Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » ср окт 22, 2014 6:12 am

Здравейте, момичета!
Милке, пожелавам ти да се оправиш бързо, от каквото и да си се разболяла.
Изображение
Диди К., късмет с делото, дано отлагането да е във ваша полза.
Влади, да ти се появи бързо багажа и без проблеми.
Късмет на всички във всичко!
Изображение
Между другото, имам три шестици от миналата седмица, много хубаво стискате палци! :) Благодаря!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср окт 22, 2014 7:45 am

Добро утро :)
Дидка, всичко ще се нареди :thumup:
Дианка, Ани, когато се наложи пак ще стискаме палци :)
Иве, Миле, скорошно оздравяване, не се давайте на болежките :)
Танче, как мина вчера, май си разказвала случки на колежките, като те знам как си приказлива работата е била на заден план :) :wink:
Аз поспирам на кафе
Изображение
Хубав ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср окт 22, 2014 7:56 am

Добро утро!
Каня ви на кафе :)

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср окт 22, 2014 10:32 am

Здравейте!
10403673_710027585741298_1399564394531780359_n.jpg
Сядам за късно кафе. Тази сутрин много ми с спеше. Като заведох детето на училище, се прибрах и директно се наместих обратно в леглото, завих се на топличко и си изкарах още един сън. Ако не беше звъннал телефонът, още щях да спя, но и така е добре.
Иле, Миле, бързо оздравяване ви пожелавам и на двете! Много са неприятни тези вируси, лошото е, че вече върлуват почти целогодишно.
Дидка, хубаво си го решила с ученето, човек трябва да използва всяка възможност. Много си права, че нуждите на детето растат, а с тях и средствата се увеличават. Да сте живи и здрави и ти, и татко му, сигурна съм, че ще дадете всичко от себе си, за да бъде щастливо и весело дете, колкото и каквото да ви струва това на вас, Нали живеем за децата си и за техните усмивки?!
Дианка, радвам се, че приемаш така спокойно развитието на делото. Явно и при вас съдебната система е "бърза" като тук, но яма значение, важното е да минава времето и неприятностите да остават все по-далеч от вас.
Ана, поздравления за шестиците! Като се наложи пак ще стискаме палци :) .
Наталка, виждам, че намираш време за нас, благодаря ти! Дано проверката ви да върви леко и в петък да изпратите комисията по живо, по здраво, че и ти да се поуспокоиш.
Танче, как мина първият работен ден? Сигурно колежките много са ти се зарадвали.
Бони, знам, че ни четеш, но покрай дядото времето ти отлита. Не мисли, че сме те забравили. Липсваш ни твоят позитивизъм и хубавите думи, с които започвахме деня си.
Времето ми за кафе изтече, печката ме зове. Пожелава ви топъл и слънчев есенен ден, да му се насладим, че от утре ни плашат с арктически студове.
10259859_657903070994182_4145421031479849721_n.jpg


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср окт 22, 2014 1:51 pm

Привет веселушки! Благодаря за топлото посрещане на родна земя! Багажа дойде снощи, пак навреме, оправих и се успокоих. Ани, поздравления за шестиците! Иле, Миле бързо оздравяване. Ивка, как е твоето натъртване? Наталка, успех и на теб, от толкова комисии не ти остана време за едни прозорци :D (шегувам се, не се обиждай). Боооони, липсваш. Кате, Кейти и вие. Дидка, успех това, което си замислила е добре. Дианка, дано е за добро отлагането на делото, пожелавам възмездие, имайте търпение, миличка. Последен топъл ден, насладете му се, това смятам да направя и аз. :heart: :heart: цветя за всички вас :giflo2: :giflo1:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср окт 22, 2014 4:54 pm

Здравейте ,приятели !!! Каня ви на следобедно кафе .... не успях да се включа в сутрешното ,но сега го поднасям щедро и от сърце !!! :love: Изображение ДИДКА ,всичко ,което можеш да направиш са теб и за детето си е добре дошло .... смело напред и чакам с нетърпение новини !!! Дано да си с късмет ,миличка!!! Колкото до нас ..... и съдебната система .... малко преди да се гледа нашето дело ни прдложиха сума ..... няколко хиляди евро .... съпруг ми бе категоричен и чрез адвоката ни ,отказахме .ние имаме доверие н съдебнта система и днес сигурно щеше да има резултат .... но имаме друго дело със застрахователната компания и в наш интерес е да мине имнно първо то .... та затова и обвинената "се разболя " докато чакаме ред и всичко се разви по тоя начин ..... комбини и игри големи ..... аз искам най-доброто за детето ми и ше го търся докрай ...радвам се ,че е здрав ,че върви и макар и с трудности се опитва да е онова весело и безгрижно момче ,което бе преди злополуката ...надявам се ,че всички сте съгласни с мен .... колкото до госпожата ..... нека спи спкойно и ако и остане време се сеща какво причини на едно дете ....АНИ ,браво за шестиците и още много шестици !!! :thumbsup От днес позахладня при нас 19-20 гр. е ... есента навлиза с пълна сила .... и тайничко започвам да си мисля за зимата ,уюта и всичко красиво и повдигащо настроението около тоя сезон !!! :love: :love: Но май е раничко ?! :D НАТАЛИ ,успех и на теб ,дано всичко мине при проверката като по вода !!!Спалнята докъде стигна ?! :thinkin :wink: На всички веселушки красив и романтичен остатък от деня !!! Преди няколко дни имах повод да почерпя ..... тия торти са за мое здраве ,почерпете се виртуално и вие Изображение Изображение Последната е по рецепта на ЙОАНКА ,за което и благодаря от сърце ..... чудесна ! Правила съм я и друг път по рецепти на американки тук ,но тая е значително по-добра !!! Благодаря !!! :) :) :) :) На болничките бързо възстановяване ,търпение на БОНИ :love: ,на всички ,които не споменавам ,но ви мисля да сте здрави и да прекарвате добре ,където ви обичат и където се чувствате в свои води !!! Приятна вечер !!! :) :) :)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср окт 22, 2014 4:58 pm

Привет!

Изображение
Ех, това важи и за мен :). Нали в сряда съм от 12 часа на работа, успявам сутрин да не ставам толкова рано като другите дни, в които съм от 6:30. Все пак ставам да изпратя детето на училище. Днес е дъждовно, но се очертава циганско лято след това.
Пожелавам на болничките да оздравяват бързо!
Изображение
Влади, радвам се, че си получи багажа навреме и непокътнат! Наслади се на краткото време, през което ще си в България.
Трябва да направим разместването до края на тази седмица, но изобщо не ми се захваща. Но няма как.
Отивам да подквася мляко, да пооправя малко, че времето си тече.
Хубава вечер на вас!
Изображение
Последна промяна от sladki64e на ср окт 22, 2014 5:21 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср окт 22, 2014 5:19 pm

Дианка, радвам се, че си се доверила на рецептата и ти е харесала. За тортата с моркови става въпрос, нали? Даниел само такава торта признава и това ме радва, защото до сега винаги си избира здравословна храна. Сладкиши и бонбони не предпочита. Аз и промених крeма и вместо масло, използвам бита сметана, така става по-лек и "въздушен". А тази леопардовата торта как я направи - предполагам, че шарките са бонбони (от тези с фъстъчено масло)?
Взели сте правилното решение. Застрахователите винаги така правят - преди делото предлагат някаква сума. При нас преди делото обикновено има опит за споразумение. Те отказаха първоначално, та дори отричаха, че са ни блъснали. Дни преди делото, сами предложиха споразумение .(страхуват се от дела, когато те са в нарушение, защото сумите тогава са доста по-високи). Доверихме се на адвоката и всичко мина без допълнителни процедури. Аз исках единствено да нямам задължения към болниците и никога повече да не ни се случвва подобно нещо.
Вие преминахте през много изпитания. Пожелавам ви благоприятен изход от всичко това!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 22, 2014 8:12 pm

Здравейте момичета
Дано болните са оздравели вече
Дидка ,не можах да разбера за резултата или бързам,а допълнителната работа никога не е излишна,стига да не се натоварваш много
Дианка ,дано всичко накрая да е добре за вас и да си заслужава чакането ,а тортите са чудесни
Миленка ,добре че можеш да спиш когато си поискаш Аз отворя ли очи -край
Вчера ми беше първия работен ден , между другото и се подстригах и имаше ох -ах разказване на едната смяна на другата ,но за кратко
Като ви казах директора сменен ,а началник цеха -съкратен
Стегната дисциплина и доста работа
А нали месец и половина съм лежала вчера доста се уморих а и днес,понеже вчера бях втора а днес първа и трябваше бързо да спа
Но ще вляза в релси няма как
Лека вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср окт 22, 2014 9:32 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР!
БЛАГОДАРЯ ВИ,МОМИЧЕТА,ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!
По–добре съм.Остра вирусна инфекция ме „пораздруса“.Боли ме още главата,но и това ще мине!
ДИДЕ,утре сигурно ще ни пишеш :hug: .
АНИ, :clap: за шестиците!
ДИАНКА,тортите са :thumbsup: :bliz: .

:night: МОМИЧЕТА,СПОКОЙНА НОЩ! :night:


Заключена