Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт дек 16, 2014 7:16 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: НИНКА, ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС,МНОГО МИ ЛИПСВАШ,ПИШИ ПО - ЧЕСТО! :clap: :clap: :clap: Нинка мила,не се притеснявай за тая раздяла между вас,както ти е писала Миленка - свиква се,а и така ще осмислите много неща. :thumbsup: НАТАЛИ,БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЧЕРПКАТА,ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,ДА СИ ПОЛЗВАТЕ КЪЩИЧКАТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВНУЧЕТА ДА ГЛЕДАТЕ В НЕЯ! :clap: :clap: :clap: йоанка,дано бързо се оправиш,че наближават празници,топи си краката с морска сол,прави инхалации,каквото ти дойде на ум,само да се оправиш,успех мила! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви чудесна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт дек 16, 2014 7:35 pm

Здравейте момичета!
Нинка, добре дошла отново при нас! Много се радвам, че се завърна! Идвай често при нас и ще се чувстваш по-добре!
Наталка, честита къщичка на село! Да сте живи и здрави, да се радвате на живота и да си отгледате внученца там - няма нищо по-хубаво от селската идилия. Там животът е по-спокоен, продуктите са по-чисти, на чист въздух сред природата!
Йоанка, желая ти по-бързо оздравяване!
На всички момичета желая приятна и спокойна вечер!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт дек 16, 2014 7:45 pm

Здравейте, дружки веселушки :)
Благодаря ви, от години ми е тази мечта. Днес съм много щастлива :)
Нинка, добре дошла отново. По някога ни тежи от собствените ни решения, но щом обстоятелствата го налагат няма избор. Само да сте живи и здрави ще преодолеете трудностите, идващи с раздялата.
Дидка, дано си по-добре.
Тези от вас, които като мен пазят принудително легло и стая бързо оздравяване :)
Спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/BgR04ax5J8E[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт дек 16, 2014 10:26 pm

Добър вечер прекрасни момичета!
Наталка, явно си била много послушна през годината и навреме си пратила писмото до дядо Коледа, щом е сбъднал мечтата ти. Сигирна съм, че ще превърнете къщата в топъл и уютен дом. Желая ви да имате много щастливи дни и години в нея.
Йоанче, лекувай се и се щади. Работа из къщата винаги ще има.
Дидка, как сте със Зари? :hug: :hug:
Влади, правилно си запомнила, вчера Ели предаде дипломната работа, защитата ще е февруари месец.
Миленче, колко хубаво, че сте в пълен състав.
Момичета всички сте в мислите ми.
Желая ви, спокойна и изпълнена с нежност вечер!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт дек 16, 2014 10:37 pm

[attachment=0]IMG_20141211_142943.jpg[/attachment
Ето я и нашата елха

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт дек 16, 2014 11:30 pm

Здравейте, прекрасни момичета!

Продължавам да пазя леглото, въпреки, че ми писна, но като се замисля кога скоро ще ми се отдаде тази възможност :) . Днес съм много по-добре. Явно вчера е бил пиковия момент. Още в събота се разкихах и започнаха да ме обливат ту горещи, ту хладни вълни, но то като правя нещо и не мога да усетя от какво е. А и както бях загряла от качването по стълбата (работих по курнизите) и така и се разхождах и навън. Ту се събличах по къс ръкав, ту се обличах и в неделя вечерта ме повали. Легнах си с лека температура и се събудих с такава и доста се чудех дали да отида на работа, но отидох - дано не съм заразила детенцето. През деня вече започнаха да ме побиват студени тръбки, въпреки, че стоях със якето и да ме болят кокалите. Вечерта събрах малко сили да наготвя, ударих някакъв сироп за облекчаване на симптомите със съдържание на алкохол и се мушнах в лего и спах почти непробудно до сутринта. Сега ме мъчи кашлица, но дано и тя отмине по-бързо. Благодаря ви за пожеланията! Дано не се разболяваме повече.
Работата ще почака, няма смисъл да се напъвам. Иначе в неделя поукрасихме елхата, но не напълно. Трябва връх да купя. Важно е, че има лампички да блещукат :) .
Кейти, прекрасна е елхата ви! И аз такава златна си представях нашата, ама тази годиа ще е шарена.
Бъдете здрави и имайте една тиха и спокойна нощ!
Изображение
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср дек 17, 2014 8:00 am

Добро утро, приятелки!
Йоанка, бързо възстаовяване, така си помислих, като не писа 2-3 дни, че твоето отсъствие не е случайно но не исках да го изричам на глас па дано се размине, но не те е разминало. Наталка, честита придобивка, със здраве да отмаряте в нея, много купони с приятели и дай Боже внуци и правнуци да огласят двора и. Кейти, красива елха сте спретнали. Нинка, добре дошла, засичах те на няколко пъти но за мен си напълно непозната, тук ще имаме тази възможност да се опознаем. На всички пожелавам по много хубави неща да се случат днес.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср дек 17, 2014 8:40 am

Добро утро!
Безкрайно се изнервих тази сутрин,едно че не мога да вляза ,,тук,, ,после и Зари реши ,че не иска на градина :eeek: ,ляга по земята полуоблечен,дядо му чака долу,ще заключат градината,сега стискам палци дали са влезли/до 10тина минути ако не го върне значи е ок работата/.Той още кашля ама нали има тържество днес с артисти ,костюми и танци,не е заразен...затова ми се иска да присъства...Още съм под пара :D :D :D :eeek: :eeek: :eeek: :eeek: ...
Натали,честита къщичка!Ползвайте си я със здраве,в разбирателство,с много приятели,с внуци някой ден,че и правнуци!
Йоанка,оздравявай бързо,аз също си помислих,че си болна.
Нинка,виждах те понякога да ни четеш,знам,че не можеш да ни забравиш.Не се притеснявай миличка,когато имаш време пиши,ние сме тук :giflo1: И моето мнение е като на Миленка,че е хубаво да има малко раздели :D :wink: ,дори според мен е и здравословно :wink: :D .
Кате,елхата ви е прекрасна!Когато имаме в къщи две елхи/имам такава мисъл в главата :roll: /едната ще е подобна на вашата,а другата пъстра и ,,клекнала,, от играчки!
Много съм изнервена,какво пак ме подлудява :thinking: :) ,не е подходящо за празници това мое настроение.....Днес искам да купя подарък за децата на кръстниците и какъв да е,общ ли ,или по отделно :thinking: Имате ли идеи?Момиченцето е на 3 и половина, а момченцето на 7.Искам да ги зарадвам,не просто да пратя нещо си...Мислех си нещо коледно за дома или :thinking: Моля идеи :nono: :thinking1:
КЪМ АДМИНИСТРАТОРИТЕ!!!!!!!МОЛЯ ВИЖТЕ КАКВО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ИЗЛИЗА ЗА ЗЛОНАМЕРЕН САЙТ КОГАТО РЕШИМ ДА ПИШЕМ ТУК.ТУКО ЩО МИ ЗВЪННА ЕДНО ОТ МОМИЧЕТАТА,ЧЕ И ПРИ НЕЯ ИЗЛИЗА СЪЩОТО.ТОВА ПРИТЕСНИ И МЕН СУТРИНТА,ВЪПРЕКИ ,ЧЕ РЕШИХ ДА РИСКУВАМ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!В МОМЕНТА И ДРУГ ПОТРЕБИТЕЛ МИ ПИШЕ ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМ ДА ВЛЕЗЕ ДОРИ....
Натали,Миленка ви поздравява за новата придобивка!Със здраве да я ползвате!
Дано денят ни е хубав!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср дек 17, 2014 8:46 am

Грабнали го от вратата,че е бяло зайче,другите деца вече били с костюмите :D :roll: ...

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср дек 17, 2014 8:48 am

Добро утро :)
Момичета, отново много ви блогодаря :heart: :heart: :heart:
Дидка, нормално е да си изнервена, удари една спирачка, макар и за ден.
Йоанка, дано скоро се оправиш, и теб не те свърта на едно място :)
Сега и по кафе, че времето върви
Изображение
Хубав ден, няма нужда да казвам, че ще наминавам :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена