Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » съб окт 11, 2014 9:49 am

Добро утро и от мен!

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб окт 11, 2014 9:53 am

Изображение

Добро утро прекрасни момичета :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Напоследък съвсем се изгубих ... Чета от време на време и се опитвам да съм в час, но ... пропуснах толкова много празници :roll: Нека са ви живи и здрави децата, да ви радват и успяват в живота - Глорка, Явор, Алекс и дано не пропускам някой :love: :heart: :heart: :heart: :gift: :gift: :gift:
Ани, нека и твоята майчица е жива и здрава и макар и далече, да ти вдъхва сили и те дарява с обич :heart:

Ивелинка /gigi2000/, радвам се че се появи - мисля си понякога за теб особено когато минавам около Щръклево :) Така е миличка, децата порастват и отлитат, живота е пред тях и нека пътя им бъде отворен :thumup: Свикваме да посрещаме и изпращаме, да се радваме и тревожим от разстояние, да се молим всеки ден Бог да ги пази и закриля, на всичко се научаваме :love:

Таничка, радвам се че състоянието ти се подобрява :hug: Вземи си необходимата доза сън и почивка, със сигурност са ти били необходими :thumup:

Наталка, мило неуморно момиче, браво на вас - колко красиво и уютно ще ви бъде :clap:

Кейти, все се молим на децата ни да се случи най-доброто - дано и с твоите момичета да е така и да вземат най-правилните решения :thumup:

Йоанка, видях къщата ви в снимките от рожденния ден на Дани - браво на вас, чудесно се справяте - дано да сте здрави и да постигате всичко, което си пожелаете :hug:

Ани мила, пожелавам ти бързо оздравяване :hug:

Дианка, много красиви са розите, които си сътворила - със сигурност и тортата ще стане чудесна :cake: Грижи се повече за себе си миличка и нека всичките ти здравословни проблеми отшумят :hug:

Имам доста задачки за почивните дни и пак зачезвам, а на всички вас желая

Прекрасен есенен съботен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб окт 11, 2014 6:28 pm

Здравейте момичета!
Бони :hug:
Тази вечер ще имаме гости - стари семейни приятели. Всичко за трапезата е готово, напитките са студени и си чакат реда :hungry:
ЖЕЛАЯ ХУБАВА СЪБОТНА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА! :night: :night:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб окт 11, 2014 7:24 pm

:giflo2: :night: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Доста дни не съм писала - хвана ни вирусно заболяване,остра и мъчителна кашлица,хрема,отпадналост,чувствам се като пребита,Стаси също,но се налага да готвя,чистя,за магазин нямам сили,само Стаси се занимава с това,вчера Митака искаше да ни приготви палачинки,но само искаше,просто той не може да ги направи,а и ние му благодарихме и отказахме,избягваме подобни неща,така стоят нещата при нас,не се виждам с Тони за да не го заразя,вируса се вихри в града ни,болницата е пренаселена,ужас някакъв.Момичета,надявам се да сте добре! :thumbsup: Пожелавам на всички приятна и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб окт 11, 2014 7:52 pm

Привет :)
Кате, скорошно оздравяване :)
Бони, радвам се, че си добре и имаш време за нашата тумба :D
Дидка, направихте ли разходката, времето беше чудесно :)
Спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/HEka4q-LLNY[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб окт 11, 2014 9:00 pm

Кате, много неприятна ситуация - дано по-бързо оздравеете със Стаси :hug: Пазете Митака да не се разболее и той :thumup:

Днес доста поошетах из къщи и пак не ми стигна времето. Прибрах дребно накълцани чушки във фризера, готвих 3 манджи, пазарувахме и до прахосмукачката не стигнах ...

Верче, приятно посрещане на гостите - със сигурност ще си изкарате весело :love: С верни приятели винаги е хубаво :)

Наталка, хубаво ми е с вас и много ми липсва честото общуване, но ... някой ми изяжда времето ... познайте кой ...

Спокойна вечер и сладки сънища на всички :night: :night: :night: :heart: :heart: :heart: :wine:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб окт 11, 2014 9:01 pm

Привет, момичета мили!

Ани, Кате, бързо оздравяване и възстановяване!
Изображение
Дидка, и Зари бързо да се преборва с простудните заболявания, че сезонът им започва. И Даниел го болеше гърло, след това кашлица. Моля се да сме здрави, че по-важно от здравето няма!
Бони, благодаря, мила :hug: Здрави ли сме, ще се справим с всичко!
Верче, весело изкарване.
Изображение
Моя приятелка тази вечер ще дойде и ще остане няколко дни.
Днес е мрачно с превалявания и на мен ми е много мързеливо, но трябва да се разшетам.
Изображение
Поздрави на всички споменати и неспоменати приятелки! С пожелания за релаксиращи почивни дни!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб окт 11, 2014 10:16 pm

Добър вечер,веселушки !!!ИзображениеПожелания за бързо възстановяване на МАМИ И АННИ !!! Неприятно ,подтискащо и само мисълта ,че си потребен ,а нямаш сили те побърква ... около мен има доста кихащи и хремави и засега сме дотам .... дано не стане по-зле ... топло е и едновременно хладничко вечер , даващо воля за изява на вирусите .....Тортата ми е готова .... и чака да и дойде реда ... в понеделник ще бъде празнуването ,тъкмо ще си попие и ароматите ,и крема ...винаги след ден ,два ми е правило впечатление ,че тортите стават по-вкусни ,дано да съм права ... ВЕРЧЕ ,весело прекарване ,а пък БОНИ колко осезателно се усеща липсата ти ..... :love: БЛАГОДАРЯ за хубавите думи за цветята ,водени от желанието да се учим и да изпълваме със смисъл всеки свободен миг ето до къде се стига ... най-интересното мже би при мен е констатацията ,че нямам нито един резец или инструмент ,за да работя с това захарно тесто ..... Започнах покрай един рожден ден на Стелио Изображение това бе първата ... занесох я на училище и дори му счупих шапката при пренасянето ..... децата бяха толкова въодушевени ,че реших да не спирам и все се канех да поръчам помагала и ... не го правех до следващия път .... сега обаче взе да ми харесва и се замислям евентуално да поръчам всичко нужно и да го взема по на сериозно .... една обикновена торта тук е 50-60 евро 2 кг. ,а моите винаги около 3 ,5 кг са плюс всички финтифлюшки .... знам ли ,но го мисля ........ един добър надник ,като се има впредвид ,че правиш и нещо ,което ти доставя удоволствие ?! :thinking: Стига с моите ьаресвания ,че някой посред нощ ще търси сладичко .... :yee: НАТАЛИ ,мислех си за теб и се радвам винаги ,когато някой променя и прави нещо ново в дома си .... желая да спиш спокойно и уютно в новата спалня и да си намериш всичко ,което ти е по вкуса !!! Да ти е честита ,също и на ЙОАНКА завършения дом ,да сте здрави и да сте щастливи ,желая Ви го от сърце !!!! :love:ИзображениеСъбота вечер е .... нямам грижа ,нямам мисъл в момента и ми е много добре ,колко е хубаво да е спокоен човек ,децата днес бяха на едно църковно училище и се върнаха изключително очаровани ,имаме един поп ,за който може да ни завиждат много енории ..... близко до всички ... нуждаещи се ,болни ,соц. слаби ,временно затруднени ... какво да кажа храни в залата до църквата студенти ,които следват тук за морски инженери и нямат финансова възможност ..... и за разлика от много други няма и пукнат цент в портфейла си ... всичко се подарява ..... може да ви се струва ,че преувеличавам ,но си е живата истина ..... Дай Боже повече такива ЧОВЕЦИ !!!! :clap: Днес е подарил на всички деца по едно кръсче от Атонския манастир и Стелиос бе очарован ,колко трудно е и същевременно колко лесно да си близко до децата ,имам впредвид църквата,и най-важното това ,на което ги учат ..... да уважават ,да са скромни ,да са отворени към обществото и ..... никога да не губят вярата си .... Пожелавам и аз на всички спокойна и релаксираща вечер на всички ,усмихвайте се и не губете вярата си ..... доброто предстои !!!!!!!!!!! :) :) :) Изображение Лека нощ !!! :) :) :)

Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » съб окт 11, 2014 10:18 pm

Оххх ,аз какво ли да пиша в тази тема...как ли тече деня ми-шишета,памперси,падане ,ставане,приспиване и пак от начало хахха а забравих и около печката се навъртам,товарят ме и с всевъзможни допълнителни работи като прибиране на дърва,стоваряне на въглища ,ама защото им показах ,че мога всичко...взе да ми дотежава ,ама няма да се жалвам я!!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб окт 11, 2014 10:23 pm

ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night: :night: :night:


Заключена