Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » ср юни 04, 2014 9:33 pm

:night: :night: :night: ДОБЪР ВЕЧЕР! :night: :night: :night:
ДИАНКА,съчувсвам ти!Дано утре се почувстваш по–добре!А ВИВИ ще се справи!УСПЕХ!
:night: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ УЮТНА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ! :night: :night: :night:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юни 04, 2014 10:30 pm

Ето съм и аз момичета :)

Нещо не ми се пише - у нас пък половинчо тази вечер се прибра с 39 температура :thinking: . Вирус ли, що ли - не зная, но не дава и да го доближа, не иска да иде на лекар ... Правих телефонна консултация, давам лекарства - уж поспадна ... Котката е разгонена и мърка като за световно ... Дядото и той е със собствено мнение ... И аз също - голяма сме картинка :roll:

Дианка, съчувствм ти миличка - оправяй се по-скоро, че без нас не могат домашните любимци :thumup:

Миленка, прибрахте ли се вече - дано сте добре и пътуването да е безпроблемно за Андрей :thumup:

Йоанка, дано твоето момче се възстанови напълно, че както е започнал и работа - трябва да го прави в движение :thumup:

Дидка, как е малкият мъж - трайно ли махнахте памперса? А ти как си покрай всички емоции?

Нямам време да пиша повече, че имам още неща за вършене - на всички желая СПОКОЙНА ВЕЧЕР И СЛАДКИ СЪНИЩА :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юни 04, 2014 11:06 pm

Здравейте, сладуранки!

Бони, дано не е сериозно и бързо да се пребори половинката ти!
Дианка, и ти оздравявай бързо! А на Виви много успехи!
Натали, де да бях и аз холивудска лелка, хич няма да му мисля много :). Не само, че е вироглав, ами и много ме ядосва. Добре, че се засичаме само вечер късно :eeek: Сега ме врънка аз да му махам шевовете. Аз шевове съм махала, но неговите са метални, като тел-бод. Щял сам да си ги маха с две пинсети. Не можел бил да ходи при доктора да си губи времето :eeek: . Днес питах "шефката" си, понеже е лекар да ми каже дали лесно се махат, но тя казва, че се използва специален инструмент, тъй като краищата им за завити и не може само с издърпване да се извадят. Ама като знам какъв е инат сигурно ще си направи приспособление и ще си ги извади сам :eek: . Луда глава е тоз мъж. Стига съм ви занимавала в глупостите ни, да се оправя като всичко знае и може.
Прегръщам ви всички и ви желая спокойна и нежна нощ!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юни 05, 2014 4:31 am

Добро утро момичета :)
Йоанка,твоят половинчо е опасен,да се смеели човек или да "плаче" с него,
но мъж характер :)
Бони,как мина ноща как е половинчо,
дано има подобрение,
а що се отнася за котката имаме и ние ,миналата седмица беше разгонена,
но веднага я стопирахме с лекарства,
ти май тези дни беше рожденичка,дано се оправи половинката и да празнувате подобаващо :hug:
Дианка,мила при тебе как е положението дано си по-добре
успех на Виви :hug:
10301194_732752473430107_487520579751942480_n.jpg
Да е прекрасен денят ви!


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юни 05, 2014 5:06 am

Добро утро, добър да е и денят ви, мили веселушки. Дианка, бързо оздравяване а на Виви успех, не че се съмнявам в нея. Наталка, благодаря мила, много си внимателна. Бони, бърО възстановяване и при вас. Йоанка, много е смело твоето момче ама най-добре ми настоявай да отиде на лекар. На всички вас поднасям по :coffee: и :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет юни 05, 2014 6:37 am

Добро утро момичета
Гледам пак вирусчета плъзнали из форума На Дианка и половинчо на Бони -бързо оздравяване
Йоанка пък на твоя мъж направо му се чудя А пък аз за мойто коляно оревах орталъка
Дъщеря ми поддържа една температура от 37,2 а пък е бодра и днес ще ходи на лекар
до обяд ще имам гостенка и ставам да правя закуска
На всички желая прекрасен ден ,нищо че навън отново вали и е мрачно
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юни 05, 2014 6:38 am

Добро утро, момичета!

Изображение

Влади, каква смелост, по-скоро е безумие :eeek: . Всички сме вдигнали ръце! Като си науми нещо - неговата да е. Ивка, понякога се смея, понякога плача... , колко пъти ми е настръхвала косата като го видя какви ги върши. Преди години като си науми, че ще прави някаква система за отопление и охлаждане, като се прекарват тръби, през които циркулира вода, много дълбоко под земята. Нали е инженер и с това се занимава си направи проекта сам, купи си материалите, нае един багер да копае и съвсем сам се захвана. Ама като никога не го е правил преди и като разкопа целия двор и после няма от къде да излезе с багера и на няколко пъти щеше да се преобърне, а аз само треперя, моля го да спре, ама той не чува. Нищо друго не ми остана освен да седна и да се моля. След няколко минути дойде един човек от църквата, който точно с това се занимава. Това си беше чудо, но те си мислеха, че аз съм му се обадила да дойде. Той живее много далече, но точно в този момент е дошъл да донесе една печка на съседите ни и чули шума от багера и се отбили да видят какви ги вършим. Беше вече започнало да се стъмнява, а двора като бойно поле. Човека се качи на багера и за няколко минути запълни каналите, закара и пръст на другите ни съседи, понеже им бяхме обещали и си замина по живо по здраво.
Лошото е, че мира няма този мой мъж и все се захваща с нови проекти. :eek: Сега от няма и как трябва да мирне малко.
Ама стига съм ви занимавала с глупости :ooppss:
Ще си лягам, че утре почти цял ден ще съм в движение.
Свежо утро на вас и прекрасен ден!
Ценете всеки момент... и го съхранявайте в съндъка на съкровищата си....
Дните ни са пълни освен с грижи и отговорности и с безкрайнии поводи за радост, удоволствие, щастие и благодарност.
Всеки миг е уникален творец на самите нас. Ние получаваме всичко, което си пожелаем, след като допуснем и повярваме, че го заслужаваме.
Животът е вълшебство и вкусът на всеки момент е неповторим!
/Пауло Коелю/

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет юни 05, 2014 7:50 am

:rain: ДОБРО УТРО! :rain:
ЙОАНКА,ИВЕ,ВЛАДИ,ТАНЧЕ,благодаря ви за :coffee: и хубавите пожелания! :flow1:
АХ,тези мъже, :o Ама ние сме до тях :)
Дано времето се стабилизира и неразположенията отминат!
:flow1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЗДРАВЕ,ЗА ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ И
ЕДИН СПОКОЕН И И УСПЕШЕН,ЧЕТВЪРТЪК! :flow1:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 05, 2014 8:01 am

ДОБРО УТРО И ПРИЯТЕН ДЕН!
Нямам никакво време в момента за коментари,дори закъснявам за курс...

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юни 05, 2014 8:24 am

Добро утро :)
Пак вали, така ни накисна, че от всякъде тече :)
Хайде на кафе, че бача пак ще почне
Изображение
Имам чувството, че всички мъже са първи братовчеди, навият си на пръста и това е. Мойто куку миналата година след операциите на окото, кьорав, сам си караше колата да се прибере от болницата :o . Дано вашите се оправят, че те като са болни целият свят е крив :) :wink:
Хубав ден, и дано слънчо се покаже :)
701e7aa7a75c1fc7f41df3c2d9e3b043.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена