Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон сеп 29, 2014 7:55 am

:giflo1: :heart: :giflo1:Момичета, имайте днес усмихнат,весел и слънчев ден! :giflo2: :heart: :giflo2:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон сеп 29, 2014 8:05 am

Добро утро :)
От днес пак съм в редиците на тружениците :)
Ето го и кафето за старт
Изображение
Дидка, хубаво е, че Зарчо е самостоятелен и вече се виждат някои от неговите заложби :) А до това, че искаш да работиш самостоятелно понякога няма как да стане, нали за това е колектива, някои задачи изискват работа от повече хора. Но ще се приспособиш, ти си контактен човек :)
Времето ми хвръкна, хубав ден :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон сеп 29, 2014 8:14 am

Здравейте, момичета!

Кате, тук съм, мила. Току-що се спрях - цял ден помагам на всички, а на мен - никой. Ще поспя малко и ще стана към 6, за да мога да си довърша моите неща.
Дано всичко мине добре с инспекцията. И добре, че беше тя, за да стигнем до тук. Ако така бяхме работни всеки ден отдавна да сме приключили.
Веднъж толкова бях разочарована от бездействие, че започнах да се моля да мине някой инспектор и да ги засили. И така и стана. На другия ден дойде инспектор :eek: .
Ох, стига съм ви занимавала в тези неща.
Дианка, много се радвам, че отново си сред нас. А децата са така, и ние имахме такъв момент, когато беше невъзможно да говоря с когото и да било :) .
А за тортите, рдвам се, че съм я уцелила. Ако имам възможност с удоволствие бих направила на всяка от вас :)
Прекрасен ден и успешна нова седмица ви пожелавам. А аз ще лягам, че след малко ще тряба да ставам.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон сеп 29, 2014 10:17 am

Добро утро и първата ми мисъл е към ТАНЧЕТО с пожелания за бързо възстановяване и отлични резултати !!! :) Липсвам от компанията ви доста време ,но .... понякога е така .... 2-3 дни бях в Атина ,поне свърших работата си ,но със здравето не можем да се разберем ???!!! Отново проблеми с кръвното ,причина патологична няма ,бях напълно спокойна ..... остана ми един триплекс на артериите на бъбреците ,ако е и той наред .....незная какво трябва да правя оттук нататък .... колкото до холестерола ,правих преди три години строга диета ,смъкнах 13 кг. ,но холестирола си бе холестерол .... оттогава съм с лекарства всеки ден ,явно е органично ..... 3 номера надолу бях с дрехите ,но проблема си остана .... Няма да коментирам поименно ,но виждам ,че при вас както винаги е весело и забавно . Пожелавам на всички спорна и успешна седмица ,да сте здрави и да се усмихвате ,независимо от предизвикателствата на живота !!! Добре дошла и на АnnaJames и сърдечни пожелания и от мен да се чувства комфортно и приятно във веселата компания ..... най-сетне се появи и една шуменка ,и тя като мен далеч от Шумен ,но сигурно като мен едно кътче в себе си ще го пази завинаги !!! :love: :love: :love: Анна,привет !!! :) :) :)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 29, 2014 7:17 pm

:giflo1: :night: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дидка,моля те,забрави това понятие „вълк единак„,отвори сърцето и душата си към позитивни хора,не се дистанцирай от хората,според това мислени би трябвало да живеем далеч едни от други,например в горите и пещерите,не можеш да избягаш от колеги и обществото,важното е да откриеш точните хора около себе си,всичко това предаваш,макар и не целенасочено към детенцето си,нима искаш такъв капсулиран син,при теб нещата се коренят в детсвото ти,но сега си майка и трябва да насочиш Зари към комуникативност, да бъде контактен с децата и възрастните,повярвай ми мила,много добре съм те опознала,не ми харесва това,че не допускаш някой да ти помогне в труден момент,моят съвет е - избери си положителен човек на който имаш доверие,разкажи болката си,излей,изхвърли ненужното,което те натоварва и прави силно резервирана - не е задължително да ме чуеш,аз съм такава,като на длан,каквото ми е на сърцето,това ми е на устата,моля,прости ми ако съм те обидила по някакъв начин,но ме боли за теб,млада си,красиво момиче си,прекрасен човек и приятел си.Обичам те,Дидка! :heart: Момичета,пожелавам ви приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон сеп 29, 2014 7:30 pm

Благодаря,Кате!Много съм общителна,не желая да коментирам с колеги семейните и личните си проблеми ,защото опита така ми говори.Също и преди няколко дни като ме осведомиха за недобре свършена работа/така са посочили моите колеги/ нямаше как да не кажа ,ами не съм аз.Точно нея седмица бях в болнични.Втори път ми ,,прехвърлят,, грешки,разбира се извинявайки ме,че съм нова.Така че аз ще обработвам данни или архиви на моя отговорност,не на обща!Или няма да го правя-просто е.И в момента ,да не дърпам дявола за опашката ,нямам особени душевни терзания.Благодаря на Бога за всичко!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон сеп 29, 2014 8:19 pm

Ето ме пак тук.........оф.........ама че ден,много изморително,почти нищо планирано не свърших,но ...като се върна.
Желая ви приятна вечер!
Дано поспя по пътя.
Ще пиша по -късно пак.Не са ми заредени телефоните,нито стегнат багажа,ноктите си щях да правя,а съм изморена...

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон сеп 29, 2014 8:58 pm

Привет :)
Дидка, лошо е, но се случва грешки да се извиняват с нов колега. С мен са го правили, но аз не съм, разбирам те. Но в интерес на работата, на заплатата и сигурността, която тя дава се налага да се стискат зъби, на никого не му е лесно. Хубаво ще е ако си си извоювала някои позиции, ако доверието в теб е "бетон", тогава може да имаш притенции за работата, за хората с които я вършиш, инак всичко отива по дяволите и гърмиш с халостни патрони. И аз като Катето искам да се извиня за назидателния си тон, но знаеш каква ми е работата, нима мислиш, че ежедневно не ми се налага дежурна и любезна усмивка и да съм винаги на разположение на всички. Мисля, че това е професионализъм и до някъде съм го достигнала, но не мисли че спирам да работя върху себе си, знам че има още какво да се желае, а навъртях вече 23 години стаж на едно място, а до пустата пенсия има още бая време :)
Доста се разговорих, но Дидка е виновна. Ще я глобя с нова среща за есента :) :wink:
Лека и спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/UPASEFkXyyg[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон сеп 29, 2014 9:57 pm

Вълшебна вечер Изображение
топлинка от не-казани думички,
превърнали се в обич и усмивка
нежност, усетена в прегръдка..
домашен уют, чаша вино...
аромат на споделеност...
и една думичка
Любов.
БлагоДарна съм и завършвам деня с добри чувства,.. с обич, с усмивка,.. в хармония и мир... и с мисълта, че животът е прекрасен...

Наздраве за тихите моменти "заедно"... и не забравяйте, че Ви ОБИЧАМ! :love: :love: :love: ДИДКА ,лек път и очаквам всичко да е о.к !!! НАТАЛКА ,колко си земна и истинска ...... :love: :love: :love: Красива и споделена вечер ,приятели !!! :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 29, 2014 10:27 pm

:giflo1: :heart: :giflo1: Мила Дидка, прочетох какво си написала,не си ме разбрала правилно,аз не те тласкам към колегите ти за да споделяш личният си живот,насочих те към близка, приятелка,изобщо човек на когото имаш доверие,малко е трудно в днешни дни,но все пак има стойностни хора.Подозирам,че си се обидила,не го прави мила,всичко това го правя защото много държа на теб и не искам да се чувстваш зле,не ме щади,пиши ми,че ти е гадно от всичко написано от мен,моля те,приеми ме такава,каквато съм, пак ще ти кажа - много те уважавам и ценя! :hug: :hug: :hug:


Заключена