Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет юли 17, 2014 7:22 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Миленка и Веси,приятна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 17, 2014 7:57 pm

Привет :)
Кате, да е жив и здрав този лекар, дай Боже повече като него :) Бързо възстановяване на приятелката ти :)
Сега и от Дидка трябва да получим хубави новини, дано и Зарито вече е добре.
Днес ми беше натоварено и уморено, ще се прикреватя по-рано :)
Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/Z9chrkHeFEw[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет юли 17, 2014 8:38 pm

ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
КАТЕ,права си!За човечността,за отзивчивостта трябва да се пише и знае.
Така вярата в добротата не се изгубва (поне за мен е така).
Успешно възстановяване на приятелката ти! :giflo2:
:giflo1: Момичета,дано всички сте в добро здраве и само хубави неща да ви се случват! :giflo1:
:night: ПРИЯТНА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юли 18, 2014 12:32 am

Здравейте ,сладуранки !!! Чета ви ,но влизам ,когато имам възможност във форума ...децата сутрин спят до късно и не мога да вляза и да пиша ,че ще ме скастрят и ......съвсем заслужено :D :D :D после докато с изредят всички ......че и чужди деца канят .......всички се борим за един компютър в тая къща ,лаптопа има по-сериозен проблем и в момента с всички разходи около Стелиос н мога да си позволя нов ......и затова съм така ..... :( :( :( От вчера знаем и датата на делото ,26.11 .2014 ....какво съвпадение точно на именния му ден ......съдба ..... Искам да споделя ,че писах на Дидка и Зарко се оправя ,но тя милата от снощи е с температура ......Дано да се оправят и двамата по-бързо ,че лято и болести хич не се връзва .....нали и аз изживях миналото лято ....дано никога да не се връща ..... ВЛАДИ ,благодаря ти за хубавите думи ,харесва ми да готжя и въобще да приготвям за обичаните ми хора ,за приятели и .....за който се наложи вкусотии...в неделя мъжа ми е именник и отсега се чудя какво да спретна ......една шокладова торта ,едно галактобуреко , фунийките и едни интересни банички ,няма да имаме много гости предполагам ,но тук на имен ден всеки ,който ти почука на вратата е добре дошъл !!! :) :) :) Искам да пожелая на всички боледуващи бързо възстановяване , ВЛАДИ ,Честит имен ден и на теб със закъснение ,но от сърце !!! Здраве ,любов и много щастие !!! :love: :love: :love: Изображение Една дружка във ФБ не разбра явно ,че не случайно споделих тая красива гледка ,после и писах ,но явно не го видя ......ЕЕЕЕЕ, МАМИ за теб е !!! :love: :love: :love: Пишете за доктори ,и трябва да се споменава ...една птичка пролет не прави ,но знаеш ли една светлинка в тунела е ..... Аз да споделя нещо посред нощите ,че ще ви и разсмея ....в понеделник ммъжа ми разправя ,че от кабинета на министъра по здравеопазването са звъняли у нас .....смях се доста ,ние сме обикновени хорица и откъде да знае министъра и приближените му ,че такива хора въобще съществуват ???!!! :wink: :? Да ,ама не .... знаят тъй като имахме проблеми със събиране на документация от детската болница в Атина ,съпруга ми се обърна към негов приятел ,евентуално ако може да бутне едно рамо ,че е и в Атина ,за да стане по-бързо ....мислехме ,че няма да стане и въобще не го притесни повече .....и ето вчера и на мен се случи толкова любезна дама ,отново от кабинета на министъра едва ли не да ми ми предложи кафе по телефона и някоя голяма паста ,тъй като не знае дефакто кои сме ........забавлявах се и понеделник ще имаме нужните хартии за адвоката ......това е смешната страна , а тъжната ???!!! .....трябва по такъв начин да се молим за едни документи ,които са длъжни да издадат ....умрях от кеф какви телефони са звъняли :read: :read: :read: и как са ги подгонили госпожичките ,които са си стояли волно и удобно в креслата ......кай да ги разбута ???!!! Четох това което споделихте за здравната система и въобще за България !!!!???? .......имам чувството ,че все по- надолу вървим и къде ще стигнем само не ми ясно ..... :? :? :? И същевременно ми е мъчно ...... и за старото време ,и за това ,че всички работеха ,че и почивки си позволяваха ......Пожелавам ви нежна, изпълнена с топли чувства и безкрайна обич вечер, приятели! :) :) :) Изображение Благодаря Ти, Господи, за Любовта, с която ме дари и през този ден! Благодаря Ти, за Милостта, с която запази мен и семейството ми! Благодаря Ти, Господи, за Мира, с който изпълваш сърцето ми! Покрий с Милосърдието си духа, душата и тялото ми и през нощта! Нека бъде така и за всичките ми братя и сестри! И за домовете на всички! Амин! Малко съм по-обстойн ,но имам да наваксвам ......дано не съм ви отегчила ....лека и спокойна нощ !!! :love: :love: :love:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет юли 18, 2014 7:21 am

Добро утро, приятели!

Изображение

Дианка, чудесна молитва! :hug:
Дидка, бързо оздравяване! Дано повече не боледувате.
Влади, пропуснах да ти благодаря за милите думи. Тортата я отложих за утре, нещо не успях да стигна до там. Направих украсата, ама нещо не ми харесва. Не мога още да си я представя ясно. Не ми харесват листата, особено това на дупето на бебето. Чудя се дали да не го заменя с поличка от къдрички като на цветето. :?
ИзображениеИзображение
На вас желая чудесен ден! На Влади - лека нощ!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 18, 2014 8:05 am

Добро утро :)
Времето пак е намръщено, но тук доброто настроение се рои
Изображение
Дидка, дано се оправите от боледуването.
Бони, няма те, минават ли твоите болежки.
Лятото се трудим за 2-3ма, има отпуски и ни е натоварено, времето ми бързо свършва, щом открадна минутки ще се отбивам :)
Успешен ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 18, 2014 8:37 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: да ви видя и изненада - милата ми Дианка,изпратила красивото ми и любимо цвете Бугенвиля,само да можете да видите моята на терасата,обилно нацъфтяла,огромни гроздове от цвят,ще увехнат чак през ноечври,това е цвете,не да цъфне сутринта и вечерта цвета го няма,благодаря ти от сърце мила Дианка,дай Боже всичко у дома ви сеу подреди,важното е да сте здравички!!! Дидка, разбрах за вас от Дианка и ми е мъчно,че трябва да минете през всичко това,точно сега - лятото,горе главата мила,всичко ще се оправи,всички минаваме през подобни изпитания,да минават и заминават! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Таничка,ти къде си момиче,не си писала днес и ми липсваш???! Йоанка,сътворила си невероятно красоти,всичко е прекрасна,само те съветвам - прави листата по- тънки,по -финни,когато ги сложиш на тортата стоят по друг начин,по изискано,но ако ти е трудно недей,красиво е и така :clap: :thumbsup: :thumup: Влади, как си мила сладуранке,поразхлади ли се или пак е жега,пиши редовно за времето - ти ще си нашият синоптик тук,ще научаваме какво време ни очаква. :clap: Момичета,пожелавам ви прекрасен ден!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 18, 2014 8:41 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Весел,цветен и много усмихнат ден ви пожелавам мили дами!!! :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo1:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет юли 18, 2014 9:18 am

Здравейте момичета
Минавам да ви видя как сте
Дидка оздравявайте бързо
Ще трябва да излизам да купувам на майка лекарства,докато не е заваляло
Желая ви приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет юли 18, 2014 9:22 am

Добро утро момичета!
Хайде аз пак на опашката :(
Нещо си развалих комп. в аптеката много е бавен и чакам с нетърпение брат ми да се появи за са го прегледа.
Сега го крепя колкото да мога да работя.
Вечер у нас не се дореждам от Ели има много работа от деня на него ,но като си легне ви чета преди да заспя.
Благодаря ви за положителната енергия която изпратихте към приятелката ми.
Казаха,че днес ще я преведат от реанимация в отделението и ако е в състояние ще и предам пожеланията.
Дидка,възтавовявате ли се?
Дианка,радвам се,че хем почивате хем отмятате задачи :)
Наталка,като се наработиш за трима отбии се.
Йоанка виртуоз си пак го казвам.Специално за теб свалих една бебешка торта и ще ти я пратя эа идея,но когато съм у нас.
Кате,Верче,Меленка,Танче,Бони,Влади,МилеИвка и ако някая не съм споменала да ме извини красив,усмихнат и прекрасен ден!


Заключена