Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » вт юни 17, 2014 8:57 am

:sun: ДОБРО УТРО! :sun:
Днес се поуспах,нали не бързам за работа :) .
БЛАГОДАРЯ ВИ ,МОМИЧЕТА,ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: .
ДАНО ДНЕШНИЯТ ДЕН Е СПОКОЕН И УСПЕШЕН ЗА ВСИЧКИ! :)
:giflo1: ХУБАВ ВТОРНИК ВИ ПОЖЕЛАВАМ! :giflo1:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 17, 2014 9:00 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: и специално благодаря на милата Йоанка,за това,че правилно ме е разбрала,благодаря ти!! :clap: :clap: :clap: Бони,знам колко ти е тъжно за необитаемата къща на село,но такъв е животът мила,поне си спокойна,че тати е при теб,бъдете живи и здрави ! Относно моето малко момченце Тони, свикна много добре се адаптира в новата обстановка благодарение на многото момиченца,които го обгрижват с много внимание и обич,а той казва,че ги обича много,това е моето пиленце има голямо и добро сърчице,място за всеки ще намери,вечно усмихнат и добронамерен!!! Таничка,наистина много неприятно се е получило,но важното е,че не си засегната по някакъв начин! :thumbsup: Натали,много се радвам за теб,че така много държиш и обичаш работата си,това е много важно,ако човек върши нещо,което не му носи радост и удовлетворение,това не е залог за развитие,браво мила,пожелавам ти много успехи!!! :clap: :clap: :clap: Мили приятелки,пожелавам ви прекрасен ден! Йоанка,Влади всичко добро на вас милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 17, 2014 9:04 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили момичета, нека днешният ден ви донесе много успехи,щастие и радост! Весел,усмихнат и късметлийски вторник!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт юни 17, 2014 11:28 am

Здравейте!

Днес с мъжа ми си пихме кафето навън, използвахме да разходим Рокчо, че и кравата "издоихме" - взехме мляко от млекаря на съседната улица и сега го варя. Оказа се, че Рокчо не е нито моя, нито на Весито грижа, а на......мъжа ми :roll: . Много се притеснявахме в началото дали той ще го приеме, защото беше притов да си взимаме куче, а и като не е бил с него от мъничък, беше си направо под въпрос дали няма да има война вкъщи. Но това дяволче така му влезе под кожата, че сега двамата са неразделни, извежда го по пет пъти на ден, след като се навечеряме също, храни го, даже го и къпе, а после му прави и прическа със сешоара. Поне още месец ще е така. Вчера бяхме на лекар, задължително на 4-ти юли ще е втората операция, следва възстановяване още 20 дни и едва тогава може да се мисли за заминаване. От една страна това не е добре, защото готовите пари бърза се стопяват, но от друга съм доволна, защото го установихме тук и успяхме да вземем мерки, а и ми е хубаво да си е при нас, чак не съм се надявала на толкова дълъг престой. Само да се оправи времето и на плаж ще можем да ходим. Като гледам обаче няма да е скоро - небето се е намръщило, всеки момента ща завали, нямаха край тези дъждове :( , искам вече слънце :love: .
Верче, радвам се, че след шока всичко се е наредило и се е оказало фалшива тревога. Да чуеш най-страшната диагноза е много тежко, важното е, че вече си се успокоила и ще имаш още дълги години пред себе си да се радваш на децата и внуците.
Кате, благодаря ти за поздравите, Весито всяка вечер си гледа кученцата!
Момичета, на всички ви пожелавам един прекрасен ден, изпълнен с много слънчеви настроение напук на лошото време
10416656_321021194717519_2610907151185349479_n.jpg


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт юни 17, 2014 2:13 pm

Здравейте мили момичета!
Сега се върнах от работа и седнах да ви видя :wink:
Благодаря на всички вас от сърце за хубавите думи, пълни с позитивизъм и внимание към мен!
Кате, всичко това, за което ми говориш го чувствам, но да го кажа на друг човек, да го успокоя, да му вдъхна кураж, но когато се отнася за мен - тогава просто изключвам. Явно съм с много лабилна психика, откакто татко почина пред мен(бях сама), нещо се депресирах, но съм решила, че няма да се дам на депресията. Стига толкова за мен :thinking:
Сега ще заредя пералнята, по-късно ще отида до Кауфланд и така - домашни задължения :thinking:
Миленче, дано всичко мине успешно при съпруга ти :thumup:
Чао засега, довечера пак ще пиша :read:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 17, 2014 5:32 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Верче,мислех да ти пиша на лични,но нека това, което искам да ти кажа го чуят и останалите момичета,може да бъде в помощ на някого в труден момент.Пишеш за депресия вследствие смърта на твоя баща,отлично те разбирам - при мен беше същото,а каква болка изпитвам и до днес,той беше моят живот,моята вселена,все още,а може би и никога няма да преодолея тая внезапна загуба,зейна огромна пропаст в живота ми,не ме питай как живях първите пет години от смърта му,но животът ми беше приготвил още по голямо предизвикателство - след развод,големият ми брат многократно споделяше с мен,че няма за какво да живее и че ще сложи край на живота си,мъчех се да го успокоявам,но доколко съм успявала,имах моето семейство и грижи около тях и така една сутрин,рано, телефона звънеше на пожар,малкият ми брат ми съобщи,че батко се е обесил,светът се срина пред мен,изсипах цялата вина за случилото се върху себе си,убедена бях,че не съм му отделяла повече време.Пристигнах в бащината къща и в тоя момент полицаи сваляха брат ми от въжето,нещо се счупи в мен безвъзвратно,как мина погребението,как минаха седмица,две,нямам спомен - затворих се в себе си,затворих се у дома и така почти две години,без да стъпя на земя,молбите на зет ми - съпруга на Инка ме принудиха да отида на психиатър,излях си душата пред него,започнах да вземам скъпи американски препарати,още по -зле,бях като парцал,нищо не ме трогваше,нямах стимул за живот,занемарих всичко,поддадох се на мъката и болката и тогава,като в приказките с добър край връщайки се от психиатъра срещнах моя съседка,млада и много ерудирана личност,остана поразена от вида ми,покани ме у тях,не исках защото не понасях никакви хора освен семейството си,но тя беше много настоятелна - с много такт и деликатност стигна до същноста на моя проблем,даде ми настолната си книга от американски психолог - „Силата на твоето подсъзнание„,обемиста книга,която буквално изядох за три дни,отидох да върна книгата,а промяната след прочетеното вършеше своето.Седнахме на кафе у тях и тя започна да ми говори,бавно и много търпеливо - „Катенце, моля те,започни да се радваш на тревичките,на красивата гора до нашия блок,на птиците и не на последно място,радвай се и живей заради прекрасните си момичета и Митето„,нещо се възроди в мен,повярвах й,извиках Антон и го помолих да ме заведе при психиатъра - върнах му всички лекарства,може да потрябват на някой,който не може да си ги купи,милият доктор,не можеше да повярва,попита ме какво е провокирало тая тотална промяна и аз му разказах за моята съседка,беше изумен от това,което тя беше постигнала с думи при мен,поклон пред памета му,това мило и сърдечно момче катастофира и сега често си спомням за него,с много уважение.Верче,не се връщам към спомените си,но бях провокирана от това,което си написала,само те моля,събери сили,воля,вяра и желание и си кажи СТИГА- бях до тук,имам деца,внуци,обичам ги и искам дълго да съм с тях,това е кръговрат миличка - или имаме поводи за много радост или безумн мъга и болка,важното е да не се подчиняваме на това,а да се борим за тия които са около нас.Мила Верче,моля те,направи го,извади от подсъзнанието си негативите и го зареди позитивно,ще видиш промяната веднага.Момичета,Верче,благодаря ви,че ще прочетете написаното от мен и ще се доближите до сърцето и душата ми,защото това,което ви написах е самата истина и излиза от сърцето ми,простете за дългия пост,дано съм успяла да ви тласна към позитивното,не се предавайте,борете се,вярвайте ми - има за какво!!! :heart:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт юни 17, 2014 6:14 pm

Катенце,нямам думи прочитах и препрочитах написаното,
даже се разплаках,
ти си невероятна и силна жена,възхищавам ти се,
обичам те
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
на мене щом ми тежи нещо и отивам на гробищата,
плача и разказвам на татко така ми поолеква.
Момичета ето днес Катето отново доказа,че ние сме едно сплотено семейство
обичам ви,прекрасни сте всички :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юни 17, 2014 6:37 pm

Кате, отново ни доказа каква огромна душа носиш :hug: :hug: :hug:
Когато брат ми почина при злополука бях на 10 години и аз като Ивка споделях всичко пред гроба му. Баща ми почина внезапно, трябваше да заведа детето, тогава на 5 год. да спи при приятели, беше малък за такова преживяване, и искаше като го оставях да му изпея любимата му песничка, а ми се късаше сърцето...
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт юни 17, 2014 6:58 pm

Кате, :hug: :hug: :hug: :giflo1: :giflo1:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 17, 2014 7:54 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Мили момичета, Ивка,Наталка,Таничка,благодаря ви за топлите думи,благодаря ви,че съм ви докоснала по някакъв начин,бъдете силни милички!! Когато писах предния пост не трепнах,но сега прочитайки какво сте писали - усетих и вашата болка по близките ви,поплаках си доста,но ви моля,не се предавайте,устоявайте на всички предизвикателства! Пожелавам ви лека и приятна вечер!! Силно ви прегръщам с много обич! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена