Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » нед ное 16, 2014 1:42 pm

Здравейте момичета
Днес за пръв път почивам от две седмици и аз съм се втурнала да оправям къщата
Сега отивам да правя същото и в майка ми
прозорци няма да мия -ще изтънеят
А сега лек и ползотворен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 16, 2014 5:33 pm

Днес възстановихме загубените мои снимки от бебешкия период на Зарко.Много от тях бях забравила...Около 3000 снимки/правилно изписвам,със Зарко,наши общи,какви чувства и спомени ме връхлетяха........Затова не е каприз или лигавщина да снимаш,един ден ще им се радваш отново и ще си спомняш хубавите времена....Гледайки ги днес се върнах ,,в онази любов,, оттогава......Снимайте важните моменти в живота си!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 16, 2014 7:38 pm

СПОКОЙНА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 16, 2014 7:38 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер, мили момичета! Днес не съм влизала тук,докараха ми Тони и до сега бяхме с него,сега сядам да ви видя! Дидка,браво на теб,снимките са нещо много важно за Зари,като порастне ще има представа как е изглеждал в малка възраст! :clap: :clap: :clap: Таничка,намирай време за почивка. :thumbsup: Бони, Натали добре сте си починали днес! :thumup: Катенце,рано ще ти цъфнат лалетата,при много ниски температури ги покривай с найлон за да ги запазиш.Как сте мили момичета зад океана - Йоанка, Влади, Ани, всичко добро ви пожелавам?! :thumbsup: Момичета,хубава и уютна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед ное 16, 2014 10:14 pm

Здравейте, момичета!
Диди, аз съм също дете на разжедени родители, и имах много тежко и несигурно детство, имах много проблеми с майка ми, дори избягах от къщи на 18 години зашото тя се отнася много лошо с мен, понеже и напомнят за баща ми. Но сега ми се ще да забравя всичко лошо, зашото не искам да страдам повече. Майка ми винаги се гледала да интересите на брат ми, от втория и брак, но той почина миналата година, и майка ми основи детето му, племеницата ми, която е много сладко дете. Аз на майка ми съм и казала - ако иска да я гледам един ден, да доиде тук, аз при нея няма да ида, тук в моята къща на моите правила...които са - тук никои не прави скандали. Иначе при нея не смея да отида, за даже като идвам за по 1-2 месеца България поне половината време стоя при приятелки, защото не мога да и понасям скандалите и натякванията. Както казваш, всеки си знае какво му е.
Ти създаваш много здрави отношения с детето си, /това между другото е типично за родители които са имали трудно детство/ което е много хубаво. Много си права, самочувствие се създава от най-ранна възраст, и от позицията на едно дете в семейството му зависи до много голяма степен цялото му бъдеще. Обичаните деца имат самочувствие, пренебрегваните нямят, дори когато пораснат независимо какво са постигнали по-късно в живота си.

Аз имам 6 на втория изпит по историа, остават ми 3 седмици, 2 теста и един изпит и свършвам и този предмет. Тази седмица имам 2 теста, стискаите ми палци.
Тук сви един студ, гаража замръзна и ми замръзна празът :cry: ....и мъжът и сега слага разни изолации. Днес ще ходим на един симфоничен концерт, в моя университет...тази седмица сме по малко културни мероприятия, в петък също бяхме на концерт....реших да обърна внимание на себе си, както ме посъветвахте :)

Кате, как е Митака?
Хубава седмица на всички, и много късмет!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед ное 16, 2014 10:54 pm

:night: :night: :night: МОМИЧЕТА,СПОКОЙНА НОЩ И ЛЕКА НОВА СЕДМИЦА! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед ное 16, 2014 11:38 pm

Здравейте, момичета!

Днес стягах багаж и понеже този ден го чаках с нетърпение напирах, за да не вземе да изпусне полета :ooppss: . Когато родих Даниел той пак пътуваше и брат му уж го закара на летището и дойде да ни вземе от родилното (трябваше да останем още един ден, но той бързаше да ни прибере) и като се прибрахме не стига, че беше пълен хаос (а бях оправила всичко преди да отида в родилното), ами на всичкото отгоре си забравил паспорта и билета и съжалих, че не си останахме в болницата - там поне някой се грижеше за нас :) . Днес пак закъсняха с цял час, точно един час си прави цигари, първото нещо, защото то сякаш е най-важното и пак в последния момент си търси документи и отново нерви и напрежение. Сега стоя и се моля да се качи на самолета. Отивам да разтребвам стаята, че е нещо страшно. Решила съм всичко в кашони и на тавана, а като се върне ще го мисля къде да го настаним. Ще оставя леглото за всеки случай, че знам ли дали пак не е забравил нещо и след малко да се върнат. На всичкото отгоре и негов приятел нощуваше няколко нощи и в трапезарията има и матраци. Не ме интересува, разчиствам всичко излишно и искам нормална къща. Джон ме бъзика, че искам да съм щастлива за един час. Ами да, дори и успея да въдворя ред само за час пак ще е напредък.
Такива неща. Тези дни ни предстои голямо разместване. Но не мога повече да търпя. Ще си търся щастието дори и да е краткотрайно. Вчера цял ден обикалях из магазините и купих малко дрехи за майка. Обзе ме коледното настроение и си купих и първата декорация.
Поздрави на всички вас!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон ное 17, 2014 6:03 am

Добро утро в понеделник !
Нова седмица - нов късмет !
Нека бъде успешна и ползотворна, носеща ни радост и много усмивки !
10173653_606715572787895_8100521851586545874_n.jpg

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон ное 17, 2014 7:05 am

Добро утро!
Ани,много съжалявам за всичко,което преживяват децата без родители или разведени такива...Знаеш ли/според мен/ако изхвърлиш огорчението си към нея ,ще се почувстваш прекрасно.Моите родители без да искат МИ ДАДОХА УРОК-ДА НЕ СЪМ АЗ такъв родител!И сега се старая да не допускам подобни грешки/с изключение ,че напуснах баща му/...Майка прави опити да ни помага ,и е помагала,има промяна в нея,простила съм..Другото което е,че не съм се чувствала нещастна в детството си-дядо ми беше прекрасен човек :love: :love: .Нищо чудно,че още си поплаквам за него.Много играех,в двора беше пълно с деца от квартала,много кучета и котки ми вземаха в къщи да имам другар,много обичах книжки да чета,на много пикници в гората сме ходили,да берем кокичета и минзухари пак там,играли сме навън в най-големите преспи :roll: ,събота и неделя бяхме на вилата...да играя,и там деца с родителите си...Не съм била нещастна,нещастна са били родителите ми,че не са били с нас!!!!!!!!!!!
ХУБАВ ДЕН,УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!КЪСМЕТ,ЩАСТИЕ,УСПЕХ,УСМИВКИ НЕКА ИМА ПО МНОГО!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон ное 17, 2014 7:07 am

ЙОанка :hug: :hug: :hug: ето ти едно малко щастие да си сред нас!!


Заключена