Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » чет авг 14, 2014 8:08 am

Добро утро, момичета
Сядам и аз с кафето
Изображение
Кате, успешно пазаруване и туряй капелата
Иве, честита годишнина, много щастие и усмивки
Йоанка, утре е Голяма Богородица, празнуват всички с име Мария и производните му. А от години е празник и на Варна и за нас е почивен ден.
Щастие и радост да ви донесе днешния ден
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет авг 14, 2014 8:35 am

Добро утро момичета!
Вчера оправихме всичко в кухнята. Цвета стана разкошен, кухнята грейна, много се зарадвах. Свършихме към 14 часа и след това отидох и си поръчах ъгъл за кухнята в цвят оранж и бордо, който ще стане след една седмица. Много съм доволна. Кате, наистина цвета стана слънчев и жизнерадостен. :clap:
Дианка, много красив остров, кристално чиста вода :thumup:
Ивка, честита годишнина, да сте живи и здрави и много щастливи :love:
Кате, страшна жега отсега, бързо пазарувай и в къщи на по-хладно :thinking:
Сервирам :coffee: и ще се любувам на кухничката ми
Изображение
ХУБАВ СЛЪНЧЕВ И ПРЕКРАСЕН ДЕН!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет авг 14, 2014 10:05 am

Добро утро!
10616062_343459695807002_2842858839919254309_n.jpg
Днес имам да свърша някоя и друга задачка и след това пак ще отидем с Весито на плаж, много хубаво си почивам там. Само дето компания си нямаме и сме само двете, редуваме се да влизаме във водата, че има много крадлив народ. Дианка, много красиви местенца има покрай вас. На мен също мечтата ми е са живея на такъв остров :love: .
Иве, честита ви годишнина, обичайте се и се радвайте един на друг!
Дидка, Наталка, лека работа! Утре е почивен ден, ще разпускате :clap: !
Кате, приятно пазаруване!
Хубав слънчев ден на всички!
10487292_587082254751406_8719904553732587841_n.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет авг 14, 2014 4:50 pm

Здравейте момичета,
имам малко време и бързам да надникна тук,
добре се забавлявате :thumup:
искам да ви кажа едно голямо
1938873.jpg
и за мене
1371171.jpg
а това сте вие :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Хубава вечер,аз ще изчезвам на село,
а утре пак съм първа смяна!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет авг 14, 2014 6:04 pm

Здравейтеее !!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Изображение Днес ,при такива високи температури предпочетохме сутрешния плаж ....... и да си призная хич не ми се прибираше ,но уюта на климатика си е друго по обяд .Децата са на рожден ден довечера ,аз ще отскоча да напазарувам за утре месо ,че постя вече 15 дни и то строго ....само на 6.08 . хапнах риба и това е ,но жива съм и се чувствам и много добре !!! :thumbsup: Утре ще сме всички на църква ,в Гърция е официален празник и освен Мария ,празнуват Панайота ,Панайот ,Марио ,Марианна и ....половината Гърция ,тоя ден се нарича още летен Великден !!! Да са живи и здрави всички празнуващи !!! :) :) :) БЛАГОДАРЯ ви за отзивите за острова ,ЙОАНКА ,ние също живяхме на бързи обороти много години ,но .....да си призная се уморихме и затова сме и тук ,имам късмет ,че е родното място на мъжа ми и се чувствам още по -комфортно !!! Спокойствие ,човешки отношения и ..... близост до земята и водата ..... Всички плажове тук са със син флаг на ЕС за кристални води и чисти плажове ,но още от пролетта масово граждани и цели училища се стараят да са почистени плажовете ,освен всичко друго ,което прави кметството . Има страхотна организация ,и не само за това ....също и за доброволни противопожарни групи ,изцяло с тяхни средства ,и самосъзнание най-вече .....острова е първата спирка на всички политически и икобомически емигранти ,всеки ден морската полиция залавя изключително много емигранти ,стараят се хората да им осигурят нормално пребиваване до екстрадирането ,и пак на помощ обикновените граждани .....не мога да опиша как се отзовават да помагат .....от памперси и вод до каквото можете да си представите ...... веднъж ходих и аз да занеса каквото имам ...... сигурно така няма или поне ще се намали процента на страдащи хора ,преди няколко дни един морски полицай скочил във водата да спаси едно 4 годишно дете ......по новините говори и сподели ,че не желае да се чувства герой ,а човек .....всеки на мое място би сторил същото ......турците се наемат да ги прекарат отсреща и като видят опсност и полиция ги хвърлят ,където им попадне ,за да си спасят кожата ...... Изображение :) :) :)
Вярвам, че мечтите се сбъдват, а единственото нещо, от което всеки има нужда е да повярва в тях и да бъде безкрайно щастлив! "Хората цяла седмица чакат да стане петък, цяла година да стане лято и цял живот да са щастливи..." Умберто Еко
Не чакайте... бъдете ЩАСТЛИВИ!
Прекрасна вечер !!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет авг 14, 2014 7:02 pm

:flow1: ДОБЪР ВЕЧЕР! :flow1:
ВЯРЧЕ,честита ти обновена кухня! :thumup: .Да си жива и здрава и още много вкусни ястия да приготвяш! :serve:
ЙОАНКА,не се притеснявай!Всичко ще бъде направено както трябва! :thumup:
ДИАНКА,красиво е и при вас!А как се казва острова!(имам пропуск).
А аз утре съм на работа :( ,работя в друга община !Но идват събота и неделя :clap: .НА РАБОТЕЩИТЕ ЛЕКА РАБОТА,А НА ПОЧИВАЩИТЕ ПРИЯТНА ПОЧИВКА! :thumup:
:flow2: ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :flow2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 14, 2014 7:24 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дианка,така трябва да се живее,да си помагаме,да сме съпричастни към болката на другите,а не да гледаме само ние да сме добре,но тук такова съзнание няма и все по - лошо става,безраличието се шири навред,докога ли,питам се? Не мога да подмина тая уникална красота,която си ни предоставила,прекрасен остров е Хиос,както и всички останали и аз много бих искала да живея на такова място,спокойно и с човешки отношения.Момичета,пихме кафе със снаха ми,напазарувахме и в 10 вече се бях прибрала,чудесна работа свърших! Верче,радвам се,че ти е допаднал цвета,на мен лично ми е любим :clap: :clap: :clap: Момичета,пожелавам ви прекрасна предпразнична вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 14, 2014 7:25 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 14, 2014 7:27 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Миленка и Веси, весела и щастлива вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет авг 15, 2014 5:33 am

Добро утро момичета :)
Честит празник!
На 15 август се посреща Голяма Богородица или Успение Богородично с което православната църква отбелязва смъртта на Божията Майка.Честит Имен Ден на Мария, Мариана, Мариела, Мариета, Марио, Марияна, Преслава
10469227_684323231648041_8320166627497943484_n.jpg
Ако,не бъркам днес Варна има празник,
честит да ви е Варненски момичета :)
Прекрасен ден !


Заключена