Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » съб ное 29, 2014 8:11 am

Добро утро и от мен!
Честит празник на всички които отново пропуснах! :cry:
Не ми остава време през седмицата. Иска ми се вечер да ви прочета, но все не успявам. Докато наготвя, сложа масата, раздигна и .... всичките вечерни занимания и станало време за сън. От 15 декември съм в отпуск, така че обещавам да съм редовна.
Сега сипвам кафето с пожелание за прекрасен и успешен уикенд!

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб ное 29, 2014 11:37 am

Привет, веселушки :)
Тези дни съм пропуснала доста събития :)
Верче, честита и щастлива да е рожденичката :)
Дидка, дано новата позиция ти е по сърце и с удоволствие да си вършиш работата.
Йоанка, отново вкусна красота, но друго не съм и очаквала.
Ани, браво за ентусиазма ти, не се съмнявам, че ще успееш.
Момичета, мислех си, че ще ми се размине едно влизане в болница, но се оказа че в понеделник влизам заради една гадна киста, надявам се бързо да ме оправят и най-късно в четвъртък да съм пак на линия :) Сега съм се впрегнала в домакинстване, снимах и спалнята, снимките са във ФБ.
Хубав и щастлив ден, пак ще наминавам :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб ное 29, 2014 12:16 pm

Здравейте момичета!
Владка, Танче, Дидка, Дианка, Натали, благодаря ви за пожеланията за рождения ден на Анелия! :hug:
Натали, много неприятно! Дано се оправиш бързо с тази киста - бързо възстановяване! Ще чакаме да пишеш :thumup:
ХУБАВИ ПОЧИВНИ ДНИ МОМИЧЕТА И НЕ СЕ ПРЕУМОРЯВАЙТЕ!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
sumer
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 103
Регистриран на: съб юли 12, 2008 1:26 am

Мнение от sumer » съб ное 29, 2014 5:56 pm

Здравейте и от мен!
Както някой по напред беше казал този Black Friday ми се отрази не само на бюджета а и на малкото ми свободно време :confused:
Вчера сутрин преди работа минах през близкия магазин за ел.техника,ноооо нямаше шанс да се включа :thinking: около час преди отварянето имаше около 500 човека да чакат....но както са казали старите хора-глупаво но упорито :D след работа минах пак,и вече не трябваше да чакам за да вляза,вярно нямаше чак толкова много неща,но все пак успях да си взема микровълнова фурна,след това в друг магазин пък за таблет(подарък от половинката,той така обича аз да си купя подаръка,а той да ми даде парите :roll: мъжка му работа),иии хайде в трети пък за парочистачка....и с целия трафик в който седях с часове-струва ми се,успях да се прибера късно вечерта,нямах време дори да сготвя да не говорим за коледната украса,но другия уикенд вече съм си обещала да я направя.Сега ще се заема да сготвя и подреда че къщата е нагоре с краката.
Спокоен уикенд на почиващите а на тези които работят нека да е спорна и лека. :thumbsup:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб ное 29, 2014 6:40 pm

Добър вечер ..... украсихме елхата и сме празнично настроени ...... Изображение нищо ,че е рано .... Утре татко ни има рожден ден и всяка година го украсяваме ден преди ,за да подготвим атмосферата ...... гърците много не празнуват рожденните дни ,но нашия леко го побългарих и тайничко очаква торта и изненади от всички .... :celebrate: :beer: :happybd: :celebrate: Сега трябва да се запътя към кухнята и да започне смяната ..... На всички вас ,весели и жизнерадостни момичета желая весела и красива ,съботна вечер ,споделена с любимите хора ...... [youtube]http://youtu.be/dyx3-CI0DtA[/youtube]

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб ное 29, 2014 6:43 pm

Здравейте, момичета!
Натали, стискам ти палци да се оправиш бързо от кистата.
Изображение
Влади и sumer, честити покупки, със здраве и радост да ги ползвате!
Дианче К. честит рожден ден на татко ти, с пожелания за дълъг живот и здраве! :)

Аз се чувствам отвратително, оказа се че съм развила ангина - гърлото ми е на буци, не мога да дишам като съм легнала, камо ли да ям. Натърках си гърлото със сода, днес ще карам на гаргари и сокове, и ако не се оправя до понеделник ще се опитам да отида на лекар. Само че напоследък от военната база /където се водим с Гари на лекар/ като се обадя за час ми дават един за след 2 седмици, или ме пращат на спешна клиника, където обаче трябва да плащам допълнително. Откакто Обама въведе програмата за осигуровките здравната помощ за ветерани и семействата им се съсипа - хем плащаме осигуровки, хем като ми трябва час не мога да си направя. :cry: Ако имате идеи за домашни лекове за ангина/гнойна ангина, казвайте! :thinking:

Пожелавам прекрасно предпразнично настроение на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб ное 29, 2014 7:05 pm

Пиша отново ,защото имам проблем и много трудно изпращам .... след три опита нищо не стана и запазих черновата и така изпратих последния си пост ,но и вчера така бе и не зная причината ???!!! И не ми харесва ,че много отблизо съм сложила сниманата елха и реших да се поправя ..... АНИ ,като пиша татко ни ... имах впредвид моя съпруг ..... миличкия ,толкова години и татко ,и батко и .... всичко е за мен ..... и най-важното е ,че е много послушен за разлика от Стелиос .... :yee: Докато се опитвам да изпратя са писали и ВЛАДИ , i Summer ..... Честито да ползвате със здрвае всички покупки ...... умирам от кеф ,гледайки този шопинг ,който става в тоя ден ... веднъж две девойки за една ,булчинска рокля остави ,че се посбиха ,че скъсаха от дърпане роклята .... Дано успеете в тия дни на възможностти да се сдобиете с каквото ви е нужно на разумни цени !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumup: :thumbsup: Ето и по-нормалната снимка ..... оная замина и ..... не мога да я върна .....Изображение АНИ ,бързо оздравяване !!!! :love:
Последна промяна от dianakatou на съб ное 29, 2014 7:08 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб ное 29, 2014 7:07 pm

МАМИ,Приятна вечер !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 29, 2014 7:15 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Натали,стискам палци всичко да е наред,успех миличка! Ани, като знам по себе си,че без антибиотици ангина не лекувам,съзнавам колко ти е трудно в момента,дано бързо се оправиш,това е болезнено и неприятно заболяване. Дианка, много красива елха,браво мила,нека ви носи радост и щастие! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Днес ходих със Стаси по магазини,заредих си пресни плодове и зеленчуци,беше ми много хубаво,обичам да пазарувам.Момичета, прекрасна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug Дианка и аз те обичам, мило момиче!! :hug: :hug: :hug: :

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 29, 2014 8:56 pm

Привет :)

Почти нямам време, но не мога да не гушна Наталка :hug: :hug: :hug: и Ани :hug: :hug: :hug:

Наталка, дано да попаднеш на добри лекари и всичко да мине бързо и безболезнено :thumup: Желая ти бързо възстановяване - с теб съм мило момиче и ще те подкрепям духом :love:

Ани, много съжалявам за неприятностите около здравето ти :hug: Прочети в тази тема http://www.receptite.com/forum/viewtopi ... 2&start=40 - има доста интересни съвети. Момичетата, които са изпробвали компреса с извара при ангина казват, че резултата е много добър - опитай и ти :thumup:

Честити нови придобивки на пазарувалите в петък - да си ги ползвате със здраве и удоволствие :thumup:

Йоанка, чудесни торти си спретнала - както винаги си перфектна :love: Радвам се, че си успяла да доставиш удоволствие на детето за училищния празник и да се почувстваш горда майка :love: Така е - децата ни доставят толкова много радост :love:

Дианка, чудесна елха си украсила :elha: Приятни приготовления за утрешния празник - момчето ти заслужава изненадите :love:

На всички вас желая една спокойна, топла и споделена нощ :night: :night: :night: :heart: :heart: :heart: :wine:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена