Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » пет юли 25, 2014 5:33 pm

Здравейте, момичета. На Рилския манастир е много хубаво, радвам се за Весито, пожелавам на всички да имат възможността да отидат да го видят. Ивка, хубаво местенце си избрала, ще е хубаво една весела и шумна компания (нашата тук) да го посети. Йоанка, изгуби се сееееееее хайде идвай, ама май не само ти липсваш, къде сте всички останали? Аз пак се боря с тези катерици (намразих ги) нищо не помага и специален спрей пръскам и пак ми ровят из цветята, днес съм решила да им сложа капан за мишки дано се хване някоя и да се откажат от моята тераса. Момичета отивам да се трудя а на вас пожелавам лека вечер и хубав уикенд.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 25, 2014 7:26 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Миленче,прекрасен маршрут за Веси,а на Боровец е невероятно красиво,била съм няколко пъти на зимна почивка там - въздух,природа,много ще й допадне,сигурна съм! Влади,разбирам те напълно с тия беладжийки катеричките,но моля те мила,не ги наранявай,обожавам всякакви животинки - живея до гора и имаме много катерички,такава радост ми доставят,част са от ежедневието ми,понякога ги наблюдавам дълго време,толкова са сладки тия пухкавелки,преди няколко дни,наблюдавайки ги не забелязах как една лястовичка се стрелна бързо към мен и опря за миг главичката си на челото ми,разплаках се от умиление и радост,обичам животните и те са създадени за живот.Йоанка,къде си мила,беше писала,че не си добре,дано не е нещо сериозно,пиши ако можеш?! Дидка, как е Зари,закрепи ли се здравословно?? Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 25, 2014 7:28 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,лека,весела и спокойна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юли 25, 2014 9:08 pm

:night: МОМИЧЕТА,ЖЕЛАЯ ВИ СПОКОЙНА И УЮТНА ВЕЧЕР! :night:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юли 26, 2014 12:05 am

Здравейте, мили приятели!

Първо да пожелая на Дидка успех в новата работа и да премине успешно през изпитателния срок и да я назначат на постоянна длъжност!
Бях много заета тази седмица. Работих по новата кухня вечер до късно и после се чувствах много изморена и заспивах без да мога да ви се обадя. Иначе ви четях и мислено бях с вас. Снощи приключих и ходих да върна нещата, които останаха от кухнята, защото беше последния срок за промени, замени, връщания. Съвсем сама си сглобявах нещата и ми беше малко трудно, най-вече защото мъжете винаги след себе си оставят милион инструменти и ми казаха нищо да не премествам, та обстановката, в която работих ме възпрепятстваше - повече време губех в търсене на необходимите неща, прескачане на препятствия :). Аз не мога като тях да работя в толкова неорганизирана среда, а те обратно - когато всичко било разпръснато навсякъде, така по-бързо си намирали нещата. Добре, че днес бях на рaбота, за да си отпочина малко.
Такива неща при мен.
Желая ви лека нощ и приятни почивни дни!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб юли 26, 2014 4:46 am

Добро утро, веселушки. Кате, спокойно мила, няма да ги нараня въпреки че ми се иска да се махнат от моята тераса. Това тук не са типичните катерици, които познавам от БГ, тези са си направо като плъхове голи и само опашката им е малко с по-дълги косми, ровят по кошовете ... абе гадни са нищо общо с катеричка- рунтавелка от приказките. Както и да е отварят ми работа а и цветята, като ги присаждам всеки ден не се хващат. :coffee: за вас приятелки.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юли 26, 2014 4:49 am

Здрасти, Влади!
Вземи си котка, тя ще ги прогони.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юли 26, 2014 4:51 am

Вчера видях кой яде доматите - плъх. Още по-гнусно :eek:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юли 26, 2014 6:49 am

Добро утро момичета
Желая ви приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юли 26, 2014 7:08 am

Добро съботно утро!

Прекрасен ден, момичета мили!

Изображение
Изображение


Заключена