Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » пет окт 31, 2014 12:29 pm

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 31, 2014 1:16 pm

:baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ПРЕКРАСНА ВЛАДИ!! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ ВСИЧКО ПО МНОГО - ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,РАДОСТ,КЪСМЕТ И УСПЕХИ! БЪДИ ЩАСТЛИВА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :baloons: :happybd: :baloons: :gift: :cake: :gift: :celebrate: :happybd: :celebrate:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 31, 2014 1:24 pm

:celebrate: :happybd: :celebrate: ЦВЕТЯ ЗА КРАСИВОТО МОМИЧЕ ВЛАДИ! ДАНО В ЖИВОТА ВСИЧКО ТИ Е ЦВЕТНО И УСМИВКАТА ДА НЕ СЛИЗА ОТ ЛИЦЕТО ТИ НИКОГА! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :baloons: :celebrate: :flow2: :happybd: :flow2: :celebrate: :baloons:

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пет окт 31, 2014 1:29 pm

Влади, честит рожден ден! Бъди здрава, усмихната, успешна и много обичана!
Не мога да почерпя, защото пиша от таблета, но днес и моят съпруг е рожденик! Да ми е здрав и да знае, че той наистина е другата ми половина, моето второ крило, без което не бих могла да летя!
Отивам да си гримирам вампирката за празника и да поработя.
Спокоен следобед и уютна вечер от мен!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 31, 2014 1:36 pm

:giflo2: :heart: :giflo2: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ХЕЛОИН! НЯМА ЗНАЧЕНИЕ,ЧЕ НЕ Е НАШ ПРАЗНИКА,ВАЖНОТО Е ДА НИ Е ВЕСЕЛО И ЗАБАВНО! :giflo1: :heart: :giflo1: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 31, 2014 1:45 pm

:baloons: :happybd: :baloons: МИЛА ИВЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯ СЪПРУГ! ПОЖЕЛАВАМ МУ ЗДРАВЕ,МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ,БЕЗКРАЙНО МНОГО УСПЕХИ И КЪСМЕТ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :baloons: :baloons: :celebrate: :happybd: :celebrate: :baloons: :baloons: :wine: :wine: :wine:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 31, 2014 1:48 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЦВЕТЯ ЗА ТЕБ,МИЛА ИВЕ! БЪДЕТЕ ВИНАГИ ЗАЕДНО,БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ,ОБИЧАЙТЕ СЕ! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет окт 31, 2014 2:31 pm

Добър ден !!! ИзображениеХелоуин винаги се чества на 31 октомври и е сред най-древните празници в света, отбелязван и преди 2000 г.от келтите населявали земите на Великобритания. На тази дата те празнували своята Нова година (Сауин) и вярвали, че тогава сред живите бродели духове и призраци. За да ги прогонят, носели страшни маски, които им осигурявали защита от страшните привидения, които търсели гостоприемник, в когото да се вселят. За да ги омилостивят им оставяли храна и с този жест се надявали да прогонят нечистите сили от дома си.Един от характерните символи на празника е т.нар. Jack O’ Lantern или казано на български тиквения фенер. Според древна ирландска легенда Джак бил мързелив, но хитър ирландски фермер, който успял да надхитри дявола. След смъртта си обаче той дълго се скитал между рая, където не можел да влезе, заради грешния си живот, а ада, където също не можел да влезе, заради сделка сключена с дявола. Но от него получил въглен от Ада, който бил поставен в издълбана ряпа, и с него Джак кръстосвал света на длъж и на шир, в очакване на Страшния Съд. Когато обичаят бил пренесен в Америка от европейски имигранти, ряпата била заменена от тиква, а Хелоуин бързо станал втория най-масово почитан празник след Коледата, вкарващ годишно в хазната на САЩ около 2 млрд. долара.
Сред характерните за празника цветова са оранжевото, символизиращо есента и черното, свързано с тъмнината и смъртта. И не забравяйте, че ако искате в нощта на Вси Светии да срещнете истинска вещица, нужно е само да облечете дрехите си наопаки и в самата нощ също да вървите наопаки... :D :D :D .. та така това е за инфото , Честит празник на задокеанските приятелки и ...... както МАМИ казва ,независимо ,че не е наш празник важото да ни е весело и забавно ..... на мен символиката и целия празник ми харесва ,така или иначе и аз живея в чужда държава и празнувам доста чужди празници ... така е тук има една гръцка поговорка ,която гласи " Където сме и ... там е Родина " ..... моята разбира се е България и само това ,което чувствам е ,че ми липсва ..... ЙОАНКА ,дано да дойде татко ти и да се нарадвате ..... Честито и за покупките ,здрави да сте и никога да не ви липсва нищо !!! :thumbsup: Днес ви пожелавам да се радвате на всичко, което чуете, докоснете, мислите, вкусите.. да бъдете с тези, които ви карат да се усмихвате,... да правите, това, което ви прави най-щастливи, да изпратите Октомври с усмивка, със спокойствие и вяра в сърцето.. и с мисълта, че най-доброто винаги предстои.. :) :) :) Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пет окт 31, 2014 2:43 pm

Здравейте приятели!
Отдавна не съм се вясвала , за което моля да ми простите !
Нов комп, забравена парола ....но това са само оправдания ....ще гледам да наваксам.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И КЪСМЕТА ДА НЕ ГИ НАПУСКА ! :celebrate: :happybd:
Чета - среща ! Ще направя всичко възможно да дойда да се видим.
9.11. от 11.00 на Албата , до ресторант Мусала.
Радвам се, че всичко тук е спокойно и като преди. Поздравявам всички Ви :giflo1: :giflo2:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет окт 31, 2014 2:50 pm

Мила ВЛАДИ , Честит Рожден Ден!!!Бъди жива и здрава и все така добра !!! Изображение Бъди усмихната ,обичана и щастлива жена !!! :love:


Заключена