Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » чет окт 09, 2014 11:16 pm

Добър вечер ...... малко късничко стана ,но току-що приключих с моите задължения ...... Шефката ни от Атина пристига в събота и малко имаме бягане .... навсичко отгоре има рожден ден ,тя е една от най-главните ,отговаря за много острови и всички си я обичаме много ... защото е първо страхотен човек .... до тук добре ,но малко съм попритеснена ,защото направата на тортата я възложиха на мен и искам да им оправдая доверието ,да я изненадаме и да се зарадва много . Приготвих захарен фондан и искам една нежна и семпла торта да приготвя ,ще ви пусн цветята ,за да си кажете мнението и утре започвам и печенето на блатове и т.н . :eek: :chef: :eek: ....Времето тук е по-скоро лятно ,вчера отново се къпеха доста народ ,Виви ми е леко настинала ,но се надявам да отшуми както дойде ....Иначе днес ми направиха и тоя прословут триплекс на артериите на бъбреците ... пушка двуцевка съм ,дано да остане ,че няма патологична причина ,за да вдигам кръвно ... почти съм на диета , храня се правилно ,пия вода и вървя доста ..... имам още едно изследвание и ако то е о.к ........ трябва да намеря някакво приятно занимание ,за да изразходвам всички негативни зачатки ... не се давам и това е .... та само на 2х20 съм ..... ????!!!!!! :yee: :yee: :yee: И таз добра .... тук се женят по на 80 .... а аз ще се отчайвам ,не съм ли права ?! :yee: :D :yee: Мноооооого писах отново ,на всички желая една красива и спокойна нощ ,и още по -красив и успешен ден утре ...... за работещите все пак петък е ,усмихнете се :) :) :) Изображение :) :) :)


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 10, 2014 5:26 am

Добро утро ,
сервирам кафето носталгично за отминалото лято
обичам го този сезон,направи го обожавам и мислено се пренасям тук :)
10557319_336014796565596_6304835722804045088_n.jpg
Усмихнат,слънчев и късметлийски ден!

Дианка само така,няма да се даваме :thumup:
Изчезвам нямам време :whistle:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 10, 2014 7:24 am

Добро утро!
Снощи компа оправихме,но остана проблема с кабелите към телевизора или друго не знам :thinking: Днес пак ще ги чакам за продължението :wink:
Приятен ден!
Закъснявам,днес ще имаме много работа,щях да ставам по-рано ,но не успях.
Ето го кафето с много обич за вас!!!!!!!!!!!!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет окт 10, 2014 7:36 am

Добро утро
Излюпих се право при вас
Какво ще става като почна работа Как ли ще ставам
При мен няма угодия Все се оплаквам Доскоро че не мога да спа а сега че ставам късно
Днес смятам да се занимавам с цветята ,разходка и легло
Чакам с нетърпение да почна работа
Лек и усмихнат ден на всички
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет окт 10, 2014 8:01 am

Наталка, добро утро! Лек ден и успешна ревизия ти пожелавам :coffee:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 10, 2014 8:05 am

Добро утро :)
Почнахме да се посъбираме и ухае на кафе
Изображение
Иве, и моят сезон е лятото...
Днес и моето време хвърчи...
Хубав ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 10, 2014 8:06 am

Влади :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет окт 10, 2014 8:09 am

Добро утро и на вас момичета! Дидка, благодаря ти мила, успех с техниката.
Ани, благодаря и на теб за чая, пожелавам ти да се съберете със сина ти за предстоящите празници.
Танче, поспивай си сега ти се е паднало има време ще се наработиш.
Дианка, ще чакаме снимки на тортата, а годините ти въобще не са много дано разберат защо вдигаш кръвно. На всички вас и тези, които не споменах пожелавам спокоен петъчен ден и спорна работа. :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет окт 10, 2014 9:52 am

Добро утро!
Виждам, че днес сте настроени носталгично, за това и кафето, което ще ви поднеса е с нотки от отминалото лято.
3199475.jpg
Ако знаете как ми се иска навън да не е мрачно и студено, а аз да си изпия кафето точно на този плаж с вас :love:
10646813_772671959442343_7744934235058067155_n.jpg
Но нали за това са спомените, да ни връщат към хубавите моменти и да ни карат да мечтаем отново за тях! Колко му е :wink: , ей сега ще минат три сезона и отново ще е лято :D .
Все пак трябва да се върнем и в реалността. Хубавото е, че днес е петък и краят на работата се вижда. Хайде да минава по-бързо денят и да идва времето за почивка.
images (6).jpg

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет окт 10, 2014 12:40 pm

Здравейте Момичета!
Покрай маята патиланска история не мога да вляза спокойно тук в това райско кътче.
От промените които всеки ден бълват в пенсионната система ,се подплаших и реших да не се правя повече на герой ами да се пенсионирам и да продължа да работя.
Ама то не било хич лесно.От миналия петък се боря с институции,с безхаберни служители и какво ли още не.
Уж всички документи бях подготвени да ама не.
Докато ми ги заверяваше служителката от НОИ говореше с нейна приятелка и успях да се,, запозная ,,с цялото и семейство с успехите и неволите му,а в резултат на това се налага още два пъти да ходя до там.Направила е куп грешки понеже беше разсеяна и вместо да ми де извини ме заплашва по тел.
А за некомпетентността не ми се говори.Няма да чуеш двама служители с еднакво мнение.Хубаво ,че мои приятелки са минали по този път и помагат със съвети.
Дано идващата седмица успея да ги подам,понеже съм сама,а работата се увеличи със сезонните заболявания .
Хубавата страна е ,че сме заедно с момичетата и се ,,подмладявам,,покрай тях.
Къщата е пълна, а от там и душата ми.Иска ми се да ги убедя ,че тук е мястото в което трябва да живеят,но ги усещам как с едно око гледат навън,а и момчетата им нали са в чужбина ги настройват.
Дано удържат на натиска,другия вариант не искам да го мисля.
Това е около мен,а на вън е приказна есен в момента.Сутринта имаше мъгла,но сега е слънчево и топличко,а и е петък.
Стана време за обяд.
Да е приятен на всички ви и бързо доработване на работещите

десерта е от мен
10177936_645659975470773_7962171312083252967_n.jpg


Заключена