Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пон дек 22, 2014 8:54 am

Добро утро :)
Кафето ми е готово и идвам
Изображение
Дидка, стискам палци за добри новини :thumup:
Йоанка, много си търпелива, дано за Коледа всичко влезе в ред :)
Хубав ден и хубави емоции да имате
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон дек 22, 2014 8:59 am

Добро утро и от мен!
Да започнем новият ден и седмица с усмивка и добро настроение!
Навън е слънчево и обещава един прекрасен понеделник!
Нека е светло в душите ни!Топло в сърцата ни!
С какво друго,ако не с ароматно кафе да поставим старта на свежото утро :coffee:
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 22, 2014 9:07 am

:zwyncheta: :eleni: :emotshejna: :eleni: :zwyncheta: Добро утро,прекрасни дами! Ето ни в най -празничната седмица,заредете се с много настроение,обич и доброта! Дидка, горе главата - на Коледа стават чудеса! Сега ви поднасям :coffee: и ви пожелавам страхотен ден! :emotshapka: :zwyncheta: :eleni: :elha: :eleni: :zwyncheta: :emotshapka:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон дек 22, 2014 9:34 am

Браво момичета!Много сте се постарали и със сладкишите и с коледната украса :candle: :zwyncheta: :candle:
Прекрасно е!
Дианка,много са сладки дечицата!Особено Виви... :thumbsup:...
Йоанка,имай повече търпение с мъжете.Хубавите неща стават бавно,а понякога много :snail: За тях е по-важно да си подредят техните "играчки",а след това всичко останало...Ако не всички,то повечето са така...
Дидка,днес дано има хубави новини,но каквото и да ти кажат,не се отчайвай.Хубавото при теб,предстои...
Влади,много добра идея за печена тиква.Ще се пробва...
Изображение
Аз,вече съм готова с подаръците.Остана ми само да ги опаковам :gift: :gift: :gift:
А сега отивам да ухажвам печката и пералнята... :cook:

На всички,пожелавам усмихнат ден и спорна нова седмица!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон дек 22, 2014 9:36 am

Добро утро момичета
Починах си добре Днес пак ще почвам
Кейти страхотни сладки
Забраниха ми да правя сладкиши Всички сме напълнели страхотно
Ще правя пита и разбира се фунийки Как не им омръзнаха
Казах им да разнообразим с нещо друго ,все пак е коледа ,но не
Дидка дано имаш добри новини
Йоанка пожелавам ти тази година да завършиш ремонтите и да посрещните нова година с подредена къща
Сега ще хода в майка да пошетам
Желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон дек 22, 2014 12:34 pm

Нинка виждам те,здравей!
Не мога да се сдържа ,пред празници като пред празници :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :eleni: :eleni:
ХУБАВ ДЕН!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пон дек 22, 2014 2:53 pm

Дидка,аз също като теб,се наслаждавам на главните герои,които ни пренасят в света на приказките,особено около такива светли празници...
Изображение
Ние се стягаме за щурм в големите магазини,а на вас,оставам ароматно кафенце,с дъх на Коледа.....и ЛЮБОВ!
Изображение

Хубав следобяд!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 22, 2014 7:40 pm

:zwyncheta: :snejenchovek: :elha: :snejenchovek: :zwyncheta: Привет,мили момичета! Днес го ударихме със Стаси на пазаруване,след дълго обикаляне се прибрахме уморени,но доволни от покупките. :clap: Пожелавам на всички весела и приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон дек 22, 2014 11:42 pm

В началото на най-светлата и вълшебна седмица ви пожелавам безброй красиви усмивки и очаквани радости! :) Изображение:) Вълшебството на коледните дни променя всичко наоколо... дори и нас самите... Нека бъдем по-добри, отзивчиви, да отворим сърцата си, да обичаме повече, да бъдем щедри, да даряваме любов... да бъдем Хора! :love: Пожелавам ви прекрасна празнична седмица, обичайте се и бъдете щастливи... и не забравяйте Коледа.... означава У ДОМА, а домът е там, където е сърцето! :love: :love: :love: Идва Коледа. Бъдната вечер е на прага. Най-светлият празник!
Най-специалното време в годината, когато всички ние искаме да сме любимите си хора, когато вярваме, че вълшебствата се случват и когато разбираме, че всъщност не се нуждаем от много, а от онези "малките нещица", които ни правят най-щастливи! :love: Искам Коледа да е светла, топла и благодатна за всички мои приятели. Къщите и душите ни да са пълни с добро. Децата ни да са щастливи и да имат път, родителите ни да са спокойни и радостни. Целите ни да са високи и светли! :love:
Искам да Ви БЛАГОДАРЯ, приятели за обичта, доверието и подкрепата, които ежедневно получавам от Вас и да ви пожелая да бъдете здрави, добри, много щастливи и да имате вяра и надежда в бъдещето,... защото най-доброто предстои!
Обичайте и бъдете обичани! Нека Бог бъде щедър и е винаги с нас !!! :love: Изображение Чудесни сте всички ...... ИВЕ ,уютно ,празнично и красиво е у вас ,КАТЕ ,чудесни сладки ,Браво на всичките момичета ..... от най-голямата до най-малката , ДИДКА , дано всичко се нареди и ти се усмихне и на теб късмета ,мило момиче !!! ЙОАНКА ,колко ли празнично ще е у вас ,че и в ИЛИТО ,отвсякъде ще слушате музика .... може да майсторят мъжете ,но после ще е красиво ..... но нали са деца ,оставете ги да се забавляват ,пък вие си намерете нещо приятно да вършите ,както сте и направили ,за да не ги забелязвате ,МАМИ ,сторила си чудесно ,аз още не съм пазарувала подаръци ,но нямам и идея все още .... успокоявам се ,че до Нова година има време .....НИНКА ,щурмувайте ..... това ще остане .... БЛАГОДАРЯ Ви за милите думи за Виви ...... Боже аз все си мисля ,че е малка ..... а тя половин госпожица е ..... знам ли ,защото е и добро дете и не ни създава проблеми ,все ми се вижда малка ...... та тя и майка ми същото казва за мен ..... оня ден и припомних възрастта ми , учуди се толкова много как съм могла да порасна толкова много ,тя милата си е останала на възрастта ,когато дойдох тук ..... шегата настрана оттогава минаха почти 20 години ..... :yee: Ето отново идва Коледа ,после Нова година ..... времето лети ..... и ние все си мислим ,че имаме много време ,а истината е съвсем друга ...... Днес от сутрината отворих отново сладкарския цех и си казах ,че е последно за тая година ...... точно един работен ден ..... Линцерови сладки и меломакарона ,това бе за днес ,един поднос отива веднага за един старчески дом ,утре ще сурвакат класа на Виви ,а Стелиош ще са на църква ....... пречистване и т.н Това засега от мен ,като не ви видя един ден ,пиша двойно ....... :eek: Изображение Изображение Изображение Топла и спокойна нощ !!!!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт дек 23, 2014 5:28 am

10426296_831898700182150_5876988851702507844_n.jpg


Заключена