Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт авг 19, 2014 8:06 am

Добро утро :)
И аз в редичката
Изображение
Дидка, хубаво е, че по-често ще си с нас, ама как бърза свикнахме с техниката а :)
Хубав ден, момичета, ще нападам работата :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 19, 2014 8:10 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро! Момичета,сядам на :coffee: да ви видя и после да се прехвърля в кухнята. Таничка,не пречи да увеличиш количеството на джинджифила,стига да не ти люти много,няма вреда,има само полза.Момичета,при нас е доста хладничко тая сутрин,но по - късно ще се постоплим,ще започнем да изпитваме носталгия по отминаващото лято,но такъв е живота - неспирен кръговрат! Пожелавам на всички вас прекрасен и успешен ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт авг 19, 2014 4:16 pm

Здравейте!
Няколко дни не съм влизала тук, но се разболях и нямам сили да чета, мъчи ме адско главоболие и кашлица. Много е лошо посред лято да си с хрема и температура.
Хубав следобед!
10599378_343133379172967_3497988963021855508_n.jpg

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » вт авг 19, 2014 6:17 pm

Добър вечер веселушки!
Спокойна и отморяваща вечер ви желая!

Меленка,лекувай се,че както казваш е много неприятно боледуването по това време на годината.
Бързо оздравяване ти желая!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт авг 19, 2014 7:19 pm

Здравейте .веселушки !!! Току-що влязох да видя как я карате и какви я вършите .днес сме у дома,че подухва и не е подходящо за плаж .Добре ,че се разхлади малко ,че просто не се дишаше ....но днес си бе отново топличко с топъл вятър .....е ,още малко и после с носталгия ще си спомняме за топлото лято и ще таим красиви спомени ..... двата ни компютъра и на нас са на ремонт ...... не знаем какво ще се установи и дали въобще си струва да се ремонтират ...... ДИДКА ,напълно те разбирам ..... доброто при теб е ,че само ти влизаш .....а у нас опашка .... :eeek: Благодаря и аз за споделената рецепта за чая .Тук го събират по планински места и го пият много гърците ,познат под наименованието "Планински чай " ,профилактично против онкологични заболявания и за тонус . Имам в шкафа и не съм го ползвала и сега ,прочитайки всичко установявам ,че е грях ..... имам и джинджифил в хладилника ....и се чудя защо не го приготвя ?! ....БОНИ и МАМИ ,много се радвам ,че имате резултати !!! :thumbsup: МИЛЕНКА ,бързовъзстановяване !!! :) КАТЕ ,успех на новата работа на ЕЛИ ,някак ми е убягнало ....нека е здрава и доволна ,и все така късметлийка !!! ЙОАНКА ,Честит Рожден Ден на съпруга ти !!! ИзображениеЗдраве ,любов и послушно момче !!! Бъдете щастливи !!! :) :) :) Независимо ,че е вторник от мен пожелания за спорна и спокойна седмица ,приятна вечер на всички !!! :) :) :) Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт авг 19, 2014 7:50 pm

Привет, веселушки. Облачно и задушно е при нас. Забелязвам, че когато е ветровито листата на дърветата шумолят по друг начин, есента наближава. Миленка, наистина е неприятно да си с хрема в тези горещини, бързо оздравяване.Ще взема и аз да си приготвям чая с джинджифила пък може и да сваля някой друг килограм, определено имам нужда. Лека вечер на вас момичета, мен работа ме очаква :giflo1: :giflo1: :giflo1:.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 19, 2014 8:24 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Миленче,много жалко,че чувстваш това неразположение,дано всичко отзвучи бързо мила! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Дианка и Влади,успех със сокчето! :thumbsup: :clap: :thumup: Прекрасна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт авг 19, 2014 8:25 pm

:flow1: ДОБЪР ВЕЧЕР! :flow1:
ВЛАДИ,приятен следобед :giflo1: !
МИЛЕНКА,да,много е неприятно!Дано утре се почувстваш по–добре!
Днес отворихме„консервната фабрика“–домати,компот от праскови :) .
ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 19, 2014 8:28 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,лека вечер милички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 19, 2014 8:31 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миленка и Веси, чудесна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug: Миленче,купи Мурсалски чай и пий с мед и лимон,ще ти мине много бързо,повярвай ми,опитай! :thumbsup:


Заключена