrate: :baloons: :happybd: :celebrate: :baloons: :gift: :cake: :gift: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :wine:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 25, 2014 7:46 pm

:zwyncheta: :eleni: :elha: :eleni: :zwyncheta: Привет,мили момичета! Надявам се,че празнувате и настроението е на високо ниво,весела вечер от мен. При нас от снощи Тони е с много висока температура,повръщане,от три дни е на антибиотик,но явно не му помага,днес го водиха на Спешна помощ,беше с 40гр.,аз се изплаших да не направи гърч от тая висока температура,дадоха им свещички,сиропче против повръщане и капки,живна малко,той не боледува често,това е най - сериозното разболяване,ще се оправи моето момче,той е силен мъж. :thumup: Мили момичета,пожелавам ви приятна и незабравима празнична вечер! :zwyncheta: :eleni: :emotshejna: :eleni: :zwyncheta:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет дек 25, 2014 8:43 pm

ПРИЯТЕЛКИ, ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ. МНОГО БЪРЗАМ, ЩЕ ВИ ЧЕТА ПО-КЪСНО.


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет дек 25, 2014 9:51 pm

:night: СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет дек 25, 2014 9:58 pm

Спокойна нощ,мили момичета!

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » чет дек 25, 2014 10:44 pm

Добър вечер мили момичета! Надявам се , че празничната вечер е прекрасна.
Кате, много съжалявам за Тони. Миличкият, точно на празника :cry:
И моята дъщеря има някакъв проблем със стомаха. Щом започне да яде и започват болки.Преди малко повърна насила и стомахът се успокои. Не знам какво да я правя. Мисля си да и направя няколко разтоварващи дни преди следващата серия от празници. Съжалявам че в празничната вечер ви занимавам с болежки. :(
Желая на всички прекрасна вечер!

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет дек 26, 2014 6:49 am

Добро утро!
Кате,ако си спомняш едно от боледуването на Зари,при които около 5 дни се ,,въртя,, над 39 градуса ,несваляеми,се оказа вирусна двустранна,безсимптомна!!!!!!!! :thinking: пневмония ,минахме тогава пак рентген :( .Не казвам,че Тони е болен от същото,но.....тормоза за децата от няколко тежки дни....много му съчувствам.... :(
Иле,оздравявайте бързо!Не се притеснявай,че споделяш такива неща....Такъв е живота!Аз кашлям здраво,Зарко кашля :eeek: :eeek: :eeek: Ще си стискаме всички взаимно палци :wink: по-бързо да оздравеем!
Вчера след обяд заведох Зарко при сестра ми ,да се види с братовчедите си,с баба си...на връщане с такси-шофьора му подари коледна книжка/а той обожава книги!!!/ , :roll: :D :wink: ,много внимание и подаръци получиха децата,сигурна съм,че ще им останат прекрасни спомени от Коледата!Искам да предам на малкия ,,коледния дух,, ,но за цял живот,не само в детска възраст.
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА!
Мъничко ми е криво,че останахме без баница с късмети/за първи път в живота ми няма нищо печено,нито тиква,нито баклава,нито баница/ на Бъдни вечер и Коледа..,сестра ми не обича да прави такива,нито майка ми.. и така...здраве да е...
Приятен ден милички!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет дек 26, 2014 6:55 am

АНИ ЗА ТЕБ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет дек 26, 2014 6:56 am

ТАНЧЕ,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СИНА ТИ!


Заключена