Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » вт юли 08, 2014 8:30 am

Минавам набързо да ви поздравя с Добро утро, макар че повечето от вас вече се трудят. Аз пак окъснях, полунощ минава, захванах се с едни толумбички и вечеря и докато си легна ще трябва да ставам. Йоанка, елате в Чикаго тръгнете ли да се местите, но и тук е много топло. Да се похваля вече имам Йоанка и Верчето във ФБ, но още утре ще се заема да ви издиря и останалите. Лек ден ви пожелавам а за мен :yawn: :sleep:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юли 08, 2014 2:51 pm

ВЛАДИ ЩЕ МИ БЪДЕ ПРИЯТНО ,АКО МЕ ПОТЪРСИШ-ДИАНА ПЕТРОВА.
ЙОНКА,БЛАГОДАРЯ ТИ!АКО ЗНАЕШ БЯХ В ТРОЛЕЯ КОГАТО ПРОЧЕТОХ ЗА ШАПКАТА И КАК ИЗБУХНАХ
В СМЯХ.ДА ОЩЕ Я НОСИМ,СЛАГАМЕ ДРУГА САМО КАТО ИЗПЕРЕМ ТАЗИ.
ПАК СЪМ В ТРОЛЕЯ,СЕГА СЕ ПРИБИРАМ,МНОГО ОКЪСНЯХМЕ ДНЕС,НО БЕШЕ МН.ПРИЯТНО ОТНОВО НА КУРСА.ОТДЕЛИХМЕ ВРЕМЕ ДА СЕ СБОГУВАМЕ,БУКВАЛНО ДОСТА СЕ ПРОСЪЛЗИХМЕ/НЕ САМО АЗ :wink: /.МНОГО СИЛНО ЕМОЦ.ДЕН.
ЩЕ ГОТВЯ КАТО СЕ ПРИБЕРА...
РАДВА МЕ ФАКТА,ЧЕ СРЕЩАМ НА РАЗЛИЧНИ МЕСТА СТОЙНОСТНИ,ПРЕКРАСНИ ХОРА.С НЯКОИ ОТ ТЯХ Е ПОНЕЧЕ ОТ ЯСНО,ЧЕ ЩЕ
ПРОДЪЛЖИМ КОНТАКТИ.
ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 08, 2014 5:00 pm

Привет, момичета!
Сега сядам да си изпия на спокойствие кафето и да ви видя. Започнах сутрин като се събудя вместо кафе да пия гореща/топла вода. Казват, че било полезно. Изпратих мъжете, пуснах пералня, след малко ще готвя, че ще се прибера посред нощите.
Кате, аз много обичах лятото до момента, в който започнах да получавам слънчева алергия. Веднъж така се изприщих само докато отида до плажа (тъкмо си бях нанесла слънцезащитен крем - чудих се да не е от него обриването) , че после не можех да си намеря място. Отидох в една аптека да питам за някакъв лек и толкова страшно ми прозвуча названието на този тип алергия, в превод "слънчево натравяне", че ми стана още по-зле :cry: Много ще е горещо и задушно днес и може да има и бури, градушка. Дано да ни подминат.
Хубава вечер пожелавам на вас!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт юли 08, 2014 6:16 pm

Ето ме и мен ,след приятната ни срещичка в неделя и едно 24 часово ходене по пътищата
Миленче радвам се че при вас нещата са добре
Следващата среща ще я определиш ти само с молба да е в неделя
Из Софията падна голямо ходене,а беше такъв пек
Всичко беше ок и днес отново на работа
Останаха приятните емоции и желание за сън
Днес ще си лена с кокошките
Приятна вечер ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 08, 2014 7:53 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета!Отново бедствени ситуации - София,Сливница,Монтана, огромни късове градушка,щети,наводнения,човешка жертва,дано Бог се смили над нас,дано няма повече такива бедствия.Таничка,радвам се за теб,видяхте ли се със софийското Кате?!Дидка,много си миличка,толкова си трогателна! Йоанка и аз обичах много топлото и спокойно лято,но последните години при нас в Южна България температурите варират в страшни граници над 42гр.,не можеш да дишаш спокойно,ако не са климатици и вентилатори сме загинали от претопляне.Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 08, 2014 7:55 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2:Дидка и Зари,лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 08, 2014 7:57 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миленче,Веси,пожелавам ви весела и чудесна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 08, 2014 8:34 pm

Танче, хубаво си се поразходила, поизморила, сега ще си починеш. Лека вечер и сладки сънища!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 08, 2014 8:46 pm

Толкова съм доволна като съм си вкъщи и необезпокоявана свърша разни неща. Нарязах си доста магданоз и го сложих във фризера, също и копър. Не ми се занимава много със зеленчукови градини, но е много хубаво като си късаш пресни зеленчуци и подправки :). Много искам овощни дръвчета и наесен ще си потърся череша. Тези дни за пръв път за тази година опитах череши. Върнах се в спомените си в детството - как си хапвахме череши направо от дърветата, също и всякакви други плодове.
Ще ви пожелая красива и романтична вечер!
Изображение
А също и лека нощ:
Изображение
Бони, мисля си за теб и се моля да се оправиш бързо! :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юли 08, 2014 9:07 pm

Добра вечер, веселушки :)
Дано от следобедната буря няма непоправими последици, да но сте добре.
Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/oS3Dnsy5u1g[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена