Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » съб окт 18, 2014 3:57 am

Привет, момичета мили!

Бони, :hug: Благодаря ти за вниманието, което отделяш на всички нас поотделно. :hug: .
Днешния ден завърши добре - мога вече с огромна въздишка на облекчение да кажа, че нещата около префинансирането на къщата ни завършиха добре. Подписахме документите на сделката. Със заема, който ни отпуснаха ще можем да върнем заетата от брат ми сума и ще мога да си отдъхна и отпусна от напрежението, което ме измъчваше последните почти 6 години. Пак няма да ни е лесно. Но само се моля да сме живи и здрави!
Хубави почивни дни! А на всички, които са на работа - да е лека!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб окт 18, 2014 6:29 am

Добро утро!
Йоанка,и аз имам малко заеми да връщам и ,които искам да ,,изчистя,,.Но ето сега като съм почнала работа лека-полека ще се справя.
Да,Бони,благодаря ти,наистина малко е трудно,не трябва да се подлагам на стрес,обаче в тези времена ..Отделно проблемите не са на нервна почва,а по операцията-вътрешни.Истината е че често имам болки,имам бодежи,понякога и сърцебиене...А няма начин да намаля темпото..Зарко понякога и той проявява един :thinking: характер-много се сърди,един тон ми държи ,/естествено аз пак го обичам,такъв какъвто е :love: /много се катери ще падне ..Мисля днес да изкарам и най -зимното вече и да прибера някои други.
После и туршията заплануваната...Още не знам кога ще дойде моята приятелка на гости,ама ще дойде/тази,която се премести :wink: /
Чакам ви на кафе :love: ,тук съм....Свикнала съм с вас и ако ден пропусна да пиша ми липсвате....

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб окт 18, 2014 7:09 am

Здравейте, момичета! :)
Иве, за натъртено помага печен лук - аз слагам цяла глава директно на котлона и го пека, след това ги слагам в бинт и налагам за цяла нощ. Дано се оправиш бързо!
Изображение
Илианче, благодаря за поканата, непременно ще се видим. :yee:
Йоанке, напълно те разбирам, и ние изплащахме това място 10 години, едва миналата година изплатихме заема. Сега мъжа ми сам строи, за да не вземаме повече заеми, защото той е на пенсия, а на мен работата ми не е постоянна. Много е трудно тук и със заеми, и с жилища, но здраве да е. Късмет и на теб, и на Дианка!
Изображение
Аз нещо не мога да се оправя, 8ми ден на антибиотик, а бухам и гурдите ме стягат, не мога да дишам свободно. Имам контролен преглед чак на 6 ноември...ако не се оправя до седмица обаче май пак ще ходя на спешен лекар. А утре трябва да ходя на погребение, на дъщерята на един колега на мъжа ми, почина от пак на 38 години, много тъжно, мир на праха й. Такива неща стават...за това човек трябва да се радва на малките неща :D .
Пожелавам разкошен и успешен ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб окт 18, 2014 9:41 am

10703894_620176858093648_8506733795744220785_n.png
Здравейте момичета :)
вчера бях по лекари оказа се по- добрият вариянт само натъртено,
но кракът ми е много зачервен и ще изчакат до понеделник да видят дали е от ожулването или някакво възпаление,
Ани, благодаря за съвета ще пробвам това с лука.
Днес ще имам гости нали е панаир,че като на панаир,
така,че кухнята ме зове ще правя шкембе чорба ,ще пълня заек и още куп глезотийки ,
но аз си пия кафето с вас и не бързам :eeek:
Дианка, как мина делото.
Дидка,ще правиш зимнина не се преуморявай :)
Бони ,днес дано имаш по- вечко свободно време :)
На всички вас момичета пожелавам един разкошен ден!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб окт 18, 2014 3:34 pm

Олеееееееееее то няма никой :thinking: :wink: :)
Аз съм упорита и ще ,,черпя,, с чай кафе,нещо за фон,поддържам ,,огъня,, и настроението тук :)
Поошетах малко,малко релакс/тайна как :roll: :tongue: :wink: / и сега отново се заемам с къщата,но бавно и колкото мога.
Дано си прекарвате чудесно ,където и да сте!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб окт 18, 2014 8:32 pm

Добър вечер момичета!
Май днес всички се радваме на хубавото време и почивката :)
Да завършим добре вечерта,каня ви на чаша вино :)
Много топлина и хубаво настроение !

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб окт 18, 2014 9:29 pm

:giflo1: :night: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Поразредих присъствието си тук,държа да ви обесня - след като се върна Стаси сутрин не мога да ползвам моя лаптоп,спи до по - късно и се старая да й пазя тишина,нейният лаптоп е в кухнята,но клавиатурата няма кирилица,а толкова се измъчвам от това,свикнала съм,като стана да ви пиша,но това не е от значение,вие винаги сте със мен,често говоря за вас с мои приятелки, моето семейство ви познава поименно,за всяка имат мнение,това е огромна радост за мен,чувствам ви много близки!!! :clap: Момичета,не мислете за заемите,молете се да сте здрави,това е най - важното,всичко минава и заминава,само здравето има значение,като си здрав,всичко ще се подреди! :thumbsup: Ивче,погрижи се за тия охлузвания и натъртени места,дано бързо отзвучи всичко,успех миличка! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Миленче,как сте вие,как е милото момиченце Веси,изпитва ли неудобства,пожелавам й всичко да приключи добре! :thumbsup: :thumup: :thumbsup: Таничка,ти добре ли си,настъпиха ли подобрения при теб в здравословен аспект??? Прекрасни мои момичета,пожелавам ви прекрасна вечер и ви пожелавам всичко добро! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб окт 18, 2014 10:19 pm

Добър вечер!
Кате,има и такива моменти,когато искаш,но по някакви причини не можеш да пишеш.Важното да сме живи и здрави,и близките ни!На мен специално ми е приятно,че си ме споменала на приятелките си :ooppss: :roll: .
Спокойна нощ на всички!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » нед окт 19, 2014 12:24 am

Привет, приятелки! Дидка, чудесно стихотворение. Кате, Благодаря, че си запознала семейството си с мен☺️Поздрави на всички у дома, иначе не се притеснявай, сега е момента да се порадваш на дъщеря си. Ивка, как върви празника на града? Порадвайте се на хубавото време, надявам се да продължи поне до средата на ноември. Спокойна вечер на всички и сладки сънища.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед окт 19, 2014 4:41 am

Добро утро момичета :)
Зная,че луд умора няма,е аз съм такава, днес отивам на работа ще помагам с каквото и колкото мога,
всичко е заради колежките неделята е тежък работен ден :wink:
Чувствам се по добре :)
Влади,празник като празник много интересна програма са организирали общината,
нашият град го водят като града на тиквата има много конкурси игри на тази тема ,а вчера е бил изложен и най-големият тиквеник
и раздаден на присъстващите :) снощи завърши програмата с концерт на Ивана,но такъв дъжд се изля,че незнам как са стояли хората
понеже е на открито :)
Катенце,наслаждавай се на Стаси,
ние винаги сме тук ,аз зная,че мислиш за нас,
поздрави на всички и най-вече на Митачето :hug: :winkiss:
Дидка,браво намали темпото,как е Зарко.
Миленче,Весето как е боли ли я още, големи са сладури с Рочко :)
Танче,ти май в понеделник ще започваш работа,как се чувстваш?
Дианка я няма :? ,
а сега идва кафето :)
1962586_712184332193229_4832179227312410136_n.jpg
Желая ви един прекрасен и усмихнат ден!


Заключена