Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср юни 04, 2014 6:31 am

Добро утро на всички!
Желая ви успешен и прекрасен ден :love: !
Докато търсих поздрав за днес видях картинки с малки бебоци :wink: :) .Въобще не ме скастряйте :wink: :) ,няма лошо човек да помечтае за още едно,пък и да му е ясно,че по скоро няма да стане :wink: Мисля,че и Йонка беше споделила подобно желание или бъркам :thinking: ...Важното е,че ми става приятно ,така че...Отново весел ден!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юни 04, 2014 6:53 am

Дидка, нещо бъркаш :wink: И двамата мъже (сина ми и мъжа ми) много искат, но няма скоро да ме убедят. А и като гледам как бързо одъртявам няма май да им се осъществи мечтата :).

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юни 04, 2014 7:02 am

Добро утро момичета
Извинявайте че ви пренебрегнах ,но първо цветята
По това време грижите около тях са доста ,а пък се полива на хладно,така че сега сядам с :coffee:
а пък за бебоци никога не е късно
Като си спомня че моя кажи речи наборка роди :D :wink:
Приятен и усмихнат ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 04, 2014 8:04 am

Добро утро :)
Компанията се заформя :D И кафето е тук
Изображение
Дидка, дано тази мечта ти се сбъдне :thumup:
Йоанка, за какво одъртяване говориш :thinking: Лелките от Холивуд виж какво правят и хич не си мислят, че са дърти ами се множат :)
Танче, по петуниите ми има въшки, започнала съм епична борба и да видим кой кой е :) :wink:
Хубав и весел ден, момичета
Fialka-dikaya.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 04, 2014 9:18 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас и ви се радвам много. При нас всеки момент ще :rain: :rain: :rain: ,направо си мирише на дъжд,но вече свикнахме.Момичета,дано ви се сбъдне мечтата да си имате бебчета,разбира се която от вас го желае силно. :thumbsup: Сега ще ви пожелая прекрасна и успешна сряда! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юни 04, 2014 5:33 pm

Здравейте ,веселушки !!! Аз съм болнава ......боли ме гърло ,ужасно много главата и снощи за капак ми се покачи и кръвното ......рязко падна температурата ,близо 10 гр. и сигурно и това си оказва влияние върху нас простосмъртните .....а Виви чете за останалите изпити и се моля да не е някакъв вирус ,че цялата година ще отиде труда и на кино ......толкова ми е отпуснато ,а тя горката все ми носи учебниците ,да я проверчвам ....че и не разбира от дума ......вчера изпитите бяха старогръцка история и английски ,утре биология ...на изпита по английски още на 20 та минута е излязла .....децата с чуждите езици им се чудя ..... :? :eeek: :? сякаш говорят родния си език ....и тая система с изпитите ,която умна глава я е измислила ......какво да кажа сякаш е 11клас и се явява на матури ....да стискаме зъби и това ще мине ......това при мен ....не ми е добре ,нямам кеф и готвя ,колкото да яде народа .....на вас ,на всички желая само усмивки и много красиви мигове в остатъка на днешния отново дъждовен ,тъмен и отвратителен ден ....стъпалата ни са мрамор ,тая сутрин имаше 2 пръста жълта кал ......още малко и пустинята ще дойде тук ....голяма мръсотия ....!!! И зада не завърша песимистично Изображение Денят е такъв, какъвто си го направим... и просто не ни остава нищо друго, освен да направим остатъка от него - ВЪЛШЕБЕН... с дъх на море, с нещо разхлаждащо, с хубаво настроение и усмивка,... за да посрещнем и така вечерта - усмихнати и позитивно настроени!
Великолепен, цветен и очарователен следобед, приятели!
Не се иска много,.. а просто да бъдем ЩАСТЛИВИ! Изображение Приятна и споделена вечер на всички !!! :love: :love: :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 04, 2014 7:56 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дианка, съчувствам ти мила,дано скоро се почувстваш добре,че виж как трябваш на децата,успех миличка! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета, пожелавам ви лека и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 04, 2014 7:58 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 04, 2014 7:59 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миленка и Веси, прекрасна вечер ви пожелавам!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 04, 2014 9:24 pm

Добра вечер, веселушки :)
Дианка, дано скоро се оправиш, всички имат нужда от теб, но помисли и сама се пожали :)
Бони, нещо не те виждам :thinking:
Иле, Верче, и вас ви няма :(
Дидка, как е малкия бонбон :)
Кате, Тонино и той е отхвръкнал.
Миле, малко остана до почивката.
Танче, озъби ли се вече :)
Йоанка, стискай зъби, май каскадьора е инат :)
Влади, поздрави на малките спортисти, от една бивша гребкиня
Приятелки, пожелавам ви хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/ZBFo9XCmSXs[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена