Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » чет юли 03, 2014 12:12 am

Добър вечер ....който скита през деня се появява по нощите ..... :D :D :D Хубаво е да е лятоИзображение .....всяка клетка в тялото ми е будна ,едно красиво чувство ,но най-хубавото е ,че сме спокойни и здрави ....неоценимо богатство ...Днес излязох по магазините и не бях чула ,че прогнозата е за 37 -38 гр. ...излязох ,докато всички спят (11.30 -12.00часа) ......то голям сън ,голяма работа и ....голямо удоволствие ...та пообиколих с бутилка вода в ръка магазините за мъжка конфекция ...все за мен и децата пазарувам и днес реших да купя нещо на моето голямо момче .....не за друго ,ами защото не отива сам и все има ....дай Боже винаги да има ,но исках и да го зарадвам ей така без повод ...добрите деца трябва да се поощряват и така и стана ....след много обикаляне ,все още е скъпичко и няма намаления ,но не съжалявам ...и така стигам съм филосоствала ...купих всичко от лен ,не е от тоя дето боцка ,а по-фин и мек ...мачка се много ,но е лен и за жегите при нас е точно ,което е необходимо ....един крем цвят панталон и две ризи едната ментово-синя ,другата коралово-портокалово :yee: :yee: :yee: ....ако сложим и малко зхар ....чудесен мармалад ще се получи ......посмях се малко и съм много доволна от покупките си ,защото остана и учуден ,и доволен .....и пак аз виновна ,че съм му отворила работа да излиза да купува светли обувки ,разбира се за по-официално обличане ще отидат покупките ми ....изхарча ли пари за покупки разни ,после съм много щастлива и уравновесена ....и весела ...обядвахме и 5 часа бях опъната на шезлонга на плажа ...толкова вървене ....прекарахме добре ,децата се забавляваха много и духовете вече са укротени и смирени ,гледайки телевизия .....е ,това е дето се казва един пълен ден ...от всичко по-малко ....надявам се и вие да сте прекарали добре и да сте удовлетворени от изминалия ден !!! понеже щях само лека нощ да пожелая , а нали съм сладкодумна се увлякох ЙОАНКА бързо да отминава това ,което те мъчи и да си отново бодра и готова да се насладиш на лятото .....КАТЕ ,браво за вишневата одисея ,зимата ще отваряш ,ще хапваш и ще пийваш на воля !!! На всички желая красива и спокойна нощ ,и още по-красива утрин ( аз сигурно ще спя :sleep: :yawn: :sleep: тогава ) Всички хора страдат от прекомерно приближаване. В приближаването няма никаква красота. Колкото повече се приближавате, толкова обмяната става по-неправилна. Колкото хората са по-дистанцирани, толкова по-добре – движат се по-бързо, по-свободно. Когато живеят близко един до друг, трябва да са много добри, много разумни, умни, справедливи, деликатни, съвестни. Щом искат физическа близост, трябва да са безупречни по ум, по сърце и по тяло. Щом не са такива, далеч от тях на хиляди километри.
:) :) :) Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юли 03, 2014 4:08 am

Здравейте момичета,
тук съм изчетох всичко пропуснато,
който забравя да си плати нета стой два дни без нет :wink: ,
Катенце, как може да си помислиш,че ще ви изоставя,не може да се случи това
та вие сте моето второ семейство :hug:
Дидка,добре си замислила нещата с ремонта всичко ще ти се получи :clap:
Кейти,голям маратон сте направили,
но си е заслужавало :thumup:
Йоанка,как си пооправили се,мина ли вируса :)
Дианка,добре си прекарвате вие,браво момиче,
аз също съм се размечтала за едно моренце :whistle:
и това ще стане,но има цял месец до отпуската :wink:
Бони я няма :?
Танче,Наталка,Верче ,Влади,Миле :hug: :hug: :hug: :hug:
А сега е ред на кафето :)
10502525_569461459831855_7969821774303265307_n.jpg
Нека е усмихнат денят ви!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юли 03, 2014 7:25 am

Изображение
Здравейте, приятели!

Ивка, Дианка, благодаря, оправих се. Има някакви 24-часови вируси ги наричат. Явно някой от тях ме е издебнал будна когато не трябва и ме е атакувал :) . Добре, че бързо отшумяват.
И аз си мисля за Бони и се моля да е добре, както и близките й. Бони, много ми липсваш :hug:
Дианка, хубави занимания, радвайте се на лятото и го използвайте максимално!
Тези момичета, които не споменавам са също в мислите ми и желая на всички само добри неща да ви се случват! Нека има много поводи за усмивки, добро настроение и слънчеви мигове!
Хубав ден!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 03, 2014 7:53 am

Кате, Добро утро :giflo1: :giflo1: :giflo2: Пожелавам ти ден, какъвто ти искаш, поднасям ти :coffee: и те оставям в приятната компания на момичетата.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 03, 2014 7:54 am

Наталка :giflo1: :giflo1: :giflo1: и за теб, с пожелание за хубав ден.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 03, 2014 7:59 am

Добро утро :)
И замириса на кафееее
Изображение
Дианка, добре си се поотпуснала, а и прекрасна изненада си направила :clap:
Йоанка, слагай капани за тез вируси, че са много коварни и неприятни, дано повече не те полазват :)
Кейти, много пипкава работа си свършила :clap:
Бони, дано си под хубава сянка и почиваш :love:
След малко почвам да се трудя :wink:
Хубав, слънчев и отличен ден, веселушки
1[1].jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 03, 2014 8:02 am

Влади
03-sunflower.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 03, 2014 8:04 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Хайде на :coffee: и после да се потрудим! Ивче,слънчице мило,стана ми така хубаво от думите ти,че сме другото ти семейство,не може човек да не те обича,просто не може! Верче, не пишеш как се чувстваш,успя ли да се освободиш от напрежението,за лимонадката благодаря,почти всеки ден приготвям у дома?! Дианка,много ми е приятно като те чета,браво на теб,отново си се погрижила за всичко !!! :clap: Йоанка,радвам се,че си добре,бъди здравичка,как е Дани?! Влади, как си,времето оправи ли се? Момичета,вчера се почувствах безкрайно щастлива от победата на Григор Димитров,това момче е невероятен талант,дано е здрав и ни радва още с много победи! Пожелавам на всички прекрасен ден! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 03, 2014 8:08 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили дами, нека денят ви бъде много цветен,весел и усмихнат!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 03, 2014 8:16 am

И сега вече казвам ЗДРАВЕЙТЕ на всички останали момичета. Дианка все така удовлетворени да сте, а пазаруването няма начин да не те зареди положително, та има ли човек, който да не харесва да ходи по магазините. На мен лично, когато ми е тягостно или просто тъпо отивам в някой магазин за и като се забия в отдела за домакински принадлежности и уреди мога с часове да изкарам там, действа ми успокояващо. Кейти браво за реколтата, понякога многото грижи по цветя или градина остават не възнаградени а в твоя случай, както казваш повече плод, отколкото плод, това да се чува. Кате, и аз говоря с приятелки в БГ и те ми казват същото, че каквото евремето тук след около седмица е същото и там. В момента е студено, днес цял ден сме с дълги ръкави, вчера задух голям...............абе болно време.На всички, които не споменах :giflo2: :giflo2: :giflo2: мисля ви, но полунощ мина и отивам :sleep:, че сутрин е много трудно това ставане. Успешен ден.


Заключена